Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Babole, ja nie wiem co z tą tempką jest, bou Pati ładnie to wygląda, ale ja miałam po owu cały czas 37,2, 37,3 aż do @, potem nie mierzyłam. mnie te tempki nie przekonują jakoś... Ale Pati trzymam kciuki, bo dla mnie najpewniejsze objawy to cycochy. tylko sama musisz sobie zadać pytanie, czy rzeczywiście nigdy tak nie bolały i jest to coś nietypowego, czy bolą mocno i nie zawsze tak masz..... wiesz jak to z tymi naszymi objawami. a jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze nalbardziej wiarygodny to wynik BETA.... bo juz rozne rzeczy sie działy w tej wiarygodnosci... cycoli, temp... itp... Ale wiesz REA moze nie chodzi o ciaze w tej temp. ale np. u mnie to ewidentnie potwierdzilo sie z tym czego sie objawiałam ze ow. np. w poprzednim cyklu nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA a Ty jak wlansie jak u Ciebie z terminem @ i bzzzz..... i objawami co nic nie piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jak dla mnie 19dc, tak jak u mnie:) Folik, jak ikea i jasne to: ULRIKSDAL ALE koniecznie na bardzo ciemnej ścianie (np.grafitowej) i z ciemnym blatem. to jest jedyna jasna kuchnia, która mi sie w ogóle podoba, tylko ikea nie ma nietypowych wymiarów i tu jest ból a na okno tylko roleta, na prowadniczkach pomiędzy łączeniem szyby z framugą. jak okno drewniane to jeszcze lepiej, a kolor jak do dodatków. nie chce mi sie ROBIĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, jak nie ma bzyt, to nie ma objawów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - z IKEI to tylko jakis wzór mebli a M robi sam wiec wszystko sie da.... a jesli chodzi o blat ciemny to nie!!!! oni jak meble robia to w swojej kawierze mieli 3 zamówienia na czarny blat w kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie już nieemocjonuję. kompletnie mi przeszły objawy, liczenie, testy. nic nie robię. bzyt jest rzadko i raczej nie w okolicach owu, bo wtedy mi się nie podoba. mechanicznie, nudno, tak nie chcę, fuj:) ja mam teraz luzik, moje myśli bardziej wokół żarcia krążą, niż dziecka. wiesz jak nie ma pracy, kasy, to i nastroju brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU_____ wg gina owulacja miała być 19dc, dzień przed czyli 18dc byłam na monitoringu i pęcherzyk miał 19,5mm, test owulacyjny też tak pokazał, potem była już jedna kreska. Kilka dni później byłam na monitoringu i było już ładne ciałko żółte. Tak, że ... teraz wierzę mojemu gin, że faktycznie tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ możesz być moim osobistym ginekologiem hihi, bez usg... masz oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez myslałam ze moze na oko ok. 18-19dc ale ja miałam tez kiedys wlasnie tak o 2,3 kreski w góre to gin mowil ze ow. jeszcze ni bylo ze pozniej tak jak mam np. w moim 1 cyklu który widzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ mnie piersi nigdy nie bolą i nie bolały, co najwyżej sutki w czasie @ ale wiesz REA___ ja to zwaliłam .... na bieganie, tylko biegam już trochę i jak dotąd mnie nie bolały ale... przestałam na kilka dni... nic to nie pomogło, bo dalej bolą, no zobaczymy. Ja mam długie cykle 33-34 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, nie mieli zamówień, bo cóż powiedzieć, Polacy średnio dbają o design, oryginalność. są ostrożni i zachowawczy. w łazience beże i brązy, szafy z lustrami, kuchnie najtańsze i plastikowymi blatami. Nie dba sie u nas o to a szkoda. Kamień w kuchni to dla mnie podstawa. Ciemny nie wchłania garbników z wina, papryki, nie żółknie. Np. granit jest wieczny, można na nim kroiś bezpośrednio, można stawiać gorące gary, można tłuc mięso, odpowiedni środek i pięknie wygląda. łazienki ciemnej się boją, bo wszystkim sie wydaje, że będzie trudna w utrzymaniu czystości itd. rzadko pojawia się drewno w łazienkach na balkonach.... używamy brzydkich polskich kafli, z kwiatkami, dekorami.... nie ma to jak styl śródziemnomorski, włoski, hiszpański generalnie, polecam naturę w domach, jaknajmniej kolorów, białe ściany... szkoda, szkoda, naturalne rzeczy są najpiękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati polecam się na przyszłość:) przerobiłam setki publikacji o owulacji. procesy chemiczne, uwarunkowania, co z tego, jak to teoria i w niczym to mi nie pomaga.... i już nic nie czytam. Folik ma dobrego lekarza. co dwa dni od @ do @ i niczym sie nie martwić... u mnie jest znak na owu - cycochy zatrzymują wodę i idą do góry, sterczą jak kije golfowe i bolą, mam gorączkę i jestem nerwowa. po 2 dniach jest spokój i cisza, wszystko wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ ostatnio mój gin pokazywał mi mnóstwo wykresów kobiet, tych co w ciąży i co nie miały owulacji ale to jest sprawa indywidualna każdej kobiety, pewnie, że są książkowe przypadki no ale... Np mówił , że mnóstwo jego pacjentek wcale nie ma przed owulką spadku tempy, tylko na jednym poziomie a w czasie owulacji tempa skacze nieznacznie o dwie kreski. Co do mnie to... powiedział, po ostatnim usg, że wygląda obiecująco ale... zaraz dodał, żeby się nie nastawiać , bo... jest tysiące mikroporonień, więc się nie nastawiam, zresztą... wczoraj jak tempa spadła trochę to postanowiłam już się nie nastawiać. Dziś mnie mile zaskoczyła,ale... może ten mój mózg sobie podwyższył hahah , w końcu implantację już miałam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj REA REA tylko z tym bzyczeniem co 2 dni to nie do konca tak.... bo kazał codziennie....a najmniej co dwa dni powiedzl ze moje osiem razy winno sie zamienic na 18 razy najmniej w miesiacu bo co dwa dni na poczatku a w srodku cyklu (ponoc sam facet to wyczuje) nawet codzienne.... i jak powiedzial za 2 miesiace najwyzej takie intensywnego a bede w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, staraj się o tym nie myśleć, ugotuj coś dobrego o! idź na spacer.... co ma wisieć nie utonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja myślę, że jednak @ nadchodzi, dużo kobiet ma bóle cycochów, mnie aż w środku coś piecze :( źle się czuję i już chcę , żeby przyszła @ jak ma przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ ja tak myślę... na pewno nie utonie :) obiadek już przygotowałam, dziś placki po węgiersku będą a potem planujemy długi spacer i bieganie wieczorkiem o ile ja dam radę, ale co nie dam, jak dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra foczki ja spadam sprzątać, bo od 7 już coś robię a końca nie widać, ale komp mam włączony to będę was podczytywać i czasem coś skrobnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obłóż cycochy kapustą i idź biegać:))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, codziennie?!!!!! ty się rozwiedziesz szybciej chyba! raczej twój chłop złoży pozew o znęcanie sie fizyczne....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI, Feminko, Klaudia---pytałyście więc pisze jak było na USG.Dziś mój 18dc, wydawało mi się,że owu mam zwykle 19-21dc a tu mi babka mówi,że wg niej było wczoraj. Pęcherzyk już pękł, lekko się zapadł i ma 13mm więc wg niej owu była wczoraj lub dziś w nocy. Powiedziała,że w tym cyklu już mam nie przychodzić na to patrzenie czy jest ciałko żółte i kazała brać od dziś duphaston.Mam jeszcze jedno pytanko zwłaszcza do REI---- bo wiem,że się zna:)Czy po wystąpieniu owulacji nie powinien pojawić się płyn w zatoce Douglasa?Podczas badania nic o nim nie mówiła, dopiero po wyjściu przeczytałam opis i było \"płynu w zatoce Douglasa nie stwierdzam\"Czytałam,że ten płyn się właśnie pojawia po owu, może u mnie jeszcze za wcześnie? Ona miała też problemy z kompem i widziałam,że mój opis przygotowywała na dziewczyny która była przede mną może więc poprostu tego nie wykasowała....sama już nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---mmm placki po węgiersku!Moje ulubione danie!!!Jak ide do jakiejś knajpy i moja je w ofercie to nie ma szans bym zamówiła coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU---codziennie bzzz? Mój mówi coś zupełnie odwrotnego,że co 2-3 dni by miały szanse się wzmocnić, a na wzmocnienie właśnie ten Salfazin:) Zresztą tak jak REA mówi, mój pewnie by ten pozew do sądu złożył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Babolki. Ale sie rozpisalyscie od rana ;) U mnie dzis slonko,ale wieje ze hoho Dzis wyspalam sie pierwszy raz o kilku ladnych dni..Jutro i pojutrze wolne i bede domek odsniezac. Teraz pije kawke,sniadanko juz zjadlam.Jeszcze musze obiadek zrobic. A co do odchudzania to nastepny kg spadl-jeszcze 4 i bedzie super :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam.... mi gin mowil wlasnie o tym plynie ze po ow. powinien byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIA____ sprawdź tą zatokę, u mnie płym chyba był ile dobrze pamietam ale nie jestem pewna, a na placki zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIki z naszym Kirkiem Douglasem, to jest tak, że może ale nie musi się pojawić przy owulacji. a jeżeli jest, to wchłania się kilkanaście godzin po. kiedyś wyczytałam też, że jest go sporo przy zapaleniu przydatków, ciąży pozamacicznej i chyba pęknięciu torbieli jajnikowej, jakoś tak także nie martw się, u niektórych jest, u ciebie może nie, albo się już wchłonął swoją drogą, to muszę wa m powiedzieć, że wnikliwych macie ginów. mój chyba nie jest do końca taki dociekliwy, bo aż o takich szczegółach mi nie mówił. hmmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - ODŚNIEŻAĆ????????? co?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×