Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No kurde jak chce ladnie na weselu wygladac i pozniej byc zadowolona ze swojego wygladu to musze zadbac o siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje relacje : M dzwonil porozmawiac,zapytac co u mnie...powiedzial,ze jak potrzebuje pomocy w czyms to mam dzwonic...chyba go BÓG opuscil ... mowi ze jemu tez jest ciezko,ze moze podjal ta decyzje zbyt impulsywnie itp...najchetniej bym nie odbierala,ale nie potrafie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie odbieraj telefonow ignoruj go zobacz jak to milo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ma racje,niech sie meczy tak jak ty sie meczysz przez niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUsimy odstawic jakies czary,zeby Chciejce przeszlo.Oskalpujemy go i spalimy wlosy na stosie... Mam czarne i makabryczne wizje,co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka,lola macie racje..ale jeszcze nie potrafie chociaz chcialabym wzielam tabletki i oczy zamykaja sie na maxa,powiedziala ze jak nie pomoze to podwoic dawke,ale chyba nie bedzie potrzebna....jesc nie moge tylko sok wypilam na kolacje..zoladek zacisniety,burczy mi strasznie a nie mam apetytu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Babole jedne z Wami ;) Jakbym mogła od Was zwiać?Trzymamy się w komplecie i przepraszam za te moje fanaberie ;) Pati niunia niestety ma temp.38,4 jutro wybiore się z nią do lekarza.A marchewka już mi kiełkuje ;) Babolki a może by tak kupić naszym chłopom macę?Poczytajcie w necie o niej. Chciejka nie odbieraj tel.od niego bo to nie ma sensu,wrócisz do niego a za jakiś czas zafunduje Ci to samo.Jutro Ci więcej napiszę co o tym myślę.Idę spać moje Skarbeńka!Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania az takie masz mysli no wiesz co:D Klaudia no ja mysle ze sie nigdzie nie wybierasz:D i musimy sie dalej w kpl trzymac no nie???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA____ bo Ci nakopie do tylka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak chcesz, żeby był Twój to przestań odbierać te telefony , daj mu czas, żeby zatęsknił jeśli coś faktycznie czuje, daj mu poczuć brak Ciebie, kobieto.... bo będziesz beczeć nie kilka dni tylko całe lata, jak będziesz na każde jego kiwnięcie - zobaczysz. A wiesz co mi się wydaje, że.... on jak jesteś niewygodna, bo ma imprezkę czy wychodne - niekoniecznie z jakąś niunią - to wtedy zrywa albo się kłóci. I tylko Ci szarpi nerwy a ty mu wybaczaj aż znajdziesz się w psychiatryku. Skarbie jesteś taka fajną laską!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie daj się poniżać gościowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiem, że kochasz, wiem ze tęsknisz bo... ja też t przerabiałam ale.... na itość boską po co odbierasz te telefony? Żeby przeżywać bardziej? sorry za szczerość ale lubie Cię i nie chciałabym , żeby ktokolwiek Cię krzywdził, bo to nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati masz swieta racje:D Chciejka nie daj sie temu gosciowi zeby cie tak traktowal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka_____ zastanów się tylko nad jednym, czy on jest warty tego, żeby byc z nim? Jeśli tak to walcz. My z foczkami mamy inne zdanie ale... to Twoje życie, nam ewentualnie będzie smutno, ale... to Ty Skarbie bedziesz cierpieć. Przecież jakbyśmy tak do tyłu poczytały to... takie jazdy z nim masz średnio co tydzień, jeśli warto to oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLUŚ____ a tak w sekrecie to ja coś czuję , że ten eM chciejki to nawet jak ma jakąś niunie to ona ma upławy..... fuj fuj fuj ;) nie trzeba czarów, ale na razie nie mówmy chciejce o tym, dobra Lola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati oki nie mowmy nic,ale cos mi tu dziwnie pchnie nie podoba mi sie to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____ tylko się nie gniewaj na mnie, ja próbuje rozładować emocje bo wiem , że Ci jest ciężko Skarbie, a jak ci obrzydzimy troszkę tą jakąś dziewuchę - jeśli w ogóle tak owa jest - to ci będzie lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka no dokladnie na mnie sie tez nie gniewaj:D kobito glowa do goty tego kwiatu jest pol swiatu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ ja nie wiem czy to.... kurcze .... ona to chyba tylko rybki wcina... ale jakieś surowe czy co.... Lola nie to ,co nasza kochana chciejka, no nie? nasza to pachnie a tamta....na samą myśl mi niedobrze, słuchaj Lola to dlatego do naszej Chciejki zadzwonił, bo pewnie surowych ryb i twarozku nie lubi fujjjjjj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jestes niezla na serio.Makreli smak to milosci znak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka_______________ a powiedz fajny on jest, gdyby nie te fanaberie ciążowe jego? CZY po prostu boisz się, że nikogo nie znajdziesz lepszego, pytam bo... ja tak miałam ... głupia idiotka ze mnie była ale to niestety prawda - on pił ja matolica myślałam, że już nic lepszego mnie nie spotka i.... jak się wreszcie odważyłam to odpoczęłam, bo bez faceta jakiś czas da się przeżyć - wbrew temu, co myślałam , odczekałam czy na pewno nie jestem w ciąży, przemyślałam ile mnie to kosztowało a potem... spotkało mnie coś najcudowniejszego na świecie - poznałam mojego eMa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA______ powinnam zamiast osobistą kura domową mojego eMa zostać odczyniaczką miłości - gwarancja 100% hahahha, już ja Ci Chciejka tak obrzydzę te złe myśli , które krążą Ci po główce - jak on się z nią kocha, jak ją rozbiera itd, że otworzysz oczka. Jak ja może rozbierać jak ona niewydepilowana i ciuchy o włosy się zaczepiają :) przecież ona - o ile istnieje taka jest okropna - no nie LOLA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no i widzicie kobitki jak to jest z tymi chopkami pierwszymi milosciami,ale na gorze i tak jest napisane z kim i kto ma byc,takze glowa do gory chciejka bedzie dobrze jestes super laska i zaslugujesz na to zebys bylo super trktowana i kochana przez swojego eMa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati niezla jestes ale dajesz Chciejce popalic:D az sie poplakalam ze smiechu. Chciejka Pati ma racje pomysl nie lepiej nie mysl bo szkoda sobie glowy pierdolami zaplatywac,kurde jakbym byla w PL to ja bym do ciebie przyjechala i wyprostowala cie:D i zabrala na disco czy gdzie i bys miala takie rwanie bo bylabys najladniejsza na okolice laska,Jestes mloda i bedziesz jeszcze bardzo szczesliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____ a tak na poważnie to LOLA ma rację, na górze już ktoś wybrał dla Ciebie faceta, który będzie nosił Cie na rękach i był oparciem na każdy dzień. Uwierz Słońce, że to właśnie ty zasługujesz na kogoś wyjątkowego :) bo sama jesteś wyjątkowa i masz dobre serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokladnie.Ja tez mam wzloty i upadki z moim eMem a znalismy sie tylko 6miesiecy i juz sie pobralismy,ale teraz jestem szczesliwa i wiem ze on mnie kocha i ja go kocham,ale w zyciu roznie jest raz fajnie raz zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____ jesteś? czy się już śmiejesz, że masz takie przygłupiaste psiapsiółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ dokładnie , jak to w życiu czasem nawet ktoś niechcąco zrani, czasem zawiedzie ale najważniejsze, żeby było na kim polegać, na kim się wesprzeć kiedy źle, wiedzieć, że nawet jak są kłótnie to nie jest koniec świata że ktoś nagle nie zniknie bez słowa. pomyśl Chciejka, co z tego co piszemy masz, a co chciałabyś mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×