Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati_ Każda z Nas ma tak czasem .MÓj M tez ma ze mna trzy światy w jeden dzień mu wymyślam ze tylko mu wyjazdy w głowie że nie myśli o domu ,ślubie a na drugi sama proponuje żebysmy gdzies pojechali ,tak własnie wczoraj było:) Wogóle to my chyba jesteśmy uzależnieni od wyjazdów . Choć tak naprawde to chciałabym swoje miejsce na ziemi i dzidziusia a to nie takie łatwe,myśłałam że inaczej bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo supcio Chciejko!! Ale siem ciesze hhihi Chciejka ma randke hehe i o glupim eMie zapomni i bedzie miala nowego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko - nie mogłam sobie lepszego zięcia znaleźć teraz niż taki "2 dni po". On się zjawił jak z nieba. Na zawołanie. I TAK MASZ TRZYMAĆ KOBIETO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA ciesze sie ze już lepiej sie czujesz i może nie bedzie trzeba już tabletek od dr. Pomyśl a może to ten chłopak co go poznałaś begdzie Twoim M na zawsze i tatą dzieci hi hi ja tam w każdym razie powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka a widzisz babolu daje jakies 3 m-ce a wrocisz do tabeli nawet moze wczesniej hehehehe ale sie nie przyznasz... nie..... idz na randke.... jak sie podba to probuj... ale nie mow nic o tamtym..... nie mow.... bo go spłoszysz.... wiesz po kawałeczku/...... :) bedzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz powiedzialam co nie co jak wygladala sprawa z M ale tylko troszke..on byl w zwiazku 4 lata i tez z nim zerwala bo sie odkochala,wiec moze to cos znaczy...pisze ostro smsy i jest przygotowany na to ze nie bedzie latwo.Powiedzialam ze musze miec zaufanie i mozemy rozm dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka Folik ma racje i nic a nic o byłym M bo ucieknie tak szybko jak sie pokazał BUUUUUU BUUUUUUUUUU ale mi sie do pracy nie chce iść tragedia może by poszedł ktoś za mnie bo ja dzisiej nie mam siły na nic jestem jakaś słaba i boli mnie kręgosłup straszne i głowa mnie boli i spać mi sie chce strasznie ale to pewnie przez tą pogode. PIJACZKI ja dziś wieczór zapraszam do Nowego Sącza na picie kupie co tylko chcecie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak jak u wielu z nas czyli np. u mnie moj M 4 lata sam ja 3 lata sama... ja toksyczny związek ON - ona sie odkochała i jestesmy razem.... :) zycze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA tylko prosze ostrożnie teraz żeby nie było przykrych niespodzianek i dobra rada Pamiętaj Ty jesteś księżniczką i to on ma tobie do tyłka wchodzić a nie Ty jemu niech sie postara chłopak jak mu będzie zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tamt o byłych był raz... ale nie wnikliwie i teraz a pozniej nie chcielimy wzajemnie gadac o przeszlosci i powstała przyszlosc terazniejszosc... i czekanie na II krechy - to najtrudniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOczki____ i zaczynam chyba nowy cykl , bo już pojawiło się jakieś różowe plamienie i niebawem będzie @ buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....o Mój Boże....moja głowa!!!!!!!!Folik po co wyciągałaś te wszystkie alkohole!!!jeju takie mieszanie to zabójstwo!!!!Moj M trochę zły,że jednak do domu nie dotarłam.Przeżył jakoś bo jak już byłam to było bzzzz (gin powiedział,ze do 24h po owu ma to jeszcze sens więc czemu by nie) :)Foliku Kochany-dziękuję za gościne a ta teściowa nie aż taka zła skoro takich gościu toleruje:) Mało tego przecież się nawet przyłączyła:) REA---jak Ty Dziecko dojechałaś??? Ominełaś wszystkie kontrole policyjne?:) Było super i liczę na szybką powtórkę:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----Kochana....co Ty wypisujesz?!!!Już o tym dziecku z poprzednią "rozmawiałyśmy" w mailu kiedyś, widze,że te wątpliwości ciągle do Ciebie wracają:(Ja Ci zabraniam tak myśleć rozumiesz? Twojemu M byłoby smutno,że takie bzdury wygadujesz!Przecież gdyby on miałby być z Tobą tylko po to byś mu urodziła dziecko to jestem pewna,że nigdy by się na to "bycie"nie zdecydował.....przestań proszę Cię bo ranisz tym przecież najbardziej samą siebie.... Przykro mi strasznie,że @ jednak nadchodzi ;( kurcze było przecież i monitorowanie i ładne ciałko żółte, kurcze no widocznie jeszcze dzidzia ciągle Was szuka,ale z pewnościa niedługo znajdzie!!!!!Jestem pewna! Co do prolaktyny to tak to rzeczywiście objaw jej nadmiaru (choć ja go nie mam), co Ci zalezy możesz przecież dla pewności sobie zbadac prawda? Tak by siebie samą uspokoić. Wczoraj miałam wolne i rano (zdaje się,że w pytaniu na śniadanie) był poruszany problem trudności zajścia w ciąże i własnie wysoki poziom prolaktyny był wymieniany jako jeden z najczęściej występujących....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko----- uważaj na siebie, trzymam mocno kciuki by wszywstko potoczyło się tak jak chcesz i byś nigdy nie musiała żałować decyzji które teraz podejmujesz!Rób to co uważasz,że jest DLA CIEBIE dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa...jak mnie głowa boli! Ania---u mnie zamiast koszenia trawy mam remont pasa startowego samolotów i w związku z tym lataja teraz awaryjnym nad moim blokiem a do tego remont tarasów u mnie w bloku...zaraz zwariuje! Beata---już chyba wole iść za Ciebie do tej pracy:)Może troszke ciszej masz bo mi głowa po tym wczorajszym pijaństwie z REA i Folikiem pęknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko----w stolicy z lekarzami podobny problem:(podobno stazystom, którzy wybiorą kilka zagrożonych specjalizacji (w tym ginekologia) będą więcej płacić, to chyba problem w skali całego kraju....Może idz teraz do jakiegokolwiek by potwierdzić ciąże a do dobrego zapisz się swoją drogą i spokojnie czekaj....sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiko, Klaudia---gdzie jesteście?Mam nadzieje,że u Was wszystko dobrze!Ewiko już chyba po @ i rozpoczełas nowe staranka i na net nie ma czasu co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak pisać sama ze sobą:)Zmykam w takim razie, miłego popołudnia dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki - dojechałam ledwo:))) po drodze spanie w rowie i kefirki i jakoś się dotelepałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Nikulka i wszystko ok-dzięki ;) Wczoraj było bzzz...ale tak jakoś beznamiętnie z mojej strony...jestem zła na siebie że czasem potrafię taka być.Mój M zawsze sobie lubi pogadać w trakcie bzzz...a ja niekoniecznie no sama nie wiem o co mi chodzi?Czasem wszyatko mnie wnerwia. Chciejka tak trzymaj umawiaj się z nowymi ludżmi i ciesz się życiem ;) Beatka,Ewika jak tam staranka?bo jesteśmy w tym samym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja niunia już dobrze temp.jej spadła to chyba był taki wirus trzydniowy.Mam doła trochę...nie odzywałam sie bo opiekowałam się półroczną niunią siostry eMa-słodkie dziecko.A teraz piję cherbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czsc laseczki, ja wlasnie juz zjadlam rubke bo mialam smaka na nia i zaraz ide cwiczyc i kapac sie czyli znowu mnie nie bedzie jakies 40min. Pati a tobie to na kopie do du...!!!!!!!!!!!! Co ci znowu?przestan tak myslec!!! Przyjde pozniej to pogadamy:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś pusto....ja też wpadłam dosłownie na minutke sprawdzić co tam u Was a tu takie pustki.... Klaudia----ciesze się,że już z niunia lepiej!Taka to juz teraz zmienna pogoda,że dzieciaczki czesto łapią 3-dniówke:( Wiem o czym mowa z tym bzzzz bez aż takiego entuzjazmu...to chyba przez to przytulanie z kalendarzem w reku :( Ja natomiast rezygnuje juz raczej z testów owu, wkurzaja mnie strasznie!Miałam paskowe wydawały mi sie beznadziejne więc zmieniłam na kasetowe...Stwierdziłam,że te są o wiele lepsze zwłaszcza,że w niedziele pokazały sie 2 jednakowo mocne krechy a w pon. lekarz stwierdził,że była owulacja,ale......we wtorek i dziś w dalszym ciągu pokazuja się dwie jednakowego koloru mocne krechy....do bani z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jeszcze na chwile posiedze wypije kawe i pojde cwiczyc i sie kapac. chciejka Brawo widzisz juz jakis adorator sie znalazl i widze ze humorek juz lepsze,bardzo sie ciesze z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak was niema to lece szybko pocwiczyc i wroce za jakies 40min papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę babolki ;) Jestem w 12 dc i już zaczyna mnie boleć prawy jajnik ajć!Was też tak boli na owu?Cały czas go czuję ale bzzz będzie raczej dopiero jutro.Miłego wieczorku i słodkich snów pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI______ nie ma nikogo? wiecie co.... dostałam popołudniu gdzieś.... o 13 czy 14 leciutkie plamienie różowe, nawet nie zdążyłam podpaski założyć a już po :( znowu mi się coś porobiło buuuuuu APEL DO @ apeluję o natychmiastowy powrót @ to ja do ciebie mówię, twoja kudłata właścicielka Pysia :) tak do Ciebie @ mówię !!!!!! no i gdzieś polazła ????????????????????? ja tak żartowałam tylko , ze małpa jesteś i ... że na allegro cie sprzedam ( hihi sprzedam ją za m-c ) ale jak już przylazłaś bez proszenia to.... zostań, bo znowu mi wszystko pomieszasz, proszę! koniec apelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka_____ siostrzyczko :) moja hihi a nie mówiłam :) że.... hmmmm.... a swoją drogą to.... ja jasnowidzem chyba jestem :) wczoraj Ci przepowiedziałam przyszłość :) cieszę sie bardzo, nawet gdyby to nie był ten to i tak super, że ktoś oderwie Cię od głupich myśli :) i widzisz :) dobrze z Lolą mówiłyśmy, żebyś tamtego odstawiła, bo tamtego tamta hihi ma makrelę hihi nie powiem gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jek dziewczyny mielismy gosci i dopiero teraz pjchali i jeste,ale pewnie nikogo niema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jednak nikogo niema to ja sie biore spac,jutro po pracy bede tak kolo 14.Pa dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×