Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kragłe kobiety górą

Puszyste łączmy się i pokazmy ze jestesmy lepsze jak anorektyczne tipsiary

Polecane posty

Gość kragłe kobiety górą

Bo niby czym lepsza jest taka chuda maszkara ? NICZYM :P Kobiece dziewczyny sa o wiele lepsze, bardziej sympatyczne i wesole a do tego nie miewaja humorow jak te anorektyczne paszczurzyce z obrzydliwie plaskim brzuchem :-o CHUDA ZNACZY GORSZA !!! KRĄGŁOŚCI GÓRĄ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszaj sie
spaslaku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaaaaa
buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posralas sie
bardziej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszcz
za każdym razem, gdy widzę młodą kobietę w miejscu publicznym, której się wylewa ciało z biodrówek to się zastanawiam dlaczego dokonałaś kobieto takiego cudu i wyglądasz jak 'masakra' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty środek
Ja jestem pośrodku.:P Nie można powiedzione, że jestem gruba. Modelkowo chuda też nie jestem. Mam czym oddychać i na czym siedzieć. Rozmiarówka waha mi się od 38-40. Zależy od firmy. Nie czuje się od nikogo lepsza a tym bardziej gorsza. Jestem szczęśliwa i to jest dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze do tego umiesz się ubrać to ok... Ale jak widzę dziewczyny z fetem na wierzchu ściśniętym paskiem to się zastanawiam co taka jedna z drugą myślały gdy się ubierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czego zazdroscic
nie rozumiem czemu grube baby ktore stale sie odcudzaja i maza o figurze modelki tak najezdzaja na szczuple kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towampowiem
ale dramat, dramat tej autorki.... no cóż, masz trochę więcej ciała, trudno - umiesz z tego wybrnąć poprzez wkłądanie wyskiłku w wygląd to dobrze, a jak masz dobry gust to jeszcze lepiej. ale nie pojeżdzaj po dziewczynach, które są szczupłe, bo oprócz tych, które sie głodzą na śmierć są jeszcze takie, które z natury nie wiedzą co to liczenie kalorii - ja nie liczę i jem co chcę (teraz całą tabliczkę wedla he he) i ciągle mam rozmiar 36 przy wzroscie metr 65. Dobrze mi z tym, nikomu niczego nie zazdroszcze ale macie razcję, jak widzę laskę przy kosci i blade cielsko wylewa sie jej z dżinsów to wykrzywia mi twarz ze zniesmaczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani jedne ani drugie nie sa gorsze czy tez lepsze ,ot szczupla jest ok i kulkowata tez jest ok oczywiscie owa \"kulkowatosc\" ma byc w rozsadnych rozmiarach aczkolwiek estetyczniej wyglada sie jak jest sie szczuplym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×