Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati ja jestem:D tesknilas za mna?bo ja za Toba bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja dzis od rana na pełnych obrotach..ale ciesze sie bo duzo spraw załatwiłam..jutro czeka mnie to samo...M ma zablokowany tel..dzwonilam rano do niego,bo musialam (serio to nie byla wymowka) wziasc od niego pewien numer..numer dal powiedzial o tel i tyle koniec rozm...rodzina wspiera,nie mowia o tym ale zachowuja sie inaczej...a ja? ja wszedzie go widze,a to wizytowka,a to termos,skarpetki,zdjecia z wesela....wzielam tabletke ale chyba dzis nie dziala ..dam sobie kolejne 30 min jak oczy nie beda sie zamykaly to 2 dawke sobie zapodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola z gg to dobry pomysl..moj to 10640463 wypiszcie mnie z tabelki prosze..ale mam nadzieje ze mimo ze moje starania sa spisane na straty moge z wami zostac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka jasne ze zostan ja tez myslalam uciekac ale poco,a moze zostac lepiej powypowiadac sie podoradzac o wszystkim nie tylko o sluzach i tempkach.takze ja jestem po @ i sie dopisuje do tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA ______________-- i po co do niego dzwoniłaś? wiem po co :) normalnie moje odbicie z przeszłości jesteś :) zarazo jedna :) Ty....a ... może ... ty siostrą moją jesteś hihi tylko czemu odziedziczyłaś złe cechy z przeszłości , hmmmm ciekawa jestem :) I co? zapytam ..... wrednie jak siostra siostrę.... bolało? jasne, że bolało i to bardzo :( i jestem pewna, że jak on zadzwoni to... nie wydrynda drugi dzwonek jak polecisz i... oczywiście, że odbierzesz :( oj ty siostrzyczko niedobra :) a teraz OPIERDZIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakie znowu tabletki i po co? chcesz się grzybicą zarazić? mówiła ci lola , że makrelą jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____ kochana ani się nie ruszaj nigdzie, bo.... ja widzę przed Toba świetlaną przyszłość i ani się obejrzysz jak będziesz się starać znowu tylko z super tatusiem dla swojej fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wiecie moze gdzie jest ostatnia aktualna tabelka ? Bo chce sie dopisac,a co przeciez staramy sie dalej ale nie zawziecie tylko jak sie Nam chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ no jasne, że tęskniłam... czekam i czekam ale gdzie tam ... Lola ćwiczy i ćwiczy a o Pysi zapomniała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati------ Masz racje,Chciejka zostan w tabelce nie uciekaj,bo ja sie znowu dopisuje,tylko nie moge aktualnej znalezc,bo Fermina jest w ciazy no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja---naprawde czuje ze mnie rozumiesz i dzieki za to...i oczywiscie w 100% masz racje w tym co napisalas..tak bylo i napewno tak bedzie...ale siostra wie najlepiej kochana moja... a tabletki? hmm niech ukoja przez te kilka dni,przepisane wiec wedlog lekarza potrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ tak ale Feminka .... jakby Ci powiedzieć... ona jeszcze nie wierzy... nasza kochana Feminka, że jest w ciąży :), skopiuj ją potem się poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____ no właśnie siostry to czują i aż serce mi się kraje ale.... wiem , że będzie dobrze ale ... przed jeszcze nie raz wrócisz do niego zanim dorośniesz do innej decyzji. Nie ganie Cie kochana za to, bo sama taka byłam ...ale.... przed jednym Cie przestrzegam i proszę bardzo i wręcz zabraniam Ci tego.... nigdy ale to nigdy nie wplątuj się w pożyczanie kasy i nigdy nie wierz, że i tak będziecie razem ... to długi są wspólne, błagam Cie Skarbie nie zrób tej głupoty , co ja, bo wiesz Chciejka... wcześniej czy później dojrzejesz do pewnych decyzji ale ...długi zostaną. A ja do złudzenia mam wrażenie , że ten gość jest odbiciem mojego byłego faceta. Chcesz go kochać oki, super ale bez kasy oki? Nie wplątuj się w kupowanie wspólnych drogich rzeczy, na to przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ale gdzie jest ostatnia?to jest ta co M_M skopiowala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA>>>>> oczywiście do Loli mam wszystko, co trzeba :) maila i naszą-klasę do Chciejki zapisałam gg jeśli chodzi o moje gg to gdzieś posiałam nr, bo po prostu nie używałam długo a jak wiecie net mam zupełnie niedawno, ale jak założę to podam, zresztą i tak macie maila do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no bardzo prosze zaloz gg fajnie by bylo sobie popisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a teraz ty mi zwialas jak ja jestem no ladnie ladnie,a Chciejka kazala przekazac ze ci jutro odpisze bo idzie spac.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke i sie wpisuje na nowo.Chyba to jest ta,a jak nie to poprawcie mnie:D Mam nadzieję,że to jest ta aktualna, jeśli nie, poprawcie mnie proszę POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ......2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......26........8 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..10....06.05.......03.12.09...........22...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke i sie wpisuje na nowo.Chyba to jest ta,a jak nie to poprawcie mnie Mam nadzieję,że to jest ta aktualna, jeśli nie, poprawcie mnie proszę POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ......2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6........8 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..10....06.05.......03.12.09...........22...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dzieki juz skopiowalami sie dopisalam,ale kurde dzwonilam dzis do gina i powiedzial mi wyniki badan ANDROSTENDIONU ze jest ponad 100% wiekszy od normy,i ze jakas Diane bedzie chciala mi przepisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ byłam wziąć kolejny ciepły prysznic na te moje bolące cycki, może to mi pomoże :( aż mi się płakać chce, niech już przyjdzie ta cholerna @ bo jutro zacznę gryźć :) ja tez kładę się powoli spać. bo jutro znowu będzie trudno wstać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh oki to znikacie juz wszystkie widze.To ja tez zmykam spac bo jutro na 7 do pracy a jeszcze rano cwiczenia czyli o 5:45 najpozniej trzeba wstac.to trzymajcie sie cieplutko i slodkich snow.Do jutra.papatki pati zobacz na nasza klase masz tam cos:D Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ ten hormon wydaje mi się, że jest odpowiedzialny za owłosienie zbytnie na ciele i nieregularne miesiączki. Ale nie martw się, ja brałam dość długo Dianę i byłam bardzo zadowolona , bo po niej chudłam tyle tylko, że to jest środek antykoncepcyjny :( więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz na szczescie jestem po @ jak wywolalam Luteina,to przyszla jak w zegarku,a od dzis zazywam jakies globulki dopochwowe robione na nadrzerke mi przepisala gin przez 10 dni,a pozniej Natycyne tez dopochwowe:( Kurde czemu my sie tak musimy faszerowac tym wszystkim dziadostwem. dobra znikam .papa🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to fajnie jak sie po tym chudnie:D acha to jak to pomaga zajsc w ciaze jak jest srodkiem antykoncepcyjnym? A to dlatego pewnie mam wysoki b ja mam owlosienie pod noskiem dosc troche i pewnie dlatego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ jaki śliczny mis :) dziękuję za prezent :) ja Tobie też miłej nocki życzę do jutra :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ Diana jest stosowana jako tabletki antykoncepcyjne a przy okazji likwiduje własnie takie włoski na rękach , na twarzy itp. i normuje ten hormon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×