Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość długowłosa brunetka

UWIODŁAM KSIĘDZA..

Polecane posty

Gość długowłosa brunetka

Coś mi za to grozi?? Dodam ze było swietnie i mamy się jeszcze spotkać. zadziwiające jak łatwo uwieść czarnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLICE NET
grozi ci kara mustafa :O zaraz sie toba zajme :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego tymbardziej już nie przyj
mą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa brunetka
ty?? to ty jesteś mustafa? :D i tak się czułam jak w niebie :classic_cool: oni sa lepsi niż zwykli smiertelnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że teraz jestes z siebie"niebiańsko" dumna... hehheh i co ,ze uwiodłaś? chciałaś sobie przez to coś udowodnic? tylko co? że niby możesz "miec" kazdego? czy raczej szukasz sponsora...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa brunetka
niebo, niebo. wy tylko o tym niebie. co ja poradzę że facet który mi się podoba jest księdzem :O nic. to troche chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa brunetka
nie. nie o to chodzi że coś sobie chciałam udowadniać. szczerze to głupio mi z tym trochę no ale sory- ja nie wymyslalam celibatu.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ty nie wymyśliłaś.. ale celibat jet czy Ci się to podoba czy nie... mam nadzieje,że On bedzie rozsądniejszy od cIebie i jasno da Ci do zrozumienia , że nie chce nic więcej niż znajomości.. a swoja droga mało jest facetów na świecie , których celibat nie wiąże? moze zajmij się nimi:P;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie uwiódł ksiądz...i nadal nie daje za wygraną, twierdzi, że mnie kocha itp. co mi na to powiesz mila??? tez będę sie smażyć w piekle??? wiem, wiem mogłam powiedzieć nie, bo przecież trzydziestka już minęła i wiedziałam co robię, ale czy Ty nigdy nie przeżyłaś takiego zauroczenia, że chciałaś żyć tą właśnie chwilą, nie myśląc co będzie potem...? jeżeli nie to współczuję...jeżeli nie to nie potępiaj innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa brunetka
to jest straszne, kiedy ksiądz pokocha kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damski Krawiec
Jak widac - nie jest to kosmiczny wyczyn - sa o tym inne topiki po sąsiedzku. Rada: Róbcie to dyskretnie i czekajciie. Papa Razzi już starszy jest, a następny papież MUSI znieść celibat bo nie będzie miał chętnych do posługi. Kapłani wszystkich wielkich religii, pracujący z wiernymi mają rodziny, albo swiadomie wybieraja regułę zakonną . Księdzu seksic wolno, ale założyc rodzinę - nie. Macie na to jakieś określenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa brunetka
obłuda... prawda w oczy kole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borosiukowa
Bardzo dobrze że robisz to z księdzem na pewno jest zdrowy nie grozi Ci żadne choróbsko dupic to każdy ksiądz umie dobrze no problem maja metropolici z racji wieku ale oni maja zaspokojenie w klasztorach tam panny klasztorne wyczyniają z nimi różne sztuki dopóki się nie spuszcza. jesli chodzi o Ciebie zapewne masz stosunki z młodym wikarym więc skacze po Ciebie jak królik i to bez gumki jeśli jest w bogatej parafii i jest ambitny ma szanse na awans w hierarchii kościelnej to nawet sie nie zabezpieczaj i pozwól mu si spuszczać do środka zrób to zanim jesteś jego obiektem zainteresowań bo sama wiesz często je zmieniają a jak go lapniesz na dzidziusia to jest Twój do końca życia wybuduje Ci dom a i sakiewkę odda tak trzymaj życzę powodzenia a najlepiej mieć ich 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jestes kurwa on kurwiarzem ty lubisz kase a on ja zbiera od ludzi.Jestescie sibie warci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa brunetka
dizel czy musisz od razu takimi niewybrednymi wyzwiskami rzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Playboy jest głupi
uwiodłaś, kiecuna i co z tego, chłop jak chłop, poruchać, jak się nadaża okazja, to i zarucha, a ma przynajmniej sprzęcicho godne uwagi, co najmniej dwa chwyty, jak mniej, to co tu farmazony porządnym ludziom picujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
ja uwiodę każdego faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko.
A ja mam takie pytanie, jak Ty go uwiodłaś? Bo ja zakochałam się też w ks. i mam wrażenie, znaczy on cały czas się na mnie patrzy i się uśmiecha i wg na różne temat gadamy. Także czy Ty masz jakąś "receptę" na to... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księża to kurwy i peały jak byś go nie uwiodła to pojechał by na dziwki u mnie księdza psełdo księdza wyjebali bo posuwał panienke z wiochy gdzie miał plebanię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiez
czytam i oczom nie wieze.....kazdy ks to oszust,wiem,bo bylam w takim zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylllllll
Jak uwiodłaś księdza? Opowiedz to krok po kroku, bo też bym tak chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienkowi sami nie wierzą w te głupoty co mówią o Jezusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćksiadz tomasz
jestem ksiedzem szukam przyjaciolki co lubi rajstopy kocham zapach cipki w rajstopkach mniam ja tomasz 38 lat i sam tez chodze w rajstopach poszukuje kobiety od 18 do 40 lat moj numer504671658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćksiadz tomasz
witam mam 38 lat 176 cm wzrostu szukam milej kolezanki jestem ksiedzem lubie rajstopy na kobiecie mmmm super cialo wyglada tylko sympatyczne prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćksiadz tomasz
hej czesc jestem ksiedzemmam 38 lat szukam milej kolezanki i przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×