Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No i gdzie ta drożdzowka Pati pewnie zaatakowala pana drożdzówkowego w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale mam czytania - zostawię na wieczór. Teraz gotuję szybki obiad. Potem nauka z dziećmi i wieczorem do lekarza z córką. Dziś bardzo mnie kłuje w dole brzucha i ciut z boku. Może owu? Jestem chyba w tych dniach - czekam na testy więc pewności nie mam. Pozdrawiam i... będę wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG75 Meg robią sie robią... wiesz , że ciasto musi rosnąć jak nasze fasolki :0 wiesz tak robiłam sobie robiłam i tak mi przyszlo na myśl, że powinnam piec takie fasolki a lepiąc je mysleć o maleństwie. Nie myślcie, że nie pomysłałam o was.... tylko musiałabym za was jeść hahaha i nie trzeba było by ciąży, żeby nieźle przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGIOLETTA Ja raczej myślałam o fasoleczce, takiej fasoluni.... :) hmmm ... :) a ż sama mordka mi sie do niej śmieje :) :) niech ona tam sobie rośnie a Ty maleńka piękniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem! czytałam was! duzo tego, cieszę się:) a najbardziej zapamietalam tekst rehy : chłop się wyluzuje, ciasto upiecze, będzie lux:) Pożycz swojego do tego ciasta, bo mojego nie podejrzewam:) Fajnie ze nowe sie rozkreciły:) kurde że ja nie mam pracy z komputerkiem na kolanach:P Dziewczyny musi być fasolka u kogoś w tym miesiącu! kto tam się spodziewa> kto objawy ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati 6 lutego idę do lekarza, więc upamnę się o tą kartę i przyniosę ją specjalnie dla Ciebie. :) Super jest z Wami pogadać, bo rodzina nie wie o staraniach, a tu zawsze możemy się wspierać. Reha zrób sobie kobito badania na toxoplazmozę, ja też miałam kota i się okazało że mi wyszedł wynik pozytywny. Z tego powodu umówiłam się do lekarza. Lepiej zrobić wcześniej i jedno zmartwienie mieć z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGNIK 80 jasne Slonce ja cały czas na to liczę - w koncu nowa jestem a podobno TU MA BYĆ DOBRZE HAHAHA muszę to jakoś sprawdzić, czy takie pisanie \"powoduje ciążę\" najlepiej jak najszybciej, bo ja jak niewierny Tomasz :) Chociaż powiem wam , że ostatnio przeczytałam \"SECRET\" - książkę o pozytywnym myśleniu ... i .... i na prawdę to zaczęło działac. Z tym , ze na razie zaczęłam od drobnych życzeń , może prócz pracy :) teraz czas na bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kota to od zawsze byłam kocią mamą więc zrobiłam obydwa testy i obydwa wyszły negtywnie, może te nie miały hhaha tego świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------reha Widzę że ty obeznana jesteś. Moźe ty mi wyjaśnisz co sie ze mną dzieje. Jestem w 16dc i zaczęlam brać luteinę dopochwowo. Do tej pory tempka wogóle nie skoczyła do góry, waha się od 36,25 -36,55. Sluzu typowo owulacyjnego też nie było, czasem jakiś taki mokry troszeczke rozciągliwy, ale to może z jeden dzien i tyle, ad zisiaj to do południa troche mokry, ale już teraz to nic nie odczuwam,Oprócz tego od 12 dc cyklu robiłam co 2-3 dzień testy owul i każdy był bladą kreską testową( co by oznaczało że lh wzrosło). Zawsze już od 16 dc miałam śluz płodny a tu nic. Możliwe że jeszcze będę mieć owulację i śluz się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati zjadłas wszystko czy zostało cos na naszą poranną kawe pijemy jutro o poranku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFIGIELEK Wiesz ja tez tak miałam, teraz biorę duphaston - to prawie to samo tylko pod inną nazwą i tak , jak piszesz chwilę był ciagliwy i tyle. Ale odkąd biorę wiesiołek jest oki i co najważniejsze skończył sie ten ciągle biały sluz , teraz przynajmniej jest przejrzysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor wszystkim:) witam wszystkie \"stare\" i nowe dziewczyny. Folik jesli chodzi o mnie to nie ucieklam na zaden topik brzuchatek, wczoraj pisalam ze caly dzien mnie nie bedzie. a tak w ogole to gdzie wszystkie brzuchatki??????:o no i ta nowa tabelka, jeny co to za cudo!!!! dobrze ze juz jestem brzuchata, bo tak bym nie wiedziala jak sie tym poslugiwac :p, tylko nie zmieniajcie nic w brzuchatkach please!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATE 79 hej Kate ! A ja myslałam , że tylko ja taka niekumata jestem z tą tabelką :) i aż mi głupio było, że dziewczyny tak ciągle męczę. No ale już poprawiłaś mi moje poczucie o IQ hahahha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja na przyklad, nigdy nie wiedzialam kiedy mialam owulacje, i w takim przypadku juz bym nie wiedziala gdzie mam sie wpisywac. czy tam sluz-nigdy go nie obserwowalam, bo nic nie bylo widac szczegolnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati tylko nie śpij tak długo jak dzisiaj?!! A właściwie to odpoczywaj przed bzz i fasolkowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tk mnie głowa boli i tak mam gorzko w buzi, że chyba zrobię sobie kawki mleczkiem; ktoś ze mną pije?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe pij kawy na noc !!!! Pojdziesz spac o północy a potem rankiem bedzie trzeba cie sciągać traktorkiem z wyrka !!!! Zjedz jabłko !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz MEG bardzo się postaram, zreszta ja wstaję razem z moim Skarbem o 6, robię mu sniadanko , rozmawiamy sobie, planujemy dzień a potem kładę się - tak jak dziś. Mówię Ci Meg fatalnie się czuję i tak myslę, że ten dziwny smak w buzi to może skutek jakiejś tabletki a może jakas grypa żołądkowa mnie bierze, hmmm jeszcze tego brakuje. W piątek wyjeżdżamy na urlop do teściów i jakoś muszę wyglądac hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to ja towarzysze z inką z mleczkiem bo nadal wyczekuje ... mam jeszcze 2 dni i zaczyna mnie bolec dol brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię jabłek ostatnio ale może i dobry pomysł... pezjdzie mi ten dziwny smak - może przejdzie - albo znowu wyląduję nad muszlą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ale dobra kobita z ciebie, wstajesz rano i robisz sniadanko swojemu chlopkowi..no no :) o 6 jeszcze ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze ze ktos tu juz muszle klozetowa bedzie przytulal....:) no no :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ale nie oczekuj, bo za dużo nas na ławeczce oczekujących, Ty Meg już spadaj do brzuchatek :) jak sie tak będziemy gnieździć to kiedy ja wstąpie w szeregi brzuchatek , hmmm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATE nie ja sie czymś chyba poddtrułam albo złapała mnie grypa żołądkowa. przeciez okres dopiero miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO jak w tym sie nie udalo a nadal jest nadzieja to w przyszlym "walcze" do upadłego :) nie poddam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×