Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dziewczyna bonda zmieniamy jej nick na czarnoksięzniczka z krainy Ozz!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze dwa dni i mozemy zmienic jej nick a na razie poki nie testujesz ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babole jaka u Was pogoda bo u mnie plucha..... nie chce mi sie nawet na dwór wychodzic..... i ten katar mnie wkurza.... i kaszel.... prawie płuca mam na klawiaturze i sterte pisania dzis sa pozwy.... wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale by bylo he he jaby sie sprawdzilo :D:D:D a mi sie snilo ostanio ze wypadały mi zeby i taka przerazona bylam, krzyczalam cos i na maxa seplenilam bez zebow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby to ponoc niedobrze to choroba... no i masz chyba mezulek chory.... :) oby sie spełniło dla meg75..... trzymam kciukasy.... skoro fiku myku było bedzie pewnie 2 kreseczki.... a juz jak mysli o kibelku i nurkowaniu to pewnie nie na darmo Ci w tej grze tak wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo spiochy ja juz po morderczej pracy i zaraz myskam do domu... leje sie z mojego nosa na maxa dzis sobie chyba w łozeczku poleze oj poleze..... a ten kaszel to masakra...... Jak tam dziewuchy co Wy tam dzis takie pracowite.... dzis polmetek tygodnia.... jeszcze dwa dni i wtedy sobie spijcie bo ja nie mam wowczas dostepu do netu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna bonda Dowiedzialam sie - typowy spontan duzo pracy rok po slubie nowe M i nagle zobaczylam ze w kalendarzu w pracy czerwona kropka zostala na poprzedniej kartce hmmm szybki trucht po test po pracy no i ..... rece mi latały to pamiętam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem :D co tam tak malo piszecie, ja tu myslalam ze z 10stron bedzie a te jakiegos leniwca maja, smarkaja, :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ciekawa ktora nastepna przyjdzie w tym miesiacu siedziec ze mna w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole dziewczyny co jest z Wami wszystkimi!!!??? nie mowie tu o tych ktore pisza regularnie, ani o tych od czasu do czasu -ale sie odzywaja, ale o tych co juz od pewnego czasu nie pisza nic, zero kompletnie nic:( :(:(:(:(:( tabelka jest taka dluga a uczestnictwo osob niewielkie:( proponuje zrobic porzadki w tabelce, ale nie podejmuje decyzji sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewo84
cześć dziewczynki ja oczywiście odzywam się po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewo84
sorki pomyłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam do WAS kochaniutkie tak często jak tylko mogę. Któraś z was pytała o moje obiawy. Nie wim na co to ale są takie: - 29 dc @brak - skurcze podbrzusza jak tuż przed @ już od 4 dni - wrażliwe na dotyk piersi, ale tylko u dołu - biały, nie przezroczysty śluz Jak nie dostane @ do soboty, to zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka198524
dziewczyny, dzis poraz pierwszy od 10 dni testowania wyszly mi na tescie woulacyjnym dwie kreski, prawie jednakowe, kiedy powinno byc przytualnko ? rano ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie odebrałam dzis moje wyniki z laboratorium. Badałam PRL i TSH. Czy któraś już to badała??? MOje wyniki to: prl 21,4 ng/ml norma: 10,6/4,8-23,3/ tsh 0,921 ulU/ml norma: 0,270-4,200 wydaje mi się,że prl to chyba trochę zawysoka, co? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki. Wklejam nową tabelkę bo w tamtej niechcący odmłodziłam się o rok. No cóż, taka natura kobiet.... ;) POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 M_M...................30.01........?...........?........ .23.....1 Bombelek83..........31.01........?...........?..........25.....2 Mfigielek..............01.02.....27-32.......nie........24.....4 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33.....3 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34. ....3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25.....6 reha...................08.02......32-38.......nie.......30......3 Fermina30...........11.02.........25-26......TAK......30 .....7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33 ......8 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Mooncia..............20.01.........?..........?......... 22......2 Ognik80..............21.01....28-34...raczej tak... 28......1 Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32................23.01.........?..........?........ .32......4 Meg75.................23.01........28.........tak..... 34......1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dziś dużo czytania nie mam. Ja za to jestem wykończona po 10 godzinach pracy. Muszę jeszcze ugotować obiad. Czekam na weekend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA i muszę się pochwalić, że dziś mam równo miesiąc przed ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche was wymrozi:p ja mialam w tamtym roku w kwietniu i dobrze ze kupilam takie malenkie futereczko to bylo mi cieplutko, choc suknia slubna ni byla z dlugim rekawem-bo najgorzej to w kosciele wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała tylko cywilny bo to mój drugi ślub. Mam bolerko z futerka. Pogoda nieważna byleby nie padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×