Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik ja wzoraj wypilam 1,5l przy tych cwiczeniach i przez dzien szok nigdy tyle nie pilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejkę trochę ukoiłyście, ale ja się nie mogę powstrzymać od komentarza: Chciejko kochaniutka, powtarzam, facet nie podejmuje takich decyzji pod wpływem chwili. Oni są nie decyzyjni i wygodniccy, co oznacza, że gdyby nic nowego na horyzoncie niepojawiłoby się, to nie braliby na siebie poważnej rozmowy i z lenistwa i obawy przed reakcjami najbliższych nie ruszaliby tematu. Tym bardziej, że teściowa ciebie zaakceptowała, były plany wspólnego mieszkania, wyprowadzki siostry, czyli poważne rzeczy. Gdyby coś mu się innego nie trafiło, zostawiłby to tak jak jest ze strachu. Przecież niby kochał cię na ostatnim weselu, tak? Takich decyzji nie podejmuje się od ręki, tym bardziej jak jest miłość. Miłość gaśnie, powoli umiera. Nie budzisz się któregoś dnia z przeczuciem, że przestałaś kochać od wczoraj. To jest bardzo długi proces. Moim zdaniem jest ktoś inny, kto skutecznie odciągał go od ciebie i jak sama wiesz długo to trwało. Odszedł, bo nie kochał, bo mu tego uczucia zabrakła, bo chce to znaleźć gdzieś indziej. Wiem, że to boli, ale każdy z nas szuka tej miłości i to jest nasz cel naszego życia. Jest kundlem, bo naraził ciebie na cierpienie, ciążę, ale ja jestem mu wdzięczna, bo dał tobie wolność. Dał tobie mozliwość poszukania swojej miłości, która jest przeznaczona każdemu z nas. Dlatego daj sobie tę szansę i poszukaj jej w innym miejscu. Przyjdzie jak będziesz gotowa. Nie wtedy, kiedy jeszcze będziesz zamykać się na nią, myśląc o nim. Dopiero jak sie wykurujesz, sama sobie powiesz chcę, jestem gotowa to pojawi się niepostrzeżenie. Nie zamykaj sobie drogi do czegoś ważniejszego. Nie kontaktuj się z nim. Gardź nim narazie, jak to pomoże. Odejdź z klasą i godnością. Odetchniesz, przebolejesz, ale uwolnisz się z toksycznego związku. A on niech dzwoni, skomli jak pies, to ciebie wzmocni i będziesz miała siłę iść dalej. Tego tobie życzę, przeczytaj to uważnie, tam są moje wszystkie doświadczenia, polecam takie rozwiązanie, wiele razy się u mnie sprawdziło. I pamiętaj, że nowa miłość się nie pojawi, dopóki jej na to nie pozwolisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja tez nie pije duzo ale chyba przez to ze mało w ciagu dnia to raz a dwa ze jednak jest juz ciepelko na dworze.... \ A ja wczoraj sobie kupilam buty takie jaki chciałam..... troche drogie bo ok. 400 zł... ale jakie wygodne.... hehehehehe i M powiedzial ze ładne..... ze nawet bardzo ładne..... i maja ładne dwa kwiatki to sa takie polbuty sznurowane...... hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę, że warszawka szaleje w galeriach, fiu fiu. takie chciałaś sznurowane, nie? ja nie piję wcale, nic, zmuszam się do każdego łyka, dlatego tak tyję, dlatego mam suchą skórę, ale się zmuszam ostatnio. tylko nie mogę pić wody, ble, muszę coś zabarwionego. hmmm, to szprycujecie eMów? ja mojego zostawiam naturze, on coś ostatnio drażliwy, muszę go podnosić na duchu, bidol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie nie chce pracowac dzis i chyba po kawe szubciej pojde bo cos mnie glówka boli.... cos z cisnieniem chyba.... a i jeszcze chcialam sie pochwalic ze moj M wczoraj zrobil jeden mebelek.... skrzynie pod łózko .... bo kupilismy w ikei łózko ale bez skrzyni na posciel wiec zrobil M i 70 zł w kieszeni..... no wiec mysle ze mebelkiw kuchni bede miec niedługo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondowo - trzymam kciuki za ciebie, chociaż nie potrzebnie, bo masz tam ładną wyściółeczkę, klejuszkę, która zatrzyma każdy mały okruszek:) coolwiek nie przeleci, zostanie;) dobra, wypadałoby trochę popracować na tym wypowiedzeniu, czy nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, to ja do niego zadzwonię, to mi mebelki do kuchni zrobi. tylko ja mam same walnięte pomysły i nie wiem, czy sie podejmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja tez najlepiej zabarwione cos.... ale ja z M-em juz od dawna pijemy wode ZYwiec ale dolewamy troche soku z malin zeby chociaz troche bo mi po wodzie to normalnie jakby niedobrze.... REA a co ten Twój M taki bidol..... ??? z jakiego powodu... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ REA olej robote.... :) ja tez mam pomysły codziennie inne ale poki jeszcze nie wykrojone płuty to ogladam codziennie co i jak.... i juz zadecydowałam ze na pewno kuchnie chce miec jasna... ale jakby poprzecznie zrobione fronty co by wydawała sie byc wieksza ta kuchnia bo mam tylko 16 m kw... a tam ma byc jeszcze taki kącik na odpoczynek.... nie nazwe to salonem ale cos tam ulokuje jak sie beda kartofelki dogotowac co by miec czas na "zycię na gorąco" (czyt. gazeta) hehehe Kurcze zaraz mnie zjada ze jak nie odchudzanie to topik stanie sie :Jak urzadzic kuchnięc"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, ciągle problemy finansowe, a to najbardziej chłopów dobija. koszty potężne, nawet jak coś zarobimy, to brakuje, ech, martwię się bardzo, co to będzie..... a mieszkanie odbieramy za 2 miesiące.... szkoda gadać ale ktoś mi ostatnio powiedział, nawet chyba na forum - fortuna kołem się toczy..i to mnie jakoś podtrzymało na duchu. ostatnio sobie nie żałowaliśmy, weekendy w mediolanie, ja zakupki, kremy za 300 zł.....no i teraz weekendy nad odrą, zakupki wyłącznie żywnościowe, całe szczęście, że kremików mam zapas:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA dlaczego w tym samym piszesz czasie co ja zaraz Cię zjade..... zaraz bedzie kłótnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja służę radą, jestem amatorem wnętrzarzem, ostatnio nawet służbowo mam kontakt w projektach z architektami, czasami im doradzam:))) często jeźdżę na targi wnętrzarskie do włoch, mam katalogi fajnych firm, mogę tobie poszukać jakichś zdjęć na wzorowanie się. kafle, łazienka, meble, dodatki, podobno mam gust więc możesz mnie wykorzystać:))) ja kuchnię tylko ciemną, uważam, że jest praktyczniejsza. ale mają teraz takie materiały, że nawet biała może posłużyć latami. kwestia jest tylko taka, jaki styl lubisz, w jakim najlepiej sie czujesz, taki znudzi się najpóźniej. Nie szaleć za bardzo, ponadczasowa jest klasyka, zabarwiona lekkim szaleństwem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po kawe..... a co do kuchni to wiem jaka jest ciemna kuchnia..... nigdy nigdy..... doswiadczenia mamy w rodzinie.... a juz szczegolnie platy ciemne.... wrrrr.... moja bedzie w stylu prostym a'la ikea... ja lubie wszystko proste i klasyczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze macie jaks stronke co w takim kuchnio-pokoju tak to moze okresle nalepiej bedzie sie prezentowało w oknie.... nie lubie firanecek.... cos prostego jakie rolety fajne ale ktore zastapia mi i firanki i zaslonki..... co praktycznego i fajnego.... i wiadomo jak pisze a'la ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialo byc blaty kuchne.... wrrrr ide po kawe bo juz literówki robie takie.... ze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI_____ wpadłam się przywitać, bo dziś wielkie porządki w garderobie mam zamiar zrobić zanim mój eM wróci z pracy, to mi później pomoże wynieść niektóre rzeczy na strych. U mnie 32dc i dziś tempa wzrosła znowu do 36.9 ale ... bolą mnie strasznie piersi jak nigdy i brzuch i niestety znowu się zbliża zapewne :( ale tu gwarno dziś, NIKULAM_____trzymam kciuki i czekam na usg :) a CHMURKA_____ gdzie się moja podziewa ? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja czy ja nie doczytałam a testowałas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Pati a moze Ty majowa bedziesz... cycyki bola temp.... wysoka... a masz wykres albo czy masz spisane temp... 36.9 to wysoko jak dla Twojego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ zaraz wam napiszę tempy LOLUŚ____ o Tobie zapomnieć.... jeszcze wczoraj w łóżku z makreli się chichrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laseczki za znikam ide pocwiczyc pozniej do pracy i bede wieczorkiem.Milego dnia.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja tez jak to pisalam i czytalam twoje wypowiedzi,niezla jestes:D:D:D a teraz juz nikam milego dnia🖐️ papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik zerknełam na Tówj wykres, ładnie się ruszył ... tylko mniej jedno dziwi... jak ten Twoj M może z Tobą wytrzymac, prawie co dzień gazy... :D he he he bez obrazy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 - 36,5 2 - 36,5 3 - 36,7 4 - 36,5 5 - 36,5 6 - 36,5 7 - 36,5 8 - 36,5 9 - 36,5 10 - 36,6 11 - 36,4 12 - 36,3 13 - 36,5 14 - 36,4 15 - 36,4 16 - 36,4 17 - 36,4 18 - 36,5 19 - 36,7 20 - 36,6 21 - 36,7 22 - 36,6 23 - 37,0 24 - 36,8 25 - 36,9 26 - 36,8 27 - 37,0 28 - 36,9 29 - 36,9 30 - 36,8 31 - 36,7 32 - 36,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ale słupek zrobiłam, muszę w Excelu sobie zrobić porządną tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOND... na gazy.... Ty Ty Ty niedobra babo.... ale malutko ruszyła temp. ja wcale taka szczesliwa nie jestem.... roznina a teraz ruszyła i wlasnie teraz bzzzz czyli wczoraj i przedwczoraj nie bylo.... a czuje ze wówczas mogła byc ow... jesli była.... zeby szla w gore to by bylo dobrze.... ale co jutro sie wyjasni.... PATI - a kiedy ow. była wg gina, Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja ja mysle ze ow. była w 22 dc.... czy sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×