Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Cześć i Czołem.... Chodź Ja wiem najlepiej Chodź Chce Mi się Już Wiosny..Lata.Ciepła..Lodów..Słońca :classic_cool:].. http://www.youtube.com/watch?v=Qr5ni3mJnbg&feature=related brat_niedzwiedz Kluski z Rosołem?:-p.. Mam nadzieję,że dobrze się czujesz?....:).. http://www.garnek.pl/maxmen/4312169/rosol-z-makaronem-domowej-roboty :-p... Miłego Dnia Dla Was..🌼..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia Jak się dzisiaj czujesz?..🌼.. Bądź dobrej myśli i ..uśmiechnij się do Mnie..;-).. brat_niedzwiedz Zajęty kefirem..Tudzież maślanką..?.. A może rosół konsumuje? brat_n ..? Ja wiem najlepiej Zaraz Cię Obudzę..:classic_cool:.. Tymczasem...kawy Chcę..Idę robić..imperia pijesz kawę?.. Zasypiam..a przecież wstałam co dopiero.. :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fachowców od pieca znowu i nie mogę wyjść z domu..bo nikogo innego nie ma teraz więc nawet nie będę mógł rozmawiać o 11.3o..ale od 14.oo będzie git;).. Wracaj zaraz Kochana.:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Ja to chudzinka Jestem:P.. Niedzwiedz jak dojdzie do siebie to odśnieży;)..albo teraz powinien na kaca popracować fizycznie:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuch Chłopak Ja wiem najlepiej..🌼.. To,że są fachowce znaczy,że nie ruszasz się przed 11.oo..z domu?.. A o 14.oo..pasuje..:).. Ja Mogę Ci imperia poodśnieżać..Lubie takie ..'prace'.....;-).. Nie spałam do 3..Śniły Mi się jakieś strachy..Bałam się w Nocy:(.. Jestem wykończona..:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to znaczy,ze nie ruszam się z domu;).. Nie Ma mowy!! W takiej sytuacji to Ja będę odśnieża;).. Tobie nie pozwolę;).. Szkoda,że Mnie w nocy nie bylo z Tobą:).. Nie Bała byś sie;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę Lubię takie prace.Lubię tarzać się tez w odśnieżanym śniegu..'Orły' robić..Wiesz jak robi się orły na śniegu?..:) A poza tym lubię i inne męskie prace wykonywać..Np..rządzić..:-D.. Zwolnię się z pracy dzisiaj..nie wytrzymam..z wykończenia.. O 13/14..wyjdę..:)..Taki Mam plan..:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×