Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

POCZEKALNIA :D same fajne babki :D NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24----------25.01------------- ?--------------12 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07. 0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 mfigielek----------------24-----------13.01------------- -----?-----------3 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ginekolog magda M.
Domyślam się ze każda z Pań już wyobraża sobie siebie w sytuacji kiedy na teście pojawiają się tak długo oczekiwane i jak upragnione dwie II ... Sytuację gdy partner czule głaska tak niecierpliwie czekając dnia porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,wiedzialam ze ktoras mnie stamtad przegoni w koncu,hahahah:) Celcia,no moglas mi jeszcze troszeczke pozwolic tam posiedziec;) Celcia co u ciebie??? aha,ostrzegam jak nadal nikogo tu nie bedzie to znowu tam wskocze hahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyste przyszle brzuchatki i jedna juz zafasolkowana;) juz po switach,mozecie sie w koncu zameldowac????? chyba sobie znajde inny topik,wiekszosci z was nie ma juz od kilku dni,nawet na chwilke:(mam wrazenie ze gadam sama do siebie:( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
Hej Agelitto :) Ja czekam na niecierpliwie na okres.. powinnam dostać 26 grudnia... tylko raczej to nie ciaza bo w tym miesiacu nie pracowalismy tak owocnie nad powiekszeniem rodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,chociaz Ty sie pojawilas;) no ladnie,to juz 2 dni po terminie@ jestes:) ja tez nie pracowalam owocnie,wiecej bylo myslenia o swietach,ale zobaczymy,poki co wszystko wskazuje na @. a jak sie czujesz?cos cie boli,cycochy,podbrzusze? mierzysz temperature?kiedy testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
mam troszkę mdłości... ale to pewnie po przejedzeniu świątecznym :( i czekam na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA same fajne babki NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------? Angioletto-----------24------------ ----------- --------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba żołądkowa pomału zanika. ale z podbrzusza nie i cycuszki dalej ponbolewają.... Tempka z wczoraj opadła z 37,7 na 37,5. (wczoraj czułam się naprawdę wrednie i stąd pewnie taka temp) Śluz już trochę mniejszy i bardziej mokry niż rozciągliwy, W zasadzie to tak od jutra powinny mi się zaczą płodne dni,bo to 13 dzien będzie,ale po tym wszystkich zawirowaniach to ni mam pojecia co z tego wyjdzie. Ciekawe jak zareafuje mój gin na te zawirowania i co mi powie ciekawego.. Byle do wtorku! Apropos tych wiadomości na poczcie, to ja właśnie nie zaznaczam pod napisaną treścią że chce otrzymywać maile a itak przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA-same fajne babki 🌼 NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto---------------24-------------7.01--------------8.01----------1 Dosiaaa -----------------28------------27.12--------------?--------------1 Sara_24-----------------24------------27.12--------------- -?------------1 M_M.---------------------23-----------04.01--------------- ? -------------1 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 ------------09.01-----------2 Kacha 86 ---------------22-----------25.12----------------?----------- --3 Mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 Ziarenko lnu------------24-----------24.12------------25.12---------- 5 Fermina30---------------30-----------27.12------------ 26.12--------- 5 Celcia84-----------------24------------26.12------------- ?-------------11 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ----------🌼 Doska,Sara,Kacha,Ziarenko Lnu,Fermina,Celcia-wy juz po terminach@@@@@@,piszcie koniecznie co i jak i zaktualizujcie tabeleczke;)mam nadzieje ze przeskoczycie do brzuchatek:D Foliczku a co u Ciebie?????z toba to najdziwniej bylo i tak sie zastanawiam czy w koncu @ przyszla czy juz nie;) M_M,Dziewczyna Bonda i Mfigielek-my babeczki niestety musimy nadal czekac!!!!mi juz sie plodne skonczyly,cycochy nadal naparzaja a takto juz nic wiecej nie czuje a wy???? Mfigielek,ty w plodnych jestes wiem mysle ze sobie figlujesz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo ja aktualizowalam juz przeciez ;) POCZEKALNIA :D same fajne babki :D NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07. 0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 mfigielek----------------24-----------13.01------------- -----?-----------3 celcia84-----------------24----------25.01------------------?-----------12 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poukladalam nas wg cykli:) POCZEKALNIA-same fajne babki 🌼 NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto---------------24-------------7.01-------------- 8.01----------1 Dosiaaa -----------------28------------27.12--------------?--------- -----1 Sara_24-----------------24------------27.12------------- -- -?------------1 M_M.---------------------23-----------04.01------------- -- ? -------------1 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 ------------09.01-----------2 Kacha 86 ---------------22-----------25.12----------------?---------- - --3 Mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 Ziarenko lnu------------24-----------24.12------------25.12---------- 5 Fermina30---------------30-----------27.12------------ 26.12--------- 5 Celcia84-----------------24------------25.01------------ - ?-------------12 NASZE BRZUCHATKI 🌼 NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)) Nom, to teraz jak na dloni mamy kto tu najdluzej czeka i sie stara - bezskutecznie niestety... Tak juz bym chciala w dole tabeleczki sie znalezc. Wiecie co, zaluje ze zaczelam w ogole tablety anty brac, podejrzewam, ze to przez nie poprzestawialo mi sie w organizmie i mam problem z zajsciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celcia powiedz mi cos wiecej o tym twoim staraniu sie,mozesz mi maila przyslac jak chcesz. czy faktycznie regularnie od tych 12 cykli sie kochacie,czy rozpoznajesz u siebie dni plodne?owulacje? co ze sluzem?a u gina bylas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , jestem! ja tylko na chwile, wpadne jutro poczytac zaległosci i popisać:) Niestety @ przyszla punktulanie:) wiec starania od nowa:0 wale nadal z energia:) buzka wielka i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
Hej :) mialam tam konto.. tylo zaniedbałam wpisy i tak juz tam nie zagladam... co do platnosci to pierwszy miesiac jest free a potem trzeba wykupić dostęp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA-same fajne babki NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto---------------24-------------7.01------------ -- 8.01----------1 Dosiaaa -----------------28------------27.12--------------?--------- -----1 Sara_24-----------------24------------27.12------------- -- -?------------1 M_M.---------------------23-----------04.01------------- -- ? -------------1 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 ------------09.01-----------2 Kacha 86 ---------------22-----------25.12----------------?---------- - --3 Mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 Ziarenko lnu------------24-----------24.12------------25.12---------- 5 Fermina30---------------30-----------19.01------------ 18.01--------- 6 Celcia84-----------------24------------25.01------------ - ?-------------12 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
POCZEKALNIA-same fajne babki ---aktualizacja NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto---------------24-------------7.01------------ -- 8.01----------1 Dosiaaa -----------------28------------27.12--------------?--------- -----1 Sara_24-----------------24------------27.12------------- -- -?------------1 M_M.---------------------23-----------04.01------------- -- ? -------------1 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 ------------09.01-----------2 Kacha 86 ---------------22-----------25.12----------------?---------- - --3 Mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 Ziarenko lnu------------24-----------24.12------------25.12---------- 5 nitaanita----------------23-----------26.11------------04.01-----------5 Fermina30---------------30-----------19.01------------ 18.01--------- 6 Celcia84-----------------24------------25.01------------ - ?-------------12 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolki;) jestem chora,obudzilam sie wlasnie,boli mnie glowa,gardlo,nie moge naet mowic,bola mnie miesnie i wogole ehhh szkoda gadac. przy kazdym przeziembienium powiekszaja mi sie wezly chlonne wiec czuje sie okropnie:(mam nadzieje ze do srody przejdzie. zaczelam od dzis mierzyc temp.jestem w 24dc-37.1\'C zobaczymy czy sie utrzyma hehe.jeszcze 8dni. Szkoda ze trzeba za to placic,naprawde szkoda.lubie ten program,,nic nie musze zapisaywac,wszytsko mam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina to ty powinnas juz szalec kobieto!!!mam nadzieje ze sie w koncu wyszalaejesz i przy okazji zafasolkujesz;) Nitaanita,czyzby ci sie @ 3dzionki spozniala??????jakies objawy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
hej.. własnie czekam na @... mam nudności i podwyzszoną temp. .. tylko staram sie nie wmawiać sobie objawów :) Test mogę wykonac dopiero w niedziele :O - by był bardziej pewny... Ps. postaram sie zaczernic :) jak bede miala tylko chwilkę wolnego... zobaczcie na co trafiłam http://kocyki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanita,przeciez ty juz po terminie jestes wiec smialo mozesz test robic!!! gdybys byla zafasolkowana to test musi to wykazac!!! ahh,trzymam kciuki a kocyki super,mozna komus na prezent taki dac,z fajnym napisem,npm ime dzidziusia;) Ferminka uciekla,czy nadrabia zaleglosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
jak bede po tescie to Wy pierwsze poznacie wynik :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, witam dziewczyny. Świeta spokojnie, choć pierwszy dzien z ogromnym bolem przy @, wrr.Mam nadzieję, że choc jedne z nas, z poczekalni uda się przeskoczyć na dół po Świetach. I nie tak, jak to zrobiła Angioletto:P pewnie za kare jestes chora:) Powaznie to zdrowiej, bo kto wie, może tam fasolka sie zagnieżdża właśnie:) Ja mam zamiar testy owu zakuopić jutro, jako dodatkowy wpomagacz:)W tatmtym miesiacu mierzyłam nawet temperature, zapisywałam, ale wnioskow jakiś madrych wysnuc nie potrafię. W miedzyczasie mialam chyba lekkie przeziebienie, wiec wnisoki z temperatury szlag trafił, bo podniosła sie zbyt mocno. owulacje to juz nie wiem czy mam około 12 dnia, czy nawet duzo wczesniej. Ech.. ważne zeby bzzz:) Gdzie reszta po Świętach? testują może, staraja sie, albo wlacza z myślami złymi.. ja takie tez przez chwilę miałam. Ale jestm dobrej mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×