Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

W sensie,że Ja nie w przeciwieństwie do Ciebie nie mam ideałów ...mówię o wyglądzie . Nie powiem Ci kogo uważam za najpiękniejszego itd. To miałem na myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE!!:D Zle odczytałaś to:) Chodzi o to,ze Ja nie potrafie powiedzieć kto jest według Mnie najpiękniejszy itd..:) To miałem na myśli. Jakbym wiedział to powiedziałbym:) Wiele Kobiet Mi się podoba:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem do oddania😭.. Nie jestem do pożyczania😭.. Nie jestem do dzielenia się..😭.. Łe..Nie wiesz Kto Najpiękniejszy?..A Ja..?Mogłeś skłamać by Mi radość przynieść..Ech ..Faceci..😭.. Będę ..jak się wypłaczę..😭.. Za 2o/3o minut wracam..;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Czytasz Mnie dziś dokładnie😭.. A tu co Napisałem? \"Ja nie Mam takich ideałów jezeli chodzi o wygląd ..z wyjątkiem Ciebie oczywiście🌻..\" ??? Nie Płacz:) \"Płacz jest ucieczką dla brzydkich a zgubą dla ładnych Kobiet\" A Ty Jesteś cudowna🌻..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem do oddania .. Nie jestem do pożyczania .. Nie jestem do dzielenia się.. . Przecież napisałem,ze nie oddam Cię nikomu i nie podzielę sie:) Ale Przypomne sobie ten link..a teraz ten trójkat z Maleńczuka piosenki to.😭..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Mnie też pochmurno:( Nie jestem znudzony. Wyspałem się dziś. :D.. Też cieszę sie,ze już luty:classic_cool:..i taki króciutki ten miesiać:)..szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×