Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Noooo Pati to to ja rozumiem.Wreszcie gadasz do rzeczy Babolu. Ja tam drogich kremow kupowac tez nie zamierzac,a na celulit najlepiej woda mineralna i cwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki nie zauwazylam Ani tabelki jeszcze raz poprawiam: nick.........waga........tydz...w górę/w dół...ile?.....polecam REA_............ok.55.......1......?.................0 ...żel/bez z cukru Anka323......54.............2....wdol.............1.5... bezkolacji. Lola83-1.......68...........2........w miej.stoje.... cukier,slod,chleb,bez kol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA______ teraz ja protestuję, ani się waż gdzieś iść, przecież wiesz , że i tak będzie więcej o starankach niż o czymś innym :)znając życie :) tylko może my faktycznie przesadzamy :)szczególnie ja, monitoringi, sringi i te inne pierdoły, czasem nie znam umiaru i przez to, to nastawienie i ta niemoc. ja ze starań nie zrezygnuję, rezygnuje tylko z przesadzania i wydawania pieniędzy, bo to i tak nic nie daje. A salfazin mojemu Skarbowi kupie i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja - mam to samo co ztego za ja sie nie bede udzielac jak lalki podczutuje to to samo... a ponoc lepiej sie wygadac i wyrzucic z siebie ponoc to pomaga niz trzymac w sobie.... zatem co odchudzamy sie dzis... jutro inny temat bo klaudia anoreksja pachnie i sie wkurza.... i ma racje baba... bo skoro nie ma takiego peoblemu jak my to moze kazdego dnia inny temat bedziemy opisywac.... hmmmm ja jeszcze term. nie wyrzuace ale niebawem pewnie to zrobie.... a tak sie pisąłam na MAJ.... i II kreski.... ej zycie zycie jest nowela.... no i co i zapomniałam z Wami o kanpce.... wiec lece po nia.... bo gdy w brzuchu burczy dostaje kurczy i jem wszystko ze az furczy takie ze mnie wilk cyt. z czerwonego kapturka - umiem go na pamiec.... hehehe lece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde co sie z Wami dziewczyny dzieje?????? Jak chcecie to mozemy zalozyc inny topik i te ktore chca sie odchudza to beda pisaly na tym nowym a te ktore nie to na staryum,ale nie odchodzcie,jejku prosze Was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik i dobrz piszesz,polac ci jeszcze polac,a ja nie powiem bo teraz od sniadania tez zjadlam wedlinke i pomidorka.I pije kawe rozp z trochu mlekiem. Nie denerwujcie sie dziewczyny i nie odchodzcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA____ ja mam problem z piciem, zawsze miałam, bo... pije bardzo mało i o 2 litrach dziennie to mogę pomarzyć, chociaż do wszystkiego można sie przyzwyczaić. Ja biegam z moim eMem a raczej za nim, bo za miesiąc na egzamin z wf to musi potrenować, ale słuchaj ja to jak słoń ważyłam, przez tydzień ruszania schudłam 1,5 kg bez żadnych wyrzeczeń od dziś dochodzą brzuszki :) Aniu a Ty jakie masz wypróbowane ćwiczenia? powiem wam, że ja nie lubiłam ćwiczyć, mnie wystarczyło, że maszerowałam po 5 kg dziennie i 0 pomarańczy na pośladkach a i waga była fajna Foczki ... któraś pisała, o metodzie robienia brzuszków... BEATA... chyba Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ mnie i ten temat i ten interesuje aaaaaa...... KLAUDII_____ nie oddam :) i super , że ma mądre podejście :) ja tez się kiedyś odchudzałam i ... co z tego, że w 9 dni schudłam 8 kg i nawet efektów jojo nie było od razu... jak... przez 3 lata nic smazonego nie mogłam jeść, bo wymiotowałam jak kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moge wazyc i 100 kg ale chciałabym wygladac na 58 O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ i proszę was nie rozdzielajmy się , co????? topik pomieści wszystkie nasze problemy i te duże i te małe i... przede wszystkim nasze największe marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ i tu się z Tobą zgadzam ::) EWIKA____ a Ty jak się czujesz? Chciejkę____ tez gdzieś wywiało :( NIKUSIA____ jeszcze bidulka w pracy, a tyle mam opowiadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie drugiego topiku nie bo sie nam popieprzy w dyni na którym pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac mi juz lepiej :) Patrycja lepiej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati nie rozdzielimy sie ja napewno i prosze zebyscie wszystkie zostaly z Nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik albo masz racje nie zmieniamy topiku ale niecche zeby dziewczyny odeszly przez nasze pomysly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati i polecam cwiczenie brzuszkow i przysiadow ja na poczatku nie moglam zrobi 5 brzuszkow a teraz spokojnie 20 i tez robilam pompki ale za bardzo mnie rece bolaly. Moje cwiczenia:1h jazdy na rowerku w domu,40brzuszkow,40przysiadow wszystko pisze na 1 dzien ale moze m sie uda brzuszki zwiekszyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poplywac albo pobiegac,rower tez jest dobry..a i sauna-potrafi zdzialac cuda..musze znowu zaczac chodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ale basenu ja tu w poblizu niemam fajnego a na taki beznadziejny to nie pojde,super jest w Dublinie swietnyna rowerku tez pojezdze i po cwicze i zobaczycie bede chuda:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chce isc za mnie do pracy??? Bo ja juz mam mdlosci na sama mysl.. Jeszcze jutro i 2 dni wolnego,a potem znowu na nocki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a co sie z nasza Chciejka dzieje?Wie ktos..?? Chciejka gdzie jestes??Haaaaallllooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zatsanwaimy sie gdzie tu sie na basen zapisac,moze nam sie na weekendu chociaz uda,ale nie do publicznego tylko najlepiej w hotelu i dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze glupio mi tak was okłamywac.... bo ja bo ja dzis posłodziłam 2 łyzeczki cukru herbate..... ale ja mam 1 raz w miesiacu tak ze musze posłodzic jeden dzien raz w miesiacu.... nie wiem ale mysle ze to jakos tak mam w cyklu cos sie tam zmienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie Wam slodyczy chce to jedzcie banany-maja duzo weglowodanow i dzieki nim nie przychodzi ochota na cos slodkiego.Ja jestem slodyczozerca,a banany mi pomagaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati__ja tez malo pije,czasem 2 filizanki kawy albo herbaty i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik No bardzo dobrze ze sie przyznalas,ja tez sie musze przyznac ze zrobila sobie kawe 3w1 i chcialam ja po kryjomu wypic,ale sumienie niepozwolilo i wylalam ja do kranu i zrobilam sobie rozpuszczalna z troszka mleka,lae bez cukru:D widzicie jak wciagacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ale banany tez nie sa za dobre chyba przy odchudzaniu,ja BARDZO POLECAM ananasy ale swieze nie w syropie,sa pyszne a tez pomagaja w odchudzaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nauczylam sie wode mineralna pic,juz nie jakies soki czy cus tylko sama woda za bardzo nie smakuje bo jak ma smakowac ale pomaga,i polecam przed jedzeniem jak ci sie chce jesc wypij szklanke mineralnej niegazowanej i juz nie zjesz tyle ile bys chciala ,ja tak robie i dziala.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU____ ja mogę za Ciebie dziś pójść do pracy :) hahhaa tylko poczekam na ema z obiadkiem, potem skoczymy do apteki po jego leki na ciśnienie i może kupimy ten solfazin, a ... i może jakieś owoce i... mogę popracować chwilę za Ciebie. dziś rano miałam iść za mojego eMa ale.... mundur za duży, bo ja mam 158 a on 188 hahah trochę b y się ciągnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati to widze ze mamy podobnego wzrostu eMow ja mam 156cm a moj eM 185cm niezle co nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ nie smutaj się .... ja zjadłam dziś tosta z dużżżżą ilością sera, taką miałam chandrę :( ale.... kawę pije gorzką, za to do herbaty musi być cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×