Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ewika jak milo ze sie odezwalas,nikt tu nie zaglada wszystkie zwialy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, kochane. ciazowy standard. zle samopoczucie, zapachy mnie dobijaja, sennosc, rozbicie, humory, nie wiem co jesc, kiedy, zjem jedno, zaraz mnie odrzuca, rano jeszcze jak jestem wypoczeta to jest dobrze, a po poludniu i do konca dnia przychodza te stany. tyje, spodnie mnie uciskaja, nie dopinam na guzik, bo ciezko sie siedzi jak uciska na brzuch, piersi nielugo mi odpadna. zaniedbalam diete, bo jedzenie to dla mnie tylko problem. co by bylo gdybym wymiotowala, nie chce myslec...raz tylko zakrecilo mi sie w glowie, a poza tym mam te standardowe objawy. nie pisalam bo juz nie wiedzialam co mam napisac, sztucznie by mi szlo, jestem nerwowa, humory mam zmienne, wczoraj opieprzylam swojego chlopa, nie mam mobilizacji do dbania o siebie i dom, choc po malu sie zbieram. chcialabym uciec na bezludna wyspe z zapasem ksiazek i koldra. lamia mi sie paznokcie od dawna i sobie z tym nie radze, czuje sie brzydka, gruba, mam nowa serie wypryskow na twarzy i chce mi sie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerku Przestan sie dolowac,tak jest jak sie jest w ciazy juz nie ma tego co bylo wczesniej,ja narazie tez chce sie odchudzic i zadbac o siebie a jak bedzie fasolka to sie bede bardzo cieszyc,ale zobaczysz dol ci minie i bedziesz bardzo szczesliwa:D Glowa do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz spacerku pisz będzie Ci lepiej. My Ci wysłuchamy.... i może coś doradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlsnie nic nudzimy sie:Dbynajmniej ja i chyba bede zniakala sie polozyc bo mnie kregoslup nawala od siedzenia na twardym krzesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zrobiłam se bułke z pomidorem serem cebula i uwaga!! na to majonez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU____ KOCHANA :) PISZ , PISZ JAK NAJWIĘCEJ, W KÓŁKO TO SAMO, MY CHETNIE POCZYTAMY :) martwiłam się o Ciebie :( i jak odbierałam twoja bete to czułam , że humorek nie dopisuje :( ale... nie martw się, podpinaj się do mnie jak ci źle :) i proszę zostaw jakiegoś maila do siebie, bo nie chciałabym tracić kontaktu z Tobą :) .... tu merdam ogonkiem do Ciebie albo puść mi pustego maila : patrycjaprzybylapp@poczta.fm EWIKA___ Ciebie też proszę, tak malo sie odzywasz :) pewnie zabiegana jesteś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pati strasznie.Wczoraj wywiadówka u córki potem mnie zmogło dziś wywiadówka u syna. Teraz kończy trzecią klasę i trzeba wybierać nową szkołe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A majonez uwielbiam!!!! wiem że to bomba ale cóż .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ty lobuzie a do mnie to sie niechcesz odezwac,no ladnie ide na tv.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ pytałaś o tą Dianę ale ja Ci za wiele nie opowiem o niej, bralam chyba ze trzy lata ją i czułam się świetnie, unormował mi się okres i dużo schudłam, wyładniał mi buzia.... hmmm... same pozytywy... jeden tylko problem .... ze to są tabletki antykoncepcje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzecią klasę gimnazjum a orłem nie jest więc o wybór ciut trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, czytalam Was i jak pisalas rozne rzeczy to na przemian chcialo mi sie albo smiac np z tym sprzedawaniem @ za miesiac zeby ja przechytrzyc albo jak sie dolowalas to bylo mi przykro, kochana i ciepla z Ciebie kobitka a masz swoje zmartwienia...dobrze powiedziala Lola, jestes lobuzem, buszujesz po tym topiku jak Denis rozrabiaka, a Ty chcials stad zwiewac. a ja sie czuje straszna maruda i nie wiem gdzie jest granica wyzalania sie a gdzie irytowania ludzi wygorowanymi problemami. Ewika, jak idzie w szkole dzieciaczkom? wywiadowki sa naprawde takie uciazliwe? ja sie dowiem za pare lat... Lola, co ogladasz? ja bede chcial zobaczyc moment prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU___ dla Ciebie Kochana nie ma granicy, przecież jesteś w ciąży, ciesz się i niech wszyscy w koło się cieszą , że nie gryziesz jeszcze :) a takie marudzenie... Kochana jakbyś zapytała mojego eMa, to by Ci powiedział jak wygląda marudzenie w pierwszy dzień @ :) :) :) śmiał się wczoraj ze mnie, że.... już nie może się doczekać kiedy będę w ciąży, bo na pewno taka marudna nie będę, bo... już bardziej nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer ylko milosc zaczyna sie o 22. Pati uhm rozumie dzieki.ale ja chce miec fasolke i niewiem co ta mi doradzi,okaze sie po 27 lipca jak polece do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA_____ oj życie :) ale mam nadzieje, że znajdujesz troszkę czasu dla siebie na swoje przyjemności i figle zmierzające do fasolki :) :) Chciejka ______ a ty gdzie się podziałaś? motylki w brzuszku fruwają ? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku Pati ma racje,jak ci zle to najlepiej sie wygadac,to duzo pomaga,a my tu po to jestesmy przeciez:D I dokladnie ty masz prawo bo pod serduszkiem nosisz swoje malenstwo:D uwazaj na siebie i nie smutaj juz sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci w szkole różnie się uczą ale cieszę się z tych wyników zo mają. Wywiadówki nie są takie uciążliwe. Ale zapewne za kilka lat może tylko przez internet będziesz rozmawiała z nauczycielką patrząc jak szybko u nas te sprawy się rozwijają.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, z kim bdzie miala dziecko ta blondyna, jak ona miala na imie? ta siostra gosi sochy? Pati, bierz bete bo osiagnela apogeum, Ty mialas w marcu takie piekne temperatury, czekam na Ciebie, kochana. moze dopracuj anglezowanie, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znajduję czasem (dziś rano zgwałciłam mojego M-bo wieczorami ja padam szybciej do łózka spać niż moje dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ a po co właściwie on Ci je chce zapisać? bo masz za dużo tego hormonu? a.... sprawdzałaś, czy to przeszkadza w zajściu w ciążę? bo jak tak to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA____ dzielna dziewczynka :) wiesz ja nie wiem czemu jak mam @ to mam taka ochotę na seks jak nigdy w całym późniejszym cyklu , nie umiem wytłumaczyć, bo niby natury trzeba słuchać.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer Sylwia?jeszcze niewiem bo dopiero to dzis bedzie ale znajac ja to pewnie z Rafalem:( Pati Wiesz co badanie ANDROSTENDIONU wyszlo ponad 100% za duzo,norma jest 3,2 a ja mialam 7,4 i dowiem sie wiecej jak pojade do PL a teraz zazywam te galki na nadrzerke zemy jausunac.Zobaczymy czy cos pomoga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×