Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

witam panie :) ale miałam sen - śniło mi się, że miałam 3 dzieci, 2 dzieczynki i chłopca, takie fantastyczne dzieci że szok! Pierwszy raz mi się śniło, że mam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana ale sobie powrozylas hehehe:D:D:Doby szybko ci sie to spelnilo:) wyobrazcie sobie ze mam awarie ogrzewania!!!!! niedosyc ze jestem chora to jeszcze to!!!,ledwo przespalam noc:( co za pech:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj współczuje szczerze, ja się wymarzłam w domu na święta - palą w dzisiejszych czasach jeszcze w piecu, więc wiem jak to jest zmarznąć :/ Ale na pociesznie dodam, że ja też ostatnio słabo śpię, nasz materac się wypaczył i normalnie tak mnie rano nawalają plecy, że szok, po za tym mamy nie regulowane kaloryfery i jest w nocy gorąco - otwieram okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,nie znam sie na markach materacy,jestem w tym temacie kompletnie zielona,ale........mama mi powtarza ze to najwazniejsza czesc lozka,ona sama zainwestowala ok 1.5tys zl w sam materac.i mowi ze przez cale zycie nie spala na lepszym.sama wiem ze ceny sa i wyzsze ale moze nie warto przesadzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si to prawda, my jak kupowaliśmy to pierwszy lepszy przez net w ikei. A teraz sporo się na ten temat naczytałam i wiem, że to bardzo ważna część łóżka. Ja nawet nie wiedziałam, że należy obracać materac wrrr W sobotę jedziemy poglądać, chcę tym razem się przymierzyć do niego i wybrać jaki mi pasuje, nawet jestem skłonna zapłacić ze 2,5 tys, no i do tego stelaż, bo okazuje się że to też bardzo ważna rzecz. A był taki czas, że z kilka miesięcy budziłam się z takim bólem i nie wiedziałam od czego, lekarka powiedziała, że jestem za młoda, żeby mieć jakieś poważne zwyrodnienia... No i pomyślałam, że to może materac... Obróciliśmy go i nagle dobrze mi się spało, ale znowu jest to samo. Więc kupujemy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry babeczki:) no nareszcie nie siedze sama w dolnej tabeli, kurka musialabym uaktualnic, ale ja juz sie pogubilam z tymi tygodniami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie. Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku... dla wszystkich babeczek zyczy Kate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, poniewaz zbliża się Nowy Rok więc czas na kolejne postanowienia noworoczne a ja stwierdziłam że nie będę robić żdnych postanowień oprócz oczywiście jednego: za cel postawiamy sobie że w tym przyszłym roku będzie nas już trójka::))) A ja Wam z całego serca życzę tego smego i żeby to nastąpiło jak najszybciej! Angioletto kuruj się i niech cię mężuś ogrzewa:) pozdrowionka papa a innym życzę udanej zabawy sylwestrowej (u mnie w tym rok domówka ze znajomymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze czesc babek juz wrocila z malowania:) angioletto jak widac wymalowana jest w niebieskie kwiatki i ma ich baaardzo duzo,to dlugo jej nie bylo- no to dobrze mowilam ze poszly sie malowac babole :D mnie na moje pryszczole nawet zlociste palmy by nie pomogly :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mowilam do mojego meza, ze za rok to juz naprawde bedziemy we trojke, i zrobimy takiego sylwka ze ho ho-maluszek bedzie mial flaszke mleka, mamusia(jak nie bedzie karmic) flaszke szampana, a tatus? za to ze bedzie pil w tym roku sam- to za rok nic!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dobrze obmyslane co? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze Kate!!! hahaha:D:D:D:D:D Ja mysle ze nastepne swieta to bede juz w dwupaku hehe:) przynajmnej mam tak nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam u was z tym ogrzewaniem? no i pytalam wczoraj gdzie sie tak zalatwilas z ta choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana no wlasnie nie wiem gdzie,mam chora tarczyce i jestem przeziembiona:( ale juz jest o niebo lepiej.a ogrzewanie maja wlaczyc juz niedluga,jakas pompka nam sie popsula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju i to akurat dzis, a na dworze taka zimnica...... wspolczuje to sylwek w domu? w lozeczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze do konca nie jestesmy pewni ale prawdopodobnie w domku;) no wlasnie,straszna zimnica.poki co wiec siedze w lozku i ogrzewam sie termoforem:) ale dlugo tak nie wytrzymam wiec dzwonie co chwile do tego landlorda zeby w koncu przjechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja spadam, i jeszcze raz zycze wszystkiego najlepszego w 2009 roku wszystkim babeczkom :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez znikam!!!!! wszystkiego dobrago dziewczyny, Kate szczegolne zyczenia dla ciebie i malenstwa!!!! nie wariujcie za bardzo hahahah!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do malowania to... Moja cera tez wyglada oKrOpNiE.... i o od 2 tyg :O nawet korektor nic nie da :) ale co tam ... tego chcialam ;) udanej zabawy :) iiiiiii Płodnego roku ;) dla szystkich staraczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. musialam wrocic do domu , okazało sie ze nasza koleżanka ma angine i tak musialam sie ulotnic :( heh... i tylko weszłam i wyszłam... a ona też troche nie rozsądna - bo z zastrzyka na impreze ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie Wam ze bardzo się boję o to by wszystko bylo dobrze... Tak już je pokochałam ze nie chciałabym Go stracic ... . . . I zapewnienia nic nie pomogą ... tak to już jest ze zamartwiamy... najpierw ze sie nie udaje, ze kolejny miesiac i nic... gdy juz mamy maleństwo... by bylo zdrowe, by nic mu nie brakowało... i tak bez końca - ciągle o coś martwimy... BY TEN ROK BYŁ TYLKO RADOŚCIĄ!!! BY NASZE PLANY I MARZENIA Z MYSLI PRZENIOSŁY SIĘ DO NASZEGO ZYCIA... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie w Nowym Roku!!!! Jak tam imprezy, udały się? My wróciliśmy o 2.00 i jestem już całkiem wyspana. @ nadal nie mam, dziwnie się czuję, zrobiłam już 3 testy i nic!!!!!!!Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Odsypiajcie Kochane i do pogadania później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×