Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

🖐️ wam jak tam po weekendzie ? ;) Czerwona szacun dla ciebie i podziw :D Nalezycie wypelniłas obowiazki Punktualnie otworzyłas i rowno z polnoca zamknełas topi k:) Przynajmniej wiadomo ze jak sie kiedys umowisz na randke to facet nie bedzie musiał czekac tzw \" studenckiego \" na ciebie :D Na marginesie bardzo cenie ludzi punktualnych ... bo to bardzo duza zaleta szanowac czas innych .... Trzymaj klucze ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo..Poniedziałkowo..:)..Bukiet Kwiatów Przesyłam..🌼.. Ja wiem najlepiej Zapomniał/eś o Mnie... o Nas ? Nie pisze/sz.Nie Śpiewa/sz..Nie Adoruje/sz..:-o.. Ja?.. Ja Mam Pracy Sporo-temu nieobecna-zatem usprawiedliwiona..:).. brat_niedzwiedz Miłe Słowa z rana..Lepsze od Śniadania..:)... Co do punktualności..Kiedyś nie byłam tak punktualna jak teraz.. Człowiek Uczy się..od Innych;-).... Powierzone Mi zadania wykonuję sumiennie i z zaangażowaniem. I nie mogę Sobie pozwolić na..spóźnienia chociażby:-p. Tak więc-dziękuję za ...klucze..będę dbała o nie jak o Swoje. Tymczasem pozdrowienia Ślę.. ..i pragnę zauważyć,że kończy się Luty..:-p.. Dzisiaj prześladuje mnie ten music...:-o.. Shaggy /Clothes Drop..:classic_cool:.. http://www.youtube.com/watch?v=vjIqp4eSh2g ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Ja też tak chce jak Wy😭 dlaczego nie mozna mieć dwóch?realnego i wirtualnego?to niesprawiedliwe:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ja nie w tym kontekscie :p ja mam np 2 swiaty :) wirtual zostawiam sobie na godziny w pracy real mam po pracy :P Odzielam je !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o krecenie w tych 2 swiata to zgadzam sie z toba ? nie da sie ... osobiscie nawet bym nie chciał randka 4 ? no prosze jak sie nam sami rozkreca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Hej Imperia bywałam na 2 topikach na prawiczkach i wirtualnym swiecie. Znudziło mi sie już pisanienie na kafe :O wiec sie ograniczam jak mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Imperia dużo fajnych ludzi odeszło zostali sami gówniarze nie ma o czym pisac z kim pisać. Nawet moi wirtualni znajomi zmniejszyli sie do liczby 3. Zawsze twierdziłam że bez szybkiego spotkania wszystko sie rozpieprzy,kolezeżeństo romanse itd. Zabieram zabawki i ide do realnej piaskownicy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×