Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kucha-reczka

proste przepisy wigilijne

Polecane posty

Gość kucha-reczka

Wiem... tematów było wiele, próbowałam znaleść, ale mnie chodzi o takie naprawdę proste i z możliwością przygotowania ich w nieurządzonej jeszcze kuchni, typu bez piekarnika, tylko prodiż. Szukam prostych przepisów na zimne i ciepłe dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuzanka
smażona ryba, ryba po grecku, ryba w galarecie, kapusta z grochem, z fasolą, śledź w śmietanie, śledź w oleju, pierogi z kapustą, barszcz z uszkami, gołąbki z kaszą gryczaną, gołabki z ryżem i podmażoną cebulką, pieczarki faszerowane, pieczarki panierowane smażone na głębokim tłuszczu, ryba opiekana w occie - wszystko to na kuchni bez piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie
ale może jakiś konkretny, sprawdzony przepis a nie taka wyliczanka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje lenistwo nie ma granic
masz pomysly, to teraz poszukaj na necie, co za lenistwo!!!!! moze ci jeszcze mamy ugotowac i poczta przeslac, albo osobiscie przyniesc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwaaa
na pewno nie , bo interesują mnie sprawdzone przepisy, ale ty na pewno jesteś źle wychowana, po co tu włazisz? Proszę grzecznie o sprawdzone tematy, a ty już się wymądrzasz, normalna jesteś? W pracy ci nie wyszło dzisiaj że odreagujesz w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuzanka
Na wszystkie te potrawy chcesz przepisy? To naprawdę wejdź na topik z potrawami wigilijnymi, tam sa opisane prawie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, wyszukiwarka tego linku ze świętami tuż tuż mi nie pokazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne przepisy a może ktoś zna, mnie zaginął ten przepis na gotowany schab. Potem się go kroiło w palsterki u był jak wędlina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuzanka
Schab gotowany w zalewie z majonezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×