Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Cześć! Nitaanita, tak się cieszę, blada bo blada ale jest II kreseczka!!! Niedługo na pewno będzie wyraźniejsza :) Dziewczyny, mamy nową brzuchatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, przede wszystkim G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼E Nitaanita-brawo!!!!!!! juz przeskakuj do Kate!!! ja nadal chora,dzis prawie nie spalam,mam wysoka tempke.chyba z sylwestra nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
Witam ponownie :) rano byłam na badaniu beta hcg... czekam cierpiliwie do 18.00 :O boje sie bo to roznie moze byc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
do tego co chwile sprawdzam czy nie mam okresu :O i naczytałam sie o poronieniach to tez nie daje mi spokoju... ale co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie zamartwiaj sie tyle bo nie ma potrzeby!!! masz juz pod serduchem swoja fasolinke,glowa do gory!!!!!wszystko bedzie dobrze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw, będzie dobrze! Złe myśli przegoń, niech Ci nie psują humorku :) Wiem,że to niełatwe, ale grunt to pozytywne myślenie, a stres to nic dobrego-spróbuj się zrelaksować. Trzymam kciuki,będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole dzien dobry wszystkim :) no to za przykladem kolezanki, teraz reszta staraczek siup do dolnej tabeli, i zeby sie tam zadna na gorze nie zostala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołchy! Ja juz pomału dochodzę do siebie po tym szoku ostatnim. (tak apropos to nawe nie było z kim pogadać na forum o tym, a tak szukałam wsparcia:(( No ale Musze się wziąść w garść i brać do roboty. dzisiaj 14 dzień cyklu, powinny być płodne, ale jakoś po śluzie tego nie widać. Tempka mi wraca do normy, dzisiaj spadła do 36,7, ale cycuszki dalej naparzaja. wczoraj się naczytałam że po tym duphastonie to występują różne objawy, między innymi ból piersi i brzucha i w dodatku się tyje (mam nadzieję że to mnie przynajmniej nie dopadnie), czyli objawy ciążowe ale i tak idę dzisiaj do gina pogadać czy tak cąły czas się będę czuć przy tym leku (wogóle to mogła mnie uprzedzić o czymś takim). A ja tu przez wpadam w panikę i już wpajam sobie różne inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mfigielek ieladnie,nieladnie!!!az mi sie przykro zrobilo:( to ja tu caly czas siedzialam samiutka,i topik przy zyciu probowalam utrzymac,a tylko co jakis czas ktoras z was wpadla czesc powiedziec a ty takie rzeczy piszesz,buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Nitaanita gratulacje i buziaki dla Ciebie!!!! U mnie dzisiaj 37 dzień cylku, czyli @ spóźnia mi się już tydzień. Dziesiaj zrobiłam kolejny test i nic :( Chodzę cały dzień strasznie przybita... Cycochy bolą okropnie! Całusy dla Was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko lnu-kochana jeszcze nie wszystko stracone,zaczekaj spokojnie,moze masz jesczze za malo tego hormonu;) umow sie na wizyte u gina,to ci najlepiej zrobi:)on wszystko ci sprawdzi i moze cos poradzi.trzymaj sie cieplutko,buziaczki dla ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam ja jeszcze troszkę zostanę z Wami w górnej tabelce... jedna kreska...jestem w ciąży,ale urojonej... gratuluję drugiej kreseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto to zobacz czy ktoś odpowiedział na moje wołanie ze str 59.nikt... ale nie ma co, zbieram sie, idę do gina napisze co tam bylo wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja tabelki POCZEKALNIA-same fajne babki NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto---------------24-------------7.01------------ -- 8.01----------1 Sara_24-----------------24------------27.12------------- -- -?------------1 M_M.---------------------23-----------04.01------------- -- ? -------------1 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 ------------09.01-----------2 Dosiaaa -----------------28-----------27.01--------------?--------- -----2 Kacha 86 ---------------22-----------25.12----------------?---------- - --3 Mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 Ziarenko lnu------------24-----------24.12------------25.12---------- 5 Fermina30---------------30-----------27.12------------ 26.12--------- 5 Celcia84-----------------24------------25.01------------ - ?-------------12 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też mam urojoną ciążę... Ale dlaczego @ nadal brak. Wybiorę się do ginekologa ale już po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara88dziuśka
nie bralam udzialu w topicu, bo nie planowalam dziecka ;| wczoraj sie dowiedzialam. 10 tydzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Coraz bardziej przytłacza mnie to że nie mogę zajść w ciążę... I nie raz zaczynam wątpić czy w ogóle kiedyś mi się to uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko lnu spokojnie kochana!!! nie nerwowo,bo to wcale nie pomaga!!! dasz radę zobaczysz!!! nie załamuj się i myśl pozytywnie, a będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara88dziuśka
chyba nie bardzo chcecie mnie do siebie przyjac :( trzymajcie sie goraco. trzymam za Was kciuki! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko lnu!!! bedzie dobrze, jestes mlodziutka babeczka, uszy do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara piszesz ze to ciaza nie planowana, ale mam nadzieje ze sie cieszysz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu mowic ciekawego... mam dopiero 20 lat, ciazy nie planowalam, bralam tabletki. studiuje, ale teraz to nie wiem jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto a ty gdzie sie tak zaprawilas??? masz lekarstwa? to znaczy zapasy z polskich aptek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×