Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ma 22 lata. Teraz to czuje się ciężko :) Przed Świętami była parę dni w szpitalu, ale już wszystko w porządku. A tak poza tym to wydaje mi się że urodzi wcześniej. Śmiejemy się i mówimy do Niej żeby chociaż wytrzymała do stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie placz klara, nie taki byl moj cel zeby cie zasmucic-zycie pisze scenariusze, a ja juz troche przeszlam i dlatego taki niby twardziel jestem:) bedzie dobrze, jesli tylko wy bedziecie sie kochac i wspierac to musi byc dobrze.tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi hi ... cudownie :):):) tak sie boje tego wszystkiego. Nawet nie wierze, mam ochote zrobic test albo pojsc do innego lekarza bo wydaje mi sie ciagle ze ten sie pomylil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ;) milego spaceru. Kate79 Ty jestes w ciazy?? chcialabym zapytac jak sie czuje kobieta w poczatkach ciazy. Ja sie czuyje rewelacyjnie. zadnego zmeczenia, a wrecz mam ochote biegac, skakac... nie wiem czemu tak . zadnych mdlosci nic.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra rodziła podobnie jak Twoja ziarenko :) teraz mała ma juz ponad 3 lata ale najśmieszniejsze było jak miała się już się stawić do szpitala, w niedzielę, to w sobotę poprała, włosy nawinęła na wałki (w końcu trzeba w szpitalu wyglądać he he he), a tu skurcze i w taksówkę taka nieprzygotowana pojechała i w tych wałkach he he he Miała cesarskie cięcie i taka była spanikowana, że jak lekarz dawał znieczulenie to wołała: "błagam, nie usypiajcie mnie, ja chcę żyć" he he he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda a no widzisz ludzkie historie sa podobne, mamy po te 18 lat i myslimy boze jaki on cudny i kochany, ....a po 5 latach ten cudny mowi ci ze on sie jeszcze nie wyszalal itp, ty tez stwierdzasz no tak.... zamiast szalec w wieku 18 to ja juz powazny zwiazek zalozylam....i tak wali sie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi. Kate79 na kiedy masz termin bo widzialam ze na sierpien. z moich obliczen wynika ze ja powinnam miec wrzesien , a lekarz powiedzial ze 6 sierpnia czy to mozliwe\?? czy moze ja zle z tego szoku uslyszalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zadnych dolegliwosci ciazowych nie mam, nic!!!! oprocz tego ze cycochy mnie bola i bardzo mnie wypryszczylo- ale wiesz miedzy nami jest 10 lat roznicy i u mnie pryszczowe hormony powariowaly :), u ciebie moze byc ladna buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni tak na poczatku dziwnie obliczaja te terminy, bo od ostatniej miesiaczki potem jak juz pojdziesz do gina i bedziesz w bardziej zaawansowanej ciazy to pomierza ci malenstwo w brzuchu i powiedza dokladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak to jest np jak masz na 6 ,to moze byc dwa tygodnie do przodu, lub do tylu .... no wlasnie...... pokrecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z seksem?? hmmm u mnie post, nie pytalam o to gina, ale przy nastepnej wizycie zapytam wiem napewno ze jak juz sex to nie do konca, bo sperma ma na poczatku ciazy jakis negatywny wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez post! hihihi bedziemy z moim kochanym krzyzowki rozwiazywac w domku na sylwestra ;)))) tak juz kupilam kwas foliowy! moj skarb mi kupil rano i przywiozl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja smigam , bo siostra chce troszke posiedziec na komputerku. odezwe sie wieczorkiem DZIEKUJE ZA WSPARCIE! naprawde czuje sie lepiej po rozmowie!!!!! buziaki dla wszystkich starajacych sie i obecnych przyszlych mam ! jestescie kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spoko ty masz chociaz dobrze o tyle, ze mieszkasz w polsce to przynajmniej mozesz liczyc na normalna wizyte u gina ,nie to co my mieszkajace w Londynie....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u Folika, wszystkie babeczki w miare mozliwosci sie melduja.... a Folik chyba wyrzucila komputer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kate,mam leki,ale niestety nie te co trzeba,znowu powiekszyla mi sie tarczyca i wszystkie wezly chlonne na szyji.nie moge nawet glowy obrucic.tak wiec leze prawie nieruchomo.odwolalamjuz sylwestra u znajomych. dzwonilam do mamy,przysle mi hormony ale tylko mala ilosc,tzn 20mg,bo bez badania nie moge sama zadecydowac.ahh,myslalam ze mam juz to za soba,ale wszystko wrocilo,domyslam sie ze prolaktyna tez ponad norme,tak jest przy niedoczynnosci niestety.mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my w sylwestra w domu :( pierwszy raz od niepamietnych czasow bede siedziec w chacie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł Byłam przed chwila u gina. Przebadała mnie i powiedziala, że wszystko ok (oczywiście o ciąży nie było słowa, zressztą nawet się nie łudziłam). Poza tym mój organizm musi przyzwyczaić do hormonów i dlatego tak narazie reaguje i zbiera mi sie woda w piersiach. No i pomimo że jestem w 14 dniu cyklu to nie ma śladu śluzu płodnego. Jak jej powiedziałam, że taki miałam zarza po okresie, to że jest to b.prawdopodobne że owulkę miałam właśnie wtedy! Także ten cykl musimy chyba sobie już podarować i zacząc od następnego. No nic jakoś zleci, nabirzemy nowych sił i do dzieła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!!nie miałam dostępu do netu wiec sorry ze nie pisałam...widze że więcej ciężarówek!!!!!pozdrawiam bardzoooooooo i wszystkiego dobrego w nowym roku!!! i duzo fasolek:)ale moze na początek po jednej dla każdej?buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
aktualizacja tabelki POCZEKALNIA-same fajne babki NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto---------------24-------------7.01------------ -- 8.01----------1 Sara_24-----------------24------------27.12------------- -- -?------------1 M_M.---------------------23-----------04.01------------- -- ? -------------1 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 ------------09.01-----------2 Dosiaaa -----------------28-----------27.01--------------?--------- -----2 Kacha 86 ---------------22-----------25.12----------------?---------- - --3 Mfigielek----------------24-----------13.01------------- 24.12----------3 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 Ziarenko lnu------------24-----------24.12------------25.12---------- 5 Fermina30---------------30-----------27.12------------ 26.12--------- 5 Celcia84-----------------24------------25.01------------ - ?-------------12 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------5------------08/09.09.----------:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×