Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Myślę że powinnaś zrobić badanie krwi (beta hcg) Bedziesz miła jasną odpowiedz... Za badanie zaplaciłam 24 zł. (to kwota jaką musisz wydać na jakieś dwa testy kupione w aptece). A wykrywa ciąze już po 1 tygodniu od zapłodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,niestety j aczuje sie tragicznie.ogrzewanie naprawione,ale to nic ine dalo.mam balon zamiast szyji. Ziarenko lnu,ja tez jestem ciekawa co czujesz??? jakies objawy??? mnie nadal bola piersi,szczegolnie sutki sa wrazliwe,wczoraj bolal mnie brzuch lekko jak na @ a jeszcze przeciez tydzien.wiec pewnie @ zbliza sie wielgachnymi krokami.a temp z 37.1 skoczyla do 37.2 ale to pewnie dlatego ze jestem chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Babeczki :D:D:D!!! Angiolettko Kochana zdrowiej nam tu szybko i przegon to chorobsko! Trzymaj sie bidulko :* Mi sie wczoraj na dobre @ skonczyla, wiec pierwszy dzien 2009 zaczynam od konkretnych staranek - moje postanowienie na ten miesiac - dzien w dzien przytulanko :D Jesli nic z tego nie wyniknie, to ja juz nie wiem co zrobie... Ale poki co jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za was kciuki sama starałam sie o 1sze dziecko 9 miesiecy a o drugie 8 i wspolzyłam co dwa dni :) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto tempkę to na stówę masz podwyższoną z chorubska A ja postanowiłam pójśc do innego gina. Ostatno pogadałam sobie z moją koleżanką i poleciła mi podobno b.dobrego lekarza, z którego wiele babek jest z niego naprawdę zadowolonych. Niestety będę musiała do niego dojeżdzać, no i oczywiście prywatnie. A może akurat sie opłaci, bo ta moja baba do której teraz chodzę to już mnie naprawdę wkurza. Jak mi przepisywała ten duphaston, to przynajmniej mogła mnie uprzedzić że po nim moga wystąpić objawy podobne do ciąży, a nie ja przez 2 tyg zachodzę w głowę co się ze mną dzieje i jeszcze robioę sobie niepotrzebnie nadzieje. A tak wogóle to oprócz zwykłego badania gin to jeszcze żadnych innych badań mi nie zrobiła. Nawet jak wróciłam z tego szpitala to nie sprawdziła co mi było i czy zaszły jakieś zmiany.Leczy na oślep. także jutro dzwonie i spróbuje się umówić na następny tydzień. A poza tym u mnie sychutko, nawet odrobinki śłuzu płodengo, więc pozostaje mi tylko czekać na @ i kolejny cykl. Teraz to muszę naprawdę sie obserwować już przy @, bo jak znowy będę mieć owulkę tak jak w tym cyklu, to musimy się sprężać::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki dopiero dotarłam do domku bo byłam na remanencie u teściowej w sklepie i jej pomagaliśmy. Jakie mam objawy? Sutki mnie bolą jakiś tydzień tak bardzo, śluz mam biały i cały czas mokro, a poza tym to jest mi źle na rzołądku od kilku dni, ale przecież robiłam testy i nie wychodziły więc sama nie wiem... @ spóźnia się już 10 dni!Dobranoc Wam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko... mi test wyszedł tydzien po okresie a trzy wczesniejsze były negartwne trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pusto tu, cicho, coś nam się watek rozpada?!:) nie wierzę! nie pozwalam! dziewczyny zagladajcie, piszcie, bądżmy sobie razem dla siebie.. mamy Nowy Rok, nowe mozliwości, wiarę, nadzieję, marzenia. ...Ja zuzyłam już dwa testy owulacyjne i nawet na ich nie miałam jeszcze dwóch kresek:)Tak mi sie spieszy:) dziś tzreci zrobie:) Dobrego dnia, piszcie, piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ferminko,ja sie grzecznie melduje,chora bo chora ale jednak;) temperatura spadla do 36.9 wiec @napewno zawita niebawem.no coz takie zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutkaaa
dziewczyny witam was serdecznie :) Ja mimo ze sie nie staralam (stosunek przerywany) to szczerze mowiac mam nadzieje ze jednak jestem w ciazy. Mam dostac @ 8 stycznia i co? nie chce jej dostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutkaaa, my też założylismy sobie ze przerywamy starania i jak dostane prace to znow bedziemy próbować :) i tak stosowaliśmy stos. przerywany w grudniu .. okazało się ze takim sposobem zostaliśmy rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie jak ttam po sylwestrze? poszalałyście trochę i odstresowały po tych codziennych rozmyślaniach i przeliczeniach? Ja miałam iprezkę w domu, było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) u mnie sylwester baaaardzo spokojnyw tym roku, posiedzielismy w domu, pogapilismy sie w tV, i o 24 zyczenia, pol godziny potem do lozeczka i chrapu chrapu .juz chyba od 20stu lat nie mialam takiego sylwka-ale za rok sobie juz odbije :p pozdrawiam was noworocznie i zycze dobrej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki w nowym Roku 👄 u mnie też sylewster spokojniutko, akurat jak wybiła 12 to my bzzzz - to chyba dobry znak hihi ;-) A wczoraj miałam urodzinki i mój ukochany podarował mi zegareczek jaki mi się od zawsze podobał, ostatnio w ogóle jakoś tak mnie obdarowuje, np, po świętach już byliśmy w centrum i przechodziluśmy obok perfumerii no i mówię, że wejdę powąchać nowy zapach (obsession calvina klaina)a ten łobuż wiął i mi kupił :D:D:D musiałam sie wam pochwalić ;-) mfigielek - a może zapytaj tej gin czy gdzieś nie przyjmuje na codzień? Ja tak zrobiłam raz, poszłam do super profesorki lekarki prywatnie i ona mi dała namiar do siebie, gdzie przyjmuje państwowo ziarenko lnu - trzymam kciuki angioletto - zdrowiej jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna Bonda 🌼S🌼T🌼O🌼🌼L🌼A🌼T🌼 nic sie nie chwalilas!!!:) niestety jade do szpitala,bede pewnie ok poludnia dopiero.wyglada na to ze mam zapalenie pluc,ojjj ciagnie sie za mna to chorobsko.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusienka84
Czesc Dziewuchy..Jestem nowa na tym forum.. Ciezko mi siedziec samej w domu.niemogąc z nikim pogadac co mnie dręczy..mieszkam za granica i i jeszcze nie poznalamzadnej kolezanki..z męzem... wiecie jak to jest..jest kochany-ale to nie to samo co psiapsiółka.. Od kilku miesiecy staramy sie o dziecko..robie juz wszzystko ..ja nie nie wiem co jest nie tak..?? najgorsza jest jeszcez mysl ze to problemy po wczesniejszej ciazy pozamacicznej..prawie rok temu.lekarz mowi ze nie widzi przeszkod.cykl regularny itd.. nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza... Aż strach patrzeć! U mnie nadal nic. @ nie ma, ale wydaje mi się że lada dzień się pojawi... Ściskam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeeeeeeeeeeeest! GRATULACJEEEEEEEEEE! tak sie ciesze, zapraszam, zapraszam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto SERDECZNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE GRATUALACJEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i GRATULACJEEEEEE a jak blada wyszła Ci ta 2 kreseczka??? Ja tez dzis pobiegłam zrobić test, bo jakoś tak miałam wyrzuty sumienia, czy moge sobie drinka zrobic ... wyszła mi naprawde bardzo bardzo blada 2 kreska ... hm, juz mialam wyrzucac test i sie przyjrzałam i ledwo ledwo ale widac, moja półówka też ją widzi, ale naprawde ledwo ledwo. Po za tym mnie nic nie boli ani piersi ani na dole ... jutro z porannego moczu jeszcze raz zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Dziewczyny ! Angioletto, Dziewczyna Bonda, ciesze sie! Oby jutro byly te krechy grube:) ( jak na wczorajszym moim ..owulacyjnym:P ) Kurde ach ten Nowy Rok! ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulalaaaaa :D:D:D Co ja tu za wiadomosci widze hihi! Rowniez gratuluje baaaardzo Dziewczynki, oby te blade kreseczki potwierdzaly fasolinki :):):) A jesli tak jest - czego zycze calym serduchem, to rzeczywiscie ten rok zapowiada sie lepiej... Sama rowniez optymizmu dzieki Wam nabiore... oby oby... Alez fajniuchno :) Piszcie szybko co tam jak tam hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chwilę mnie tu nie ma, a tu takie wiadomości nowe Gratuluję!!!!!! Dajcie znać co poza tymi dwoma kreskami sie z wami dzieje Angioletto ty byłaś przecież strasznie chora, brałaś jakieś prochy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane,na szczescie nic nie bralam,oprocz herbatek z sokiem malinowym:)kluja mnie teraz jajniki:( ale ogolnie ok,jeszcze do mnie nie dotarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje GRATULACJE dziewczyny !!!!!! Super wieści!!! Ale fajowy początek roku, oby teraz się posypały te upragnione 2 kreseczki! Ziarenko lnu- a ile Ci się juz spóźnia @? Ja tez nadal nie mam i jutro będę robić test, bo jakoś dziwnie się czuję, jak nie ja :( Powinnam dostać @ 27-28.12, ale nadal nic i się nie zapowiada, bo mnie nic nie boli tylko takie lekkie pobolewania i ciągnięcia w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×