Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Może..Nie wiadomo co za rogiem..?Pójdziesz do szkoły..wiosną.. Półnagie Łanie..Jędrne piersi..Piękne twarze.. I pozamiatane ..będę Miała JA!. Złoty Ano..Nie chciałeś Mnie ..a teraz JA nie chcę Ciebie.;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D.. ZapomnijMy o siwym włosie:P Kobieto:(..co Cię naszło:(?? Za co mają Mnie bić:D..nic nikomu winien nie jestem:D..tylko Mi są winni inni:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie chcę Mi sie spać:) Kobieto nie myśl tak..bo naprawde coś Mi zrobią:D:P Czesto się tu pobicia zdażają..a nawet brutalnych morderstw było kilka na mojej ulicy w ciagu moze 3 lat:o Jednego takiego znam nawet bo już wyszedł po wielu latach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Nie mów Mi o takich rzeczach..Bo nie zasnę:-o.. Musisz tam mieszkać?.. Nosisz chociaż jakieś narzędzia typu..widelec czy gwóźdź do obrony?.. Ja kiedyś nosiłam..właśnie widelca..:-o... I Ja nie śpiąca..:classic_cool:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty Dobra ! ZrobiMy tak. Ty wyślesz Mi to co Masz do wysłania..Ale! Najpierw pokaż się ! Niechaj Ja wiem najlepiej Cię zobaczy.. .. Co Ty na to? ale tak można? Kobieto ok. wyślij za moją zgodą fotkę z długimi włosami9 ta pierwsza co CI kiedyś wysłałem) i ta z zarostem co teraz posłałem Wiesz? wyśle Tobie coś ale to TYLKO DLA CIBIE TYLKO ok? a będę mógł kiedyś Was zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×