Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to mam problemm

Mam powodzenie u pasztetów !

Polecane posty

Gość to mam problemm

załamka na maksa :D...dramat normalnie :Dpozostaje być samemu i ewentualnie liczyć na zwiększenie własnej atrakcyjności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwie Szopy
czym się załamujesz? ruchaj je i zostawiaj, pasztet nie pasztet - nie bądź taki wrażliwy ponadto one też mają prawo poczuć penisa w piczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mam problemm
szczerze ? wole być prawiczkiem do 30 niż bzykać paszteta ...ale kobiety mają tak samo więc luzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mam problemm
słyszałeś o agencjach towarzyskich ? :P...a tak poważnie to jest starszne skoro mam szanse u takich kobiet to rodziny chyba mieć nie będę ...zostaje mi chyba tylko podróżowanie w życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHASIA
jak to mówią.... "wybredny nie puka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramatyczna chanel
Ty słuchaj, to ja mam gorzej - wiesz jacy do mnie podbijają? Karki co nosza telewizory, zagadując - hej mgiełko - pewnie masz wysoki obcasik, bo wyglądasz na taką kompaktową dziewczynę.... :/ o jaaaaa... i to tak zawsze - głownie w klubach, jak juz widze że sie jakiś zbliża to się ewakuuję zawczasu..... no fajne z nich kumple są, ale na ulicy sie z takim nie pokażę, siara jak ch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet zawsze bedzie
miał powodzenie u paszteta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - ja jestem ładna. normalnie ładna. nigdy nie twierdziłam żem nie wiadomo jaka piękność :) a moj facet jest brzydal owszem, czemu nie? ja nie twierdze ze sie to nie zdarza. ale to autor sie uskarza ze za nim pasztety biegają. moj w zyciu takiego czegos nie powiedzial, bo szanuje kobiety, niezaleznie od ich urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
skąd ja to znam co krok to smok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×