Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

aaa tylko nie robcie tabelki co do wieku babiszony.... !!!! bo ja sie na górze znajde..... w staruchach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycjo Ja bralam duphaston w 2 cyklach. w cyklu brałam od 15 dc przez 10 dni i po tym dostałam 26@, któy trwał zaledwie 3 dni (mówię zxaledwie bo u mnie były 6-7dniowe), po okresie zaraz miałam śluz płodny, jaklbym miała owulację (a byłam wtedy w 5-6 dc), potem znów zaczęłam brać od 15 dc i zdążylam wziąśc tylko 5 dni ten duphaston, bo 19 dc cyklu dostałam @! Ogólnie to czulam się tragicznie po tych tabsach. Miałam objawy identyczne jak w ciąży: cąły czas mnie pobolewało podbrzusze, piersi miałam jak balony, sutków nie mogłam dotknąc i bolał mnie żołądek i było mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, z tego co wyczytałam jeżeli jesteś w 6dc to może to być śluz okołoowulacyjny. gdyby było później, przed @ mogłoby zwiastować dwie rzeczy: - implementację zarodka - zbliżanie się @. Z tego śluzu wynika, że JAJO się szykuje do pikowania w dół:))))) otwieraj wino, odciągnij chłopa od tego piekarnika - i działaj, działaj! Foliku, ty zostaw te papiery na chwilę, oczy sobie popsujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angio - jak się ma nasza brzuchatka? w końcu jakieś porządne objawy:)))))) a to, że chudniesz to też typowe, ale za kilka tygodni pójdzie w drugą stronę:))))) trzymaj się mocno! i dopinguj staruszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) nie moge jesc:Dciagle mdlosci,w dzien jest ok,ale w nocy to ze 3 razy musze do kibelka lecies siusiu.jestem wykonczona jak po jakims maratonie a tak naprawde nic ale to nic nie robie:) stracilam 2kg a nie dopinam sie w spodniach:o jestem glodna ale nawet jak pomysle o jedzeniu to mnie mdli.dziwne,bardzo dziwne uczucie:) juz nie moge sie doczekac 3 miesiaca i tego zastrzyku energii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za wszystkie staraczki trzymam kciuki z calych sil!!!!!!!!! troszke fluidkow:) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucaj tych fluidów, bo są potrzebne, morale nam opada.... Brzuchatko, a jak się czujesz psychicznie? błogostan, czy jakieś zmartwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam niechec do pracy,ale taka duza niechec:( sters i jes\cze raz stres.poza tym jeszcze nikt z rodziny nie wie o moim stanie.powiemy im dop za 10 dni jak pojedziemy do polski wiec siedze sama teraz,zmartwiona praca i zdenerwowana tym ze nie mog ez mama pogadac.poki co wiec nie jest ciekawie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna dziewuchy co Wy robicie w tej pracy ze caly czas na forum ja mam takie dni.... ale Pani reha kreatywna.... co ona wyrabia ciagle pisze i pisze.... i mi szkoda i tez sie wtracam.... zaraz bede miec kfc..... mniam mniam pyszota..... angelitto.... zdrówka zycze kochana i szykuj sie na ławeczke tam z kate... miałyscie isc.... a kate???.... pewnikiem nas podczytuje... ale pewnie i zdradza na innym forum o brzuchatkach..... ale sie wcale nie dziwie.... my sratuszki staraczki musimy swoje odczekac... czekałysmy na odpowiedniego chłopa na dawce... to teraz czekac trzeba az dawca doleci do jaja... wiec trzeba siedziec w poczekalni.... ale zawsze moze cos wysiedzimy..... (no nie ublizajac nic młódkom - starajcie sie starajcie razem z nami)..... reha jakiegos kawała daj..... bo dzis mam zapiernicz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda... ja tez nie wiem o co biega z tym przed i po.... w tej tabeli.... a skad ja wiem kiedy mam owulke... nie mam pojecia czy w ogole mam a tu przed czy po cholera wie.... któz to wymyslił.... ??? pewnie reha..... ta ma takie pomysły.... i zaraz pewnie znowu opiernicz zbiore.... od reha zaraz czyms mądrym rzuci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znowu się zaczyna..... Foliku, tak to jest z pracą twórczą:) siedzę sobie i myślę, trochę piszę róźnistych tekstów, więcej niż trochę... teraz jestem w delegacji, więc nie ściągam kompa z kolan. a, że tak się dzieje, że moje myśli krążą już na innych orbitach, niż służbowe, to już inna sprawa. uwierzcie mam też dni zapieprzu, wiem, że ciężko uwierzyć:))))) kawał: Mąż z żoną wracają podpici z imprezy. Docierając wreszcie do drzwi, mąż celuje kluczem do zamka. Kładzie palec na ustach i mówi do żony: "Tylko ciiiii, stara śpi!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie dziś wkurza ten net dzisiaj. MFIGIELEK no właśnie ja mam takie same objwy. to co co ten dyphston, że by nadzieję robić???w ciąży rozumiem - podtrzymuje ciążę a u mnie niby co ma robić prócz nadziei???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka: pierwsza grupa kózek gotowych do zapłodnienia - ale nie zapłodnionych, bo jeszcze nie było możliwości, z początkiem @. zaraz po @, nie ma śluzu, działają i piją wino; druga grupa kózek - te, które wiedzą, że jest po owu, suchość i brak innych objawów, objawy ciąży lub @. te panie możliwe, że są już zastrączkowane, testują, bądź dostają @. jak dostają @ szybko lecą do 1 grupy. to jest grupa, od której możemy spodziewać się dobrych wieści. to o tyle dobre, że wiemy, gdzie szukać objawów - druga grupa to panie w ostatniej fazie cyklu do @. to od nich spodziewamy się meldunków o kłójących jajnikach, podwyższonej temperaturze. proponuję spadać do grupy 2 przed miesiączką, jak zaniknie śluz płodny. wtedy mamy was na widelcu i przepytujemy! może tak być? czy zły plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGIELETTO taki zastrzyk energii od brzuchatki to prawdziwy skarb, ja Ci też wysyłam mnóstwo dobrej energii i rośnij ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to skoplikowane ... bo z jednej strony mam nie patrzec na cykl i fikac fikac i fikac, no tydzien dla dawcy dajemy spokoju, a z drugiej ... mam tam na dole rozbijac na 3 cykle, tyz po @, w srodku, i jezcze zaraz przed @ :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja:D:D:Dpozwol ze wezme tylko te energie od ciebie,bez rosniecia:D:D:Dzartuje:D dziekuje slicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, nie wiem czy byłam czytelna, jeszcze raz; 1 grupa od 1 dc do końca owu do kiedy jest śluz płodny 2 grupa ostatnia faza cyklu, czekamy na @ nie mamy już płodnego śluzu czujemy, że zbliża się @, lub ziarenko nie mamy żadnych objawów, żadnych bóli, ale jest za późno na owu spóźnia nam się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikać, mikać, nie liczyć, ale obserwować się nie zaszkodzi - tylko śluz i fikamy aż do @, ale jak zauważamy, że śluzu brak całkowicie, spadamy w dół, co nam nie przeszkadza w fikaniu:))))))) w tym miesiącu mamy labę, w następnym (Ferminka) kupujemy może testy owu, co? na razie wakacje i dziki seks:) chłop się wyluzuje, ciasto upiecze, będzie lux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REHA Teraz wiem do kogo mam się zgłaszać z wszelkimi wątpliwościmi hahaha i kto tutaj przewodzi , no... to fajnie... a ja sie tak ciągle łudzę, że może ten okres to taka zmyła i przeskoczę jedną łąweczkę :) krzyże mało mi nie odpdną a nic nie robię takiego , żeby bolały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przewodzenia to się nie piszę, tu mam mieć relaks i niech mną też ktoś porządzi. tu rządzi Matka Załozycielka - Fermina30, która niestety rzadko wygłasza orędzie do swojego narodu. Ferminko - prosimy o orędzie na ten tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, kapie ci majonez na wyroki nakazowe:) mniej łapczywie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, okres 3 dniowy, to nie musi być okres. może to być krwawienie implementacyjne, które jest często mylone z @. chyba, że to jest typowe dla ciebie. w każdym razie czekamy na meldunki, może zmierz sobie temperaturę, co? bo różnie to bywa, a w styczniu nie miałyśmy jeszcze fasolki nowej chyba....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam, że ten fałszywy - jest jasnoczerwony, bez skrzepów -1-3 dniowy i nie obfity, ale nie wiem słuchajcie, piszę wam wszystko co wyczytuję, nie musi być to rzetelna informacja ja miałam teraz mega obfity, a od kilku tygodni mogę kogoś zabić, jestem drażliwa, nic mi się nie chce, gdyby nie @ przysięgłabym, że to ziarenko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego wczoraj nie zapytala o to gina i o te blade kreski na tescie... bylyby jaja jaby sie okazalo ze jestem w ciazy hehehe, tyle ze mnie nic nie boli, chociaz ostatnio mam wstred do parowek, az myslalam zeby test kupic bo po @ go juz nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×