Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

mfigielek a ta twoja kolezanka wiedziala ze ty tez planujesz dzidzie?? bo jak nie to moze by nie wypalila z taka wiadomoscia tylko jakos delikatniej by to zrobila... co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dziewczyny uszy do góry!!! Powiedziała ta co ma wiecznie czarne myśli :D no ale ja naprawdę wierzę w siłę pozytywnego myślenia, a że nie zawsze mi wychodzi ...;) Trzymajcie się cieplutko, ja musze już kończyć-robię różne raporty na koniec misiąca itd, a muszę się wyrobić do 15.15. A że aż do 5 stycznia mam wolne, więc raczej nie będę się zbliżać do komputera :) Życzę Wam wszystkim z całego serca aby Nowy Rok przyniósł upragnione zmiany i spełniły się marzenia! Ja od Nowego Roku zaczynam starania, więc 3majcie kciuki!!! Pa pa babolki! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się dziś witałam (o 6 rano he he) ale dzien dobry po południu hej Klara! mfigielekja myślę, że poprostu tu razem się nie co nakręcamy i dla tego tak ci się przykro zrobiło. NIestety jedni maja tak a inni inczej, co nie znaczy, że gorzej :) Nie mazgajmy się się 🌻 Może zamiast owulacji, @, temeratur porozmawiajmy o czymś wesołym? to gdzie spędzacie sylwka? My nie zaplanowaliśmy niczego i w domku spędzimy, ale lubimy jeszcze spędzać czas ze sobą hihihi (w końcu ponad 6 lat), więc myślę, że bedzie spokojnie ale miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jestem juz czarna! wiecie czuje sie jeszcze za mloda. jestem w takim szoku. ale mysle ze szok minie i bedzie juz tylko radosc. narazie tylko moja mlodsza siostra wie i moj chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. wszystko bralam tak jak trzeba bylo, bylam pare razy przeziebiona , ale nie wiem czy to moglo do tego doprowadzic.Na poczatku grudnia mialam grype zoladkowa, ale to by sie nie zgadzalo bo juz 10 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak byl w szoku, ale ucieszyl sie. tylko ze jestesmy bardzo mlodzi. wynajelismy sobie domek na sylwestra (jutro wyjezdzamy) i jego pierwszym pytaniem bylo : "Ale sylwester aktualny "mamusiu"? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja na tabletach anty sie nie znam bo nigdy tego nie bralam,a ze 10 tydzien to wiesz od gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak! nie robilam zadnych testow bo bylam pewna, szczegolnie ze pazdziernikowa i listopadowa miesiaczke dostalam, a zgodnie z obliczeniami powinnam juz byc w ciazy. Pokrecone nie? Wybralam sie do gin. , bo myslalam ze moze mam jakas infekcje i chcialam aby przepisal mi kolejne opakowanie tabletek. A w jaki sposob sie wczesniej zabezpieczalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam jeszcze z rodzicami, ale sadze , ze niedlugo to sie zmieni....moja rok mlodsza siostra cieszy sie okrutnie! boje sie ze w tej radosci sama wypapla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze???? to ja w twoim wieku bylamj eszcze dziewica :p, i jeszcze troche dluzej potem no ale ja jestem starych pogladow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bynajmniej uniknelas takiej sytuacji jak ja. ja kocham sie z moim kochanym od roku, jestesmy ze soba 2 latka. ale chociaz wiem ze to juz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, nie możemy się zadręczać... Musimy tylko działać! I to ostro! Ale ja się pogubiłam z owulacją i dniami płodnymi bo powinnam mieć @ 23 grudnia a nie mam i teraz nie wiem na czym stoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj nie wiem nie wiem, nawet nie wiem co teraz robic, jakie badania nic! ginekolog mnie tak zaskoczyl ze jego slowa sie ode mnie doslownie odbijaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara ja tez zaczelam chodzic z moim pierwszym chlopakiem jak skonczylam 18stke, i myslalam ze to juz to do konca zycia.... i po 5 latach niestety pekla banka mydlana A ty teraz dbaj o siebie, a co do badan i takich tam to ginekolog powinien cie poprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja młodsza siostra jest w ciąży. Termin porodu ma na 20 stycznia. Wczoraj byłam z Nią na zakupach dla dzieciaczka! Kupiliśmy przeslodkie łóżeczko, ubranka i dużo bardzo fajnych rzeczy... Jejku też bym tak chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 nie mow mi takich rzeczy bo zaraz bede plakac... kazda milosc moze wygasnac, niezaleznie od wieku. mam nadzieje ze dziecko jeszcze bardziej nas polaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×