Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Hym..Nie wiem czy gorsze.Nie widzę dobrze...coby porównać.:-p. Miałam raczej na myśli to,że widziałam bardziej 'wstydliwe rzeczy'. Nic to. Muszę Cię Sporo Nauczyć:classic_cool:.. Ej? Czy zamierzasz w najbliższym czasie wybrać Mi osoby z którymi będę mogła rozmawiać? Czy zamierzasz zakuć Mnie w kajdany?(..choć po namyśle ta perspektywa jest całkiem/całkiem-lubię ostrzejsze klimaty,szczególnie po wódce i dobrej fajce)..:classic_cool:.. Czy czy czy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ej? Czy zamierzasz w najbliższym czasie wybrać Mi osoby z którymi będę mogła rozmawiać? Czy zamierzasz zakuć Mnie w kajdany?(..choć po namyśle ta perspektywa jest całkiem/całkiem-lubię ostrzejsze klimaty,szczególnie po wódce i dobrej fajce)..\" :DTak:D...żartuję:) Zapoluję na Niedzwiedzia:P Dobrze strzelam więc nie będę miał problemów:P Odnośnie tego coś Ci kiedyś pokażę:P A tu poprzedni link w oryginale: http://pl.youtube.com/watch?v=pBEBcO3SQos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby zapodać linka musiałbym poprzeglądać kilka filmów,żeby coś wybrać..może potem..wolę tu zostać:)..:D Nie mam swoich ulubionych erotyków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zamierzasz zakuć Mnie w kajdany?(..choć po namyśle ta perspektywa jest całkiem/całkiem-lubię ostrzejsze klimaty,szczególnie po wódce i dobrej fajce).. .. Czy Kobietko ;) po używkach to ja mam duże smaki.... Wtedy Kogut ze mnie ;) ;) btw. zakuć..... i założyć opaskę na oczy ;) ;) to lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×