Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Gość od Kasi
Witam wszystkich, dzień dobry 🌻 Z tych "naszych" hitów można byłoby niezłą skladankę zrobić :) Pozdrawiam ciepło i śledzę Was na bierząco ;) Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jest przypomnieć sobie stare hity. Padłam jak ktoś opowiadał o \"widoczkach\". Często się to robiło, i zaznaczało się miejsce jakimś kamieniem, żeby można było potem łatwiej znależć. A pamiętacie zbieranie puszek i papierków z czekolad. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona Ksu to ja mam w jednym palcu:D słucham ich od lat 80 :D to ja ci dam w zamian zajebisty punkowy post regiment:) u mnie w stopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie zbieranie puszek i papierków z czekolad. Masakra. i no i turbówki :P moja siostra na dodatek zbierała karteczki z notesów np z królem lwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak o tym mówię moim dzieciom, to są w szoku.To prawie jak w "trzecim świecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia dobra rada nie uwierzysz ale na allegro ostatnio widziałem na licytacji nowki relaxy ( komus sie w szafie zachowały ) i wiesz jaka cena była ? 3 dni do konca licytacji a buty kosztowąły juz 480 zł ... czujesz ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mażyłam o relaksach, moja koleżanka miała nogę o dwa rozmiary większą, ale mi to nie przeszkadzało, więc pożyczałam je od niej. A pamiętacie spodnie "marmurki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×