Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ja już leżę w łóżeczku. Niestety mojego pana jeszcze nie ma przy mnie. Ale i tak by nic nie wyszło bo dzieci oczywiście jeszcze nie śpią :/ Muszę nastawić budzik na jakąś godzinę w nocy i zaczepię mojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Sądząc po ilosci stronek jaka nasmarowałyscie to dawno mnie tu nie było :) U mnie w tym miesiącu pozostało już tylko czekanie :) Mam nadzieję, że jestem zabombelkowana ;) A co do facetów to chyba zaden nie ma z nami zbyt łatwo ;) Chociaż i tak uważam, że to oni są niepełnosprytni umysłowo a nie my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz wyszorowana, peeling zrobiony :) a wy juz wszystkie poszly sie bzzzzzzzz? no doooooobra niech wam bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek, to kiedy testujesz??? zycze malego bombelka oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie śpią????? No cudnie, hmmmm.... a ja sumienna, bo sie z Meg umówiłam a ona w pieleszach zapewne jeszcze; Ognika tez nic dzięki Bogu w nocy widać nie męczyło i jeszcze pochrapuje, no to cóż mi pozostało: DZIEŃ DOBRY STARACZKI I BRZUCHATKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolinki. :) Ja tylko na chwile, przywitam się i uciekam. Pati kochana, dziś nie było problemów ze spaniem, a wręcz przeciwnie. Ostatnio jakoś bardzo wcześnie mnie sen łapie, o 21 zazwyczaj już śpię. Miłego dnia babeczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a myslałam, że będę pierwsza:) zapraszam na kawusię poranną:) Mam nadzieję, że wczorajsza płodnośc na forum przekłada się na tą należytą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik a jak się czujesz?:P Może to Ty będziesz t a brzuchatką tego miesiaca, na którą jeszcze czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg57
Witam kochane kobitki i śmigam po malutką kawunię Pati słoneczko jak nocka - jak twoj brzuszek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i widac pierwsze oznaki zmęczenia hihi pogibalo mi sie w nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i sie melduje.... ja na całego zaflikana i zachrypnieta siedzie w pracy i na dodatek niewyspana bo nastawiłam sobie wczoraj budzik za wczesnie o godzine i ujechałam 3 km a moj M dzowni do mnie i ochrzania mojego szefa ze mi godzine wczesniej kazal przyjechac.... ja patrze -rzeczywiscie ..... i nawrotka i do domu.... i spaciulki jeszcze 50 min. no nigdy mi sie jeszcze tak nie zdarzyło..... no cóz skleroza nie boli... Ja jesli @ sie nie pojawi to testuje w sobote... dzis 28 dc.... ale nic szczegolnego nie udczuwam... wiec pewnie odczuje jutro bóle brzucha.... i plamienia przedokresowe i @ sie pojawi.... no jesli ma sie pojawic to niech to robi o czasie bo ostatnio mnie w balona zrobil..... No ja tez sie w tej tabeli pgubilam moze wrocimy do tej mniej inteligentej...... ???? ja nie wiem kiedy mam owulke...... ja nie rozpoznaje tego...... wiec nawet nie wiem co tam wpisywac.......... a tak kolejno albo spadamy do poczekalni albo do kate na dół. czyli brzuchatek...... i jest prosto......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku ja tez mam @ dostac w tym samym dniu co ty ale wczoraj juz mialam "wscieklizne" rozczulam sie na reklamach itd makabra ale narazie nie widze nic z objawów @ bo śluzu nadal mam na maxa - a zwykle jest sucho, moze antybiotyk mnie rozregulowal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg 75 skoro zluzu duzo to moze jednak.... tak dziewczyny zaciazone miały co niektóre... najczescie objawami wlasnia jest duzo sluzu plodenego jakby przed planowana @, bóle jak na @ i bolace szczególnie a nie całe piersi.... no ale sa babki co nic nie czuja..... a sa co maja okres.... Ja nic nie odczuwam oprócz bólu gardziołka..... i gile.... ale to akurat objaw tego ze bede chora.... a moja "choroba" miała inaczej wygladac..... hmmmm wiec musze czekac nadal w poczekalni.... A Ty Meg.... masz normalnie @ czy plamienia przed.... bo zawsze przed @ mam 2 dniowe plamienia wiec niedługo sie powinny pojawic.... ale na razie cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg.... miało byc bolace sutki..... oczywiscie a nie całe piersiii... ide po kawe bo spie.... i zaraz do roboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reha chyba sie wziela ostro do roboty Folliku niestety nigdy nie miałam objawów nadchodzącej @ w stylu jakiś przekrwionych plamien poza tym w ostatnim @ wyjełam CoperT ale cykle mam regularne. Cholernie skomlikowane te nasze ciałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina..... ja tez chce ale nie moge ale ponoc w tym poddawac sie nie mozna.... moja szwagierka poszla do gina po 6 m-cach staran ze nie moze miec dziecka.... a lekarz podobnie jak dziewczyne bonda troche potraktował ze smiechem i kazał nadal sie bzzzzz i za 2 m-ce ciaza byla wiec miejscmy nadzieje ze bedzie dobrze..... jak nie teraz to w nastepnymja w tym na nic nie licze.... bo chora do tego jakies leki zazywam... wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna! :) ja muszę uciekać a Wy się tu pewnie rozgadacie na kilka stron:) Prosze o mnie pamiętac:) J własnie skończyłam @, w tym miesiacu bez testow owu !Filozofię rehy spróbuję w zycie plesć! Doibrego dnia Babole, uszy do góry ... i cycki, kto ma.. bo ja to uszy raczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nastepnym tygodniu do gina, mam nadziej ze mnie dobrze potraktuję. W sumie nawet nie wiem, czego sie spodziewać, nie chciałabym, żeby z jednej strony mnie zignorowała, ale z drugiej nie chce tez żeby mnie przrstraszył i powysyłał na milion badań! ech, baba ze mnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferminko bez pracy nie ma kołaczy wiec lec do roboty..... papapa i do pozniej.... II zmiana bedzie przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg.... u mnie plmienia przed @-owe to takie jakby brazowe upławy taki sluz a nie przekrwione plamy.... Z tego co slyszałam to duzo osób ma tak przed @ i ponoc to nic groznego.... lekarza pytałam to tez nic nie mowil twierdzi ze to zwiastun @ i niektore babki tak maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym wiecej objawów w czasie calego cyklu tym latwiej cokolwiek zaplanowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczynki, melduje się :) za te co spodziewaja sie @ trzymam mocno kciuki ❤️ a u mnie nastapila przerwa w bzzz :/ moja połowa chora a ja akurat w środku cyklu... a miał być tak pięknie :P mam ochote chwycic go za kołnierz i krzyknąć, żeby się ogarnął i za kudły do łóżka zaciągnąć, no ale jestem milutka i cierpliwa (chociaż mam wrażenie że eksploduje) i tak sobie czas płynie, umilam ciastkiem i kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×