Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Meg75.................23.01........?...........?........ 34......1 Celcia84..............25.01........?...........?........ .24....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 M_M...................30.01........?...........?........ .23.....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.........2 5.....2 Mfigielek..............01.02.....27-32.......nie.......2 4.....4 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33.....3 ewika74...............07.02......27-28......tak......33. .....3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25.......6 reha...................08.02......32-38.......nie......3 0......3 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Mooncia..............20.01.........?..........?......... 22......2 Ognik80..............21.01....28-34...raczej tak... 28......1 Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32...............23.01.........?..........?........ .32......4 Fermina30...........11.02.........?..........?.......... .30....7 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na pewno jestem pierwsza. Nie mogę zasnąć, więc troszkę sobie popiszę i zaraz uciekam. Obudził mnie ból brzucha, w ogóle mam wszystkie obiawy @, ból podbrzusza i krzyża (wczoraj i dziś dość silny), bolesne piersi i zmiana nastrojów, tylko @ brak. Dziś 28 dzień cyklu, wiec u mnie to już pora na @. Coś mi ta kobieca intuicja szepcze do ucha...... :) Ale pożyjemy, zobaczymy. Miłego dzionka babolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) No to się wyspałam, a teraz pora do pracy ;) widzę tu kolejny dobry znak: kilka dni temu nasza brzuchatka Kate też nie mogła w nocy spać i zaczynała kolejną stronę naszego topiku, a dziś ja rozpoczęłam okrągłą (żeby nie napisać brzuchatą) 100 .... :) Jeszcze raz miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Meg75.................23.01........?...........?........ 34......1 Celcia84..............25.01........?...........?........ .24....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 M_M...................30.01........?...........?........ .23.....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.........2 5.....2 Mfigielek..............01.02.....27-32.......nie.......2 4.....4 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33.....3 ewika74...............07.02......27-28......tak......33. .....3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25.......6 reha...................08.02......32-38.......nie......3 0......3 Fermina30...........11.02.........25-26......TAK......30......7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Mooncia..............20.01.........?..........?......... 22......2 Ognik80..............21.01....28-34...raczej tak... 28......1 Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32...............23.01.........?..........?........ .32......4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babolinki... ja wczoraj nie mialam dostepu do netu bo miałam informatyka.... ale i duzoooo pracy miałam... dzis tez sajgon... Witam nowe kolezanki i czekam na wiesci od staraczek oj bedzie sie działo.... u mnie bzzzz zaprzestałam..... w nastepnym m-cu rozpoczne.... bo mam tez wszystko jakby na @. Ale gorzej.... gardło mnie boli i dzis chrycham i dycham..... i w ogole mam dosc juz pracy a to dopiero poczatek.... moj m troche \"nastawiony\" wczoraj przez lekarke i jest lepiej ale wybibasów zakaz... wiec poczekamy.... i nastepny cykl do roboty.... pozniej sie odezwe.... bo pewnikiem jeszcze niektóre spicie....... Feremina szkoda ze sie nie udało... faktycznei masz krótkie cykle... A co Wy chcecie od Kancelarii Prawnej..... jest ok..... Pozdrawiam i do pozniej..... oj stronka jest 100-tna - fajowo.......!!! rozkrecamy sie ...... i dobrze.... tak trzymac..... Ognik80 trzymam kciukasy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Foliczku fakt słowo kanclaria ale w moim wypadku niestety nie prawna choc widze ze to slowo poruszylo nie tylko mnie :) Ogniku - trzymam kciuki Zaraz uzupelniam tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 M_M...................30.01........?...........?........ .23.....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.........2 5.....2 Mfigielek..............01.02.....27-32.......nie.......2 4.....4 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33.....3 ewika74...............07.02......27-28......tak......33. .....3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25.......6 reha...................08.02......32-38.......nie......3 0......3 Fermina30...........11.02.........25-26......TAK......30 ......7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Mooncia..............20.01.........?..........?......... 22......2 Ognik80..............21.01....28-34...raczej tak... 28......1 Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32................23.01.........?..........?........ .32......4 Meg75.................23.01........28.........tak..... 34......1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja 75 nigdy nie jest za pozno na dziecko jestesmy najstarsze babki staraczki ale pamietaj ze razem bedzie nam \"raźniej\" :) spoko mala bedzie dobrze duzo bzzz mało stresu i ... za jakis czas spadamy do tabelki nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) a ja wczoraj bylam u gina ... w ogole mnie nie zbadał ... dziwne jak dla mnie, tylko sie usmiechal, że chyba jakas ja nienormalna :P Bo ja sie pytam czy usg piersi... a ona czy mam obciazenie genetyczne (bo bylam ze 3 lata temu), czy moze usg narzadow mi zrobi, macice, jajniki czy co ja tam mam ... a on ze mam poczekac jescze ze 2-3 cykle i dopiero wtedy, no to ja się nie poddaje ... a hormony? a tarczyce? a może torbiel, a może nie wiem niedrożne jajniki... a gin sie tylko usmiechał ... no to ja ze to ja juz taka stara jestem (tu walnął smiechem) i nie wiadomo czy moge miec bobo w takim wieku ... a on ze no faktycznie ale pani stara ze ho ho (sarkazm) no to ja ze w tym wieku to podobno ma sie owulacje bardzo rzadko, a gin, ze czytałam to pewnie w internecie ... :) Powiedział ze na nic nie jest za pozno, starac sie, bzzz nie wiecej niz raz dziennie i raz w miesiacu partner ma miec wolne 7-10 dni, co by mu sie tam nazbierało i jesli po tym czasie nic nie wyjdzie to mamy przyjsc razem. A teraz mam sie przygotowywac spokojnie do macierzynstwa, jesc folik i tabsy dla ciezarowek (chyba ze sa takie dla starajacych sie?-bo nie dopytałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik - ja już zacieram ręce... to niespanie to chyba też objaw. dziewczyno bonda - to dobre informacje, że nie jesteśmy jeszcze za stare!!!!! z tą toksoplazmozą to się boję, bo mam kocura, który cały czas mi siedzi na kolanach.... Do dzieła kózki, działamy. Witam wszystkie nówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda no ja to specjalisą ginekologi nie jestem ale mialam problemy z piersiami itd po pierwszej ciąży i wiem ze kazde badanie gin od tego powinno sie rozpoczac a przynajmniej na zyczenie pacjentki no i sarkazm w wypadku kobiety ktora ma ochote miec dzidziule jest nie wskazany wybacz ale nie lubie takich lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takim sposobem dałas nam nadzieje tym z 3 na poaczatku ze jednak trzeba sie bzzzz..... i stare nie jestesmy..... i czekac na brak@ i o to chodzi..... a lekarza jakiego w koncu wybrałas poleceasz dobrze mu z oczu patrzy.... tylko dlaczegoo w Twoje \"oko\" nie zerknał..... no ale moze i dobrze.... bo jak cos wymysliłby teraz i stesowałabys sie tylko a tak bz..... i bedzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się czujemy ogólnie drogie Panie? - mamy dwa objawy: Meg i Ognik - obstawiamy zakłady?:) jakieś pewniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie obstawiam dodam śluz nadal jest spory i biały jak mleko a do @ 3 dni a do tego nadal nabrzmiale piersi - nie robie testu bo one powodują u mnie bol żołądka !!! nie czuje znajomego bolu brzucha zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dacie wiarę , ze dopiero wstałam. Nie mogę spać. chyba wczoraj sie czymś poddrułam, bo było mi cały dzień niedobrze i dziś to samo Meg75 dzięki za otuchę, na pewno wszystkie damy radę - tyle, e ja jestem bardzo niecierpliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi slonka czy któraś z was bierze duphaston? ja biorę od listopada na wydłużenie drugiego cyklu, ktoś mi wytłumaczy coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg 75 :) :) :) tez sie bardzo cieszę napisz cos o sobie - czy masz juz maleństwo, ile sie staracie i takie tam. Ja się ładnie hahaha przedstawiłam stronę wyżej ... chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAA....... ŻEBY NIE BYŁO.... ;) MLODSZE STARACZKI DACIE TROSZKĘ DOBREJ ENERGII STARSZYŹNIE HAHAHAHA, MY WAM ODDAJEMY TROSZKE , PRAWDA MEG75?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati mam juz synka urodzilam go jako 23 latka bez wielkich oczekiwan po miesiacu fajnego bzzz teraz po 11 latach zachcialo nam sie córeczki ale ..... narazie zaczynam starania ale fajnie ze nie jestem sama obecnie koncze L4 ale po powrocie do "kancelarii" bede tu wpadac popoludniami bo pracy "cicho sza...." inaczaj dostane kwit do cywila :) pozdrawiam cie ps. narazie nie wspomagam sie zadna chemią i ziólkami ale jesli w tym miesiacu nie wyjdzie smigam do gina i niech cos mi tu ze mną majstuje bo tez nie naleze do cierpliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGNIK 80 Jesteś pierwszą osoba , która do mnie napisala i tak moze dlatego bardziej śledzę Twoje samopoczucie. Gdybym wiedziała , że nie masz spania tez włączyłabym kompa w nocy. a teraz zrób coś dla swojej nowej staraczki ... przynies za dwa tygodnie kartę ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram mogly by nas "starsze panie" :) poglaskac po ... przypruszonych siwizną głowach :) no miało być śmiesznie a ja naprawde musze smigac po farbę na te moją czuprynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Meg75.... cos czuję, ze mamy więcej wspólnego.... hahaha o cywila powiadasz :) mówisz jak mój mężczyzna hahaaha co mnie to w tej chwili nie pracuję ale od marca szykuje mi się coś w służbach cywilnych :) co prawda na umowę zlecenie na poczatku ale dobre i to. Szkoda tylko , że nie w tych samych słyżbach, co mój Skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre, te "starsze Panie" są w moim wieku i mają nawet po 2 dzieci. gdzie ja byłam i co robiłam w tym czasie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG75 wczoraj sie wpisywalam ale , że jestem tutaj całkiem nowa to może cos źle wpisałam pomożesz mi? jak masz chwilę oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na marginesie - małe święto mamy dzić - pierwsza setna strona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×