Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Kobieto dla Ciebie:) \"Puorte \'e cazune cu nu stemma arreto... nosisz spodnie z logo na posladku na cuppulella cu \'a visiera aizata... beret z zadartym daszkiem passa scampanianno pe\' Tuleto idac, halasujesz jakby bili w dzwony dla Toledo comm\'a nu guappo, pe\' se fa\' guarda\'... bezczelnie jak zawadiaka tak aby tylko na ciebie patrzono Tu vuo\' fa\' ll\'americano chcialbys \"robic za amerykaniana\" mericano, mericano... sient\'a mme chi t\' \'o ffa fa\'? przysluchaj sie : kto zwraca na ciebie uwage ? tu vuoi vivere alla moda, chcesz zyc na fali ma se bevi \"whisky and soda\" ale gdy pijesz whisky z soda po\' te siente \'e disturba\'... to pozniej czujesz sie zle Tu abball\' o\' rocchenroll tanczysz rock and roll tu giochi a baisiboll... grasz w baseball ma e solde p\' e\' Ccamel ale pieniazki na Camele chi te li dà? kto ci je daje ? la borsetta di mammà!? torebka mamusi ? Tu vuo\' fa\' ll\'americano chcialbys \"robic za amerykaniana\" mericano, mericano... ma si\' nato in Italy! ale urodziles sie tu we Wloszech sient\' a mme: nun ce sta niente \'a fa\' posluchaj : nic z tym sie nie zrobi ok, napulitan! tu vuo\' fa\' ll\'american tu vuo\' fa\' ll\'american! Come te po\' capi\' chi te vo\' bbene jak moze zrozumiec cie ktos kto cie lubi si tu lle parle miezo americano? jesli mowisz jak polamerykanin quanno se fa ll\'ammore sott\' \'a luna gdy zdarzy sie milosc przy blasku ksiezyca comme te vene \'ncapa \'e di\' \"I love you\"? jak przyjdzie ci do glowy powiedziec -\" i love you\" ? Tu vuo\' fa\' ll\'americano mericano, mericano... ma si\' nato in Italy! sient\' a mme: nun ce sta niente \'a fa\' ok, napulitan! tu vuo\' fa\' ll\'american tu vuo\' fa\' ll\'american! ...whisky soda e rock and roll\" ..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Niecierpliwa i Ja jestem Ciebie ..w postaci ..literek..zapachu..smaku..\" ..postaram się sprawic,że poznasz mój zapach..dam kilka kropel edt. na materiał rajstopek,wiec chociaż namiastka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty Bardzo Cię lubię🌼.. A pończochy uwielbiam.te z koronkami i te samonośne:).. Do tego spódnica czarna,najlepiej ze skóry..a pod nią ...nic..;-).. A,że czasem milczę..zrozum.Kobiety tak mają..szczególnie te w czerwonym berecie..;-).. Ja wiem najlepiej a uraz z dzieciństwa Mi został.:-o.. Wspieraj więc..;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×