Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik wiek czy liczba dzieciaczkow nie ma tu znaczenia podjelam decyzje razem z mezulkiem jak wiele kobiet boje sie znowu zmiany swojego zycia bo juz wiem co to oznacza ale bycie mamą jest silniejsze znowu chce poczuc to malenstwo przyklejone do mojego cyca i trudno jest zapomniec to co czuje sie czując je lub widzac poraz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :) Ziarenk lnu spóźnione ale nalepsze życzenia urodzinowe :* Reha czemu ty tak stresujesz to biedne dziewczątka? :) :) :) Nie licz cyklu, nie pij kawy itd. :) Ja powiem Ci szczerze, że sama nie wiem co mam ze sobą zrobić :( Chce Cie posłuchać ale jakoś nie umniem przestać liczyć i kontrolować :( A co do Ferminki to nie załamuj sie kobieto! Zrobiłas test wcześniej ale to nie znaczy jeszcze, że nic nie wyszło! Najczulsze testy wykrywają ciąże mniej wiecej w dniu spodziewanej @. I uwierz mi bardzo często się zdarza, że dziewczyny widzą II dopiero tydzień po spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg... hmmmm a wiec stresa ma jak my.... wszystkie..... to musimy sie wspierac i oddawac i pozyczac sobie cykle... hehehe jak zrobila to reha.... zobaczymy jak to bedzie a tego nie wie nikt nie wie nikt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja próbuję się dodzwonić i umowić do gin prywatnie, chodzę ogólnie prywatnie ale zawsze chodziłam do kliniki/ placówki prywatnej, a nie do gabinetu... no i nie udaje mi się dodzwonić, bo normalnie chyba pracuje ten gin w dzień w szpitalu ... może macie jakieś doświadczenia i trzeba o poznej porze dzwonić??? przeszukłam net i znalazłam jakiegoś polecanego, dotychczas chodziłam z przypadku do gina, a może macie kogoś z wawy do polecenia? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzna bonda tez szukam...... ale jeden dostał poleceony zawału..... i dupa drugi znowu nie pracuje gdzie prowadzil moja kolezanke..... i na razie tez szukam chodzi pojdziemy do jakiegos tego samego.... szukaj i pojdziemy .... zobaczymy co nam wymysli ten sam gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jednego lekarza w Wawie ale sama jeszcze nie wiem co o nim myśleć więc na razie nie polecam. Poza tym jak sie uda zajść to chce się dostać do lekarza pracującego w szpitalu na ul. Karowej bo tam bym chciała rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewuszki! :) Wpadłam tylko na chwilkę zaktualizować moje dane w tabelce i zmykam, bo w pracy sajgon, nawet nie zdążyłam poczytać co u Was :( Pozdrawiam! POCZEKALNIA NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Meg75-------------------34-----------23.01-------------- --?--------------1 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02---------4 Dziewczyna Bonda----33-----------06.02 -------------07.02---------3 Ziarenko lnu------------25-----------07.02-------------08.02--------- 6 reha---------------------30-----------08.02 (???)----------?--------------3 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------8-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------6-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------7-----------08.09.09- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------ziarenko lnu kochana ja luteina dopiero zaczynam brać za 4 dni, czyli w 16 dc. Szkoda tylko że mam ją w globulkach, no ale cóż trzeba się poświęcać jak ma mi to pomóc. A tak wogóle to z okazji urodzin - spełnienia najważniejszego dla ciebie marzenia - fasolki w tym roku:) A potem jeszcze dwójkę, żeby malenstwu nie było smutno:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy Ile razy dziennie jecie ten kwas foliowy, bo ja 1 raz dziennie 1 tabl i zastanawiam się czy wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzien :) najlepsze zyczenia dla urodzinowej solenizantki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no reha to terrorystka jak nie wiem!!! wspolczuje jej pszczolkom :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no reha to się tu rozpisuje;) Kiedy ona pracuje?:):) ale to dobrze ktoś nas tu musi trochę trzyma we wodzy, bo bysmy już całkiem powariowały od tego ciągłego starania i przeliczania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----bombelek w którym jesteś dc? bo widdzę że mamy podobne terminy @, więc może pokibicujemy sobie nawzajem, żeby ten wstrętny @ nie przyszedł w koncu do nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie aktualizuja tabelki, a ja najstarsza brzuchatka dalej siedze w 5 tyg :D, pogubilam sie. ale pod koniec stycznia ide na badania to wprowadze nowosci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate na jakie idziesz badania? wiesz mnie jedno zastanowilo, bo dostałam skierowanie na badanie hormonów prl i tsh, ale kazal mi też zaszczepic sie przeciw żółtaczce wrazie czego (wspominal coś o drożności jajników - co to jest?) Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racjonalne ma myślenie, bo tak naprawdę to my się głowimy, męczxymy wyliczamy narzekamy że my nie mozemy mieć dzieci, a dopiero później wychodzi np że to nie nasza wina, nie to żebym od razu myślała że mój M jest chory i to jego wina, ale jednak najczęściej ten ciężar nie mienia dziecka spada tylko na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek ...... nie mów nigdy facetowi słowa ze to jego wina ze nie mozecie miec dzieci.... nie wypowaidaj przy nim takich słow... nie mozemy mowic o winie.... mam taki przyopadek gdzie moja kol. tak mowila... wina... sama sie leczyla a okazało sie ze to po jego stronie był problem.... ewidentny..... i musiała tak ubierac w slowa to co mowi jak rozmwaiali dalczego nie maja dzieci... a to ze sie lecza..... ale to po stronie M był problem i musi troche witaminek łykac... faceci sa tacy wrazliwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek no sama nie wiem co tam beda ze mna robic, pewnie usg a co reszta to sie dowiem.my w anglii tu mamy inaczej niz wy kobitki w pl, yam maci gina kiedy chcecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate no ginekologów jest i to hoho, ale jak przyjdzie co wybrać to katastrofa ja np mieszkam naprzeciwko szpitala i przychodni i nie korzystam bo nie ma do kogo pójść. muszę jeździć prywatnie do gościa w innej miejscowości. a jak będę rodzić (daj Boże!:)) to aż się boje tego naszego oddziału gin-położn bo nie dośc że warunki jak za kamuny, to i lekarze tragiczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek, a czemu już go wysyłasz na badania? z tego co widzę to 4 staranka, a po roku dopiero zalecają przebadanie się ... ? no ja się zapisałam do gina na poniedziałek, wierzę, że powie, że wszystko jest ok! jeju ale mi w tym nowym roku jak nigdy wczesniej marzy się o dzidzi .... staram się odganiać myśli na potęgę ale nie udaje mi się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek ja też dopiero zacznę brać luteinę za 6 dni, też w 16 dniu cyklu. Tak więc idziemy prawie równo :) A dlaczego Ci lekarz przepisał luteinę? Pierwszy miesiąc będziesz ją brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za życzenia urodzinowe! Mam nadzieję że to najważniejsze się niebawem spełni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co juz weekend sie zaczal i nikomu sie nie chce klepnac pare slow???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×