Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Lola ja też mam jeszcze @szona wstrętnego i końca nie widać a w niedziele dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ladnie dlugo masz to ja dostalam we srode i w niedziele powinna sie skonczyc,ale ciesze sie ze wogole przyszla hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bedzie dobrze wyglądała. Lola tylko prosze chudnij zz głową bo w chorobe łatwo wpaść a wygrzebać sie gożej wiem bo sama sobie zaszkodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak mi radzicie jak dobrze chudnac bez glodowania sie a zeby nie wpasc w chorobe a masakra jak mi sie w glowie kreci od tej lampki wina marini uuu odlatuje he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mam tak 5 dni a dziś już 6 i jutro dalej pewnie bedzie bo jeszcze sie leje dużo. a z tymi brzuszkami to ja ich miliony robiiłam bo jak moja córcia miała 18 miesięcy to na siłownie sie zapisałam i robiłam nawet po 700 brzuszków tylko nie tych co do samej góry sie podnosisz tylko do połowy bo instruktor mówił ze są lepsze w skutkach.po miesiącu miałam płaski brzuch jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zartujesz jejku ja tez tak chce!!! ja jak narazie to robie 40dziennie 20 rano i 20 wieczor to chyba malo no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje jedz często ale powoli i po troszke i tone ananassów i innych warzyw i owoców i witaminy dostarczysz organizmowi i głodna nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra oki a co na obiad jak ja wracam z pracy o 17 i wtedy jemy cieple danie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale doradzcie mi co moge jesc i keidy powiem tak na 8 mam do pracy pozniej o 9.40 i 13.20 mam przerwe i wracam po 17 do domu a na kolacje nic nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja na począdku 10 nie mogłam zrobić ale instruktor mi pokazał jak to robić i ja byłam zawzięta i dałam rade udało sie. LOLA ja mam ogromny problem z córcią bo ona ma 7 lat i mówi że jest gruba a waży tylko 21 kg jest tak sucha ze żebra widać a ona nie je i płacze jak ma coś zjeść teraz to tak jak by jej kare dawał jak ma jeść ale byłam już u lekarki i ide z nią do psychologa A teraz niestety musze kończyć bo mała mi płacze zebym przyszła do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wracasz z pracy to jedz ciepłe posiłki musisz jeść bo padniesz.ok dobranoc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja już po porannej kawce i kłótni z eMem mam go dość!Poszło o klepanie w tyłek mam tego po wyżej uszu!Do głowy mu nie przyjdzie żeby mnie np.przytulić ale łapy to mu się kleją p wrrrr....Jestem zła i nie zamierzam się do niego odzywać. Lola kiecka fajniutka tylko ja bym się bała tego dekoltu i wiążania na szyi bo to poszerza ramiona a falbanki na biodrach to też dodają cm.Ale kolor super!Krwista czerwień-w tłumie nie zginiesz ;) a tak na poważnie to teń kolorek fajnie ożywia cerę.Jaki masz kolor włosów i oczu? Beata____musisz pójść z córką do psychologa i cały czas jej powtarzać że ją kochasz i wiesz żeby czuła waszą akceptacje,że jesteś z niej dumna itd.bo to dla dzieci bardzo ważne.Możesz jej kupić jakiś syrop witaminowy który poprawia apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam,Ewika jak tam dzisiaj humorki?bo u mnie beznadziejnie! Chiejka___odezwij się i napisz co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola schudnij tak żebyś ładnie wyglądała i żebyś się dobrze czuła we własnym ciele ale waga ma tu małe znaczenie bo najważniejsza jest psychika.Ja byłam chuda jak patyk a jak widziałam dziewczyny nawet grubsze ode mnie to i tak wydawało mi się że to ja więcej ważę.Uważam że każda kobieta powinna mieć i biust i tyłek ta chudość wcale nie jest taka piękna.Wszystko w granicach rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___700 brzuszków dziennie?!Dla mnie szok!Ja robiłam 50 i myślałam że to cho cho...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Wlasnie wstalam sobie juz a mezus jeszcze spi a ja juz kawke pije. Hmm no troszke sie tez tego dekoldu boje i tego wiazania na szyji.A ja mam ciemna karnacje wlosy tez ciemne czarne z polyskiem roznym albo czerrwien albo fiolet,i oczy ciemno brazowe.A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia No dokladnie ja Cie rozumie,wiesz jak schudlam te 7,5 to wies jak sie juz innaczej czuje jak bylismy teraz w Pl to wszyscy mowili ale ty schudlas widac od ostatniego razu.hehe a ja mowie no ale to jeszcze nie tyle ile chce.Takze od poniedzialku biore sie za siebie,dzis pojedziemy na zakupki to popatrze za tym balsamem do cellulitu i na piersi zebym miala mniejsze ladniejsze.Hmm co by tu eszcze napisalac,dzsiaj mamy sprzatanie osiedla beda kosic trawe by bedziemy kazdy kolo swojego domku sprzatal spoko take porzadki osiedlowe wspolne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie laseczki gdzie wy sie podziewacie??? wiem ze weekend ale wczoraj moglyscie sie odezwac.albo dzis co i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Siedze sobie na kanapce i pije kawke.. Lola__ta pierwsza sukienka ladniejsza.Taka kobieca,a jak masz ciemne oczy,cere i wlosy to taka czerwien powinna Ci bardzo pasowac.A wlosy masz dlugie czy krotkie? A wiazanie na szyi wlasnie zmniejsza szerokosc ramion moje Kochane ;),a co do dekoltu..hmm..jak masz co to pokazuj hehe ja tak zawsze mowie.Bo kiedy bedziesz pokazywala swoje walory?po 70tce?! A i grepfruty tez sa dobre na odchudzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ostatnia mi sie nie podoba..Ta pierwsza jest nawet fajna,taka inna.Podoba mi sie tez ta bez ramiaczek,tylko na weselu przy duzym biuscie jak bedziesz sie bawic mozesz czuc sie troche malo komfortowo. Kumpela,ktora ma dosc duzy biust miala suknie slubna wlasnie z gorsetem,bez ramiaczek i po pierwsze sukienka ja obcierala,musiala sobie chusteczki po bokach wciskac no i troche gorset zjezdzal pod ciezarem biustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu uhm dzeiki ale ja mam nadzieje ze mi spadnie biust przy cwiczeniach i odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ta pierwsza przez to ze jest taka inna i wziewna to na wesele moglaby byc fajna niewiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym wziela albo ta pierwsza czerwona albo ta zolto-czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Lola widzę że masz dobry gust ;) Ja bym wzięła albo żółto czarną albo różową ale raczej tą żółto-czarną bo widać że jest wygodna i fajna coś innego.Jeśli faktycznie schudniesz to warto się zastanowić nad tą pierwsza czerwoną bo też oryginalna.A nie boisz się tak kupować przez internet?Ja muszę zawsze najpierw dotknąć i przymierzyć bo czasem fajna kiecka na wieszaku a jak się założy to coś nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia----dziękuję ,że pytasz:)dziś już lepiej....My to się mamy z tymi M-ami co? Muszę tylko sprostować,że nie piłam wczoraj przez niego:)Długi weekend więc pozwoliłam sobie na piwko a że wyszły 3...cóż tak bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chcialam tosty na sniadanie...zaczytalam sie i mam skwarki... Czesc Nikulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka dopiero śniadanko?Ja tu już obiad szykuję powoli ;) Nikulam z eMem już lepiej?Staranka są?Bo mi jak na tą chwilę nawet starać się nie chce...Najgorsze jest to że on wróci do domu i będzie się zachowywał normalnie nic do niego nie dociera...Czasami mam ochote się spakować i wyjść naprawdę dziewczyny gdyby nie córeczka to sama nie wiem czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×