Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takiFacet

o co chodzi?????

Polecane posty

Gość takiFacet

Jesteśmy z moja dziewczyną kilka lat. Jakies 3 tygodnie temu spytała sie mnie czy mysle czasem o swojej bylej, odpowiedzialem ze nie no bo taka prawda. przez jakies pare dni przed tym nie uprawialismy seksu pozniej to pytanie i do teraz tego nie ma bo mowi ze nie ma ochoty. czy to mozliwe ze ona kogos ma? Albo mysli o bylym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuhh
moim zdaniem poszla na calosc z twoja byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiFacet
Planowalismy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot co i co
mi to nie tylko śmierdzi myśleniem o byłym, ale że się z nim bzyka albo wrócił jakiś sentyment, że ciągnie ją do niego. Wyczuj sytuacje, tylko nie bądź też paranoikiem :) Zapytaj się jej po prostu skąd takie pytanie, porozmawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiFacet
spytałem, ale ona twierdzi ze nie ma ochoty na seks czy cokolwiek a pozniej sie wscieka. Co jest do cholery jasnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
Facet, zasada jest prosta, jak kobieta ma za malo problemow to sobie je wymysli, zeby moc wejsc pozniej chocby na kafe i na ten temat dyskutowac. BAdz facetem i jasno powiedz, ze oczekujesz wyjasnienia, jesli go nie ma, alewasz, ignorujesz i spokojnie czekasz na to wyjasnienie, pamietaj ze jak takie numery wylaza przed slubem to po slubie na 100% jest gorzej - zalatw to teraz! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no jestem kobieta i zauwazylam ze jak jest cos na rzeczy to tez mam takie dziwne odruchy jak: domysl sie:P (staram sie zwalczac) ewentualnie jak nie uwazam za sosowne informowac faceta o swoich glupich jazdach to staram sie tego nie robic (choc on i tak jest uparty i ze mnie wyciaga) :P najprawdopodobniej dziewczyna sobie cos uroila i tylko wymysla kolejne scenariusze do tego samego problemu - doddatkowo moze miec swiadomosc ze to glupota i nie powinna... najlepsze wyjscie - wydus od niej prawde.. trzeba niszczyc jazdy w zarodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze problemu
nie chce seksu? weź siła! i dla pewności wpier`dol jej byłemu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×