Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Jak to dobrze ze zostałem zwolniony z odsniezania :D Ja łapa nie moge machac a co dopiero łopata :P Imperia dzieki za fory :P Ale na marginesie gdzie tam u was jest snieg ? U mnie ani grama :D Dzisiaj na 10.00 do roboty sobie mogłem przyjsc :D Taki bonus dostałem :P jak bym rosół albo bigos zjadł 😭 🖐️ wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałem ze czerwona rosołem czestowała... ale ja mam dzisiaj jakies smaki ... jakiegos hot doga nawet bym chetnie zarzucił...:P Cygara trzy powiadasz .... Za to zwolnenie od odgarniania sniegu to nawet dam 5 :P BIGOSU ....😭 Ktos chce kefir ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda nie:D.. Ile razy przez sen na kacu wyobrazałem sobie ulubione soki😭,,których nie mialem pod ręką lub piwo😭..i czekać do 6 rano aż sklep otworzą:classic_cool:.. Znam ten ból😭..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekać do 6 rano aż sklep otworzą .. Znam ten ból .. ja wiem ...bol okropny :O Imperia A masz krowy ? U siebie na podwórku ? :P A na marginesie to cholernie mi sie marzy takie mleko prosto od krowy ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio taka jedna forumowiczka z topiku o wakacjach zrobiła ochote gołabkami ... Ale do tego stopnia ze wymusiłem na swojej dziewczynie produkcje owych gołebi w ilosci szt 20 :D Jadłem je przez tydzien :) Tak jest czasami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×