Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

brat_niedzwiedz Bardzo jest mi dobrze,zwłaszcza rano-pod prysznicem a wyobraz sobie ze ja pod prysznicem dzisiaj byłęm juz o 5.45 :):) bo na 6,00 rano chodze 3 razy w tyg na pływalnie :D :P:P:P i tez mi było dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej kiedy napiszesz obiecany list miłosny?:-D. Skrzynkę sprawdzam parę razy dziennie:-p. Forma doskonała brat_niedzwiedz.:classic_cool:.. Po wszystkim jednak polecam saunę.Oczyszcza się ciało.Umysł;-). A wybiczować mogę Cię Ja :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wybiczować mogę Cię Ja trzymam cie za słowo :D u mnie jest tak z ta pływalnia ze niedosc ze mamy az 2 na całe miasto to zadna sauny nie posiada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem najlepiej Nie obiecałeś,nawet nie wspomniałeś😭.. brat_niedzwiedz pisałam Ci wstecz,że mam kolejne:-p.. Ale Ty nic.Bez echa..Jak grochem o ścianę:-p. Uznałam więc,że nie chcesz:-p... Choć teraz jest tego więcej:-D.. Idąc za Miśkiem..:-D. http://pl.youtube.com/watch?v=YT8kswpk2pQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto to czekaj,pózniej coś nasmaruję dla Ciebie..😘..:classic_cool: Ale pózniej,bo niedługo wychodzę. Na marginesie:prowadzisz jakąś nielegalną dystrybucję % Kobieto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dobra przyznaję sie mam przeszłość złodziejską. Miałem przez to problemy,nawet. Chodziło o kradzież książki z biblioteki..:P Nie oddałem na czas..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×