Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Widze ze znowunikogo niema takze chyba zmykam w takim razie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki.M oglada mecz to zajrzalam do Was. Beata moj M ma amstaffa w Polsce-takze wiem co i jak,a do tego moi rodzice od zawsze hoduja rottweilery i daje sobie rade z silnymi i duzymi psami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata witaj moj tez oglada mecz hehe takze ja sobie spokojnie siedze na kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacer balaa
to ja, nie chce mi sie tyle pisac, ide spac, niedawno wstalam, dziecko sobie pozwala, spuscilo ze mnie powietrze:) babel jeden, niedobry. pa kobitki, do jutra, Pati, wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę. Jestem wypompowana. Jeszcze ten wynik..... :( Idę spać. pa pa kobietki. Lola dostaniesz od nas medal za częstotliwość pisania tu na forum!!! To fajnie że często tu jesteś!!! Wiem że ktoś na bieżąco czyta o czym się pisze. To bardzo miłe. Patrycja trzymaj się!!!! A więc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki skoro nikt niecche ze mna pisac to ja tez bedemusiala zmykac bo co mam sama robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze niema Was takze ja padam pod kolderke :D Do jutra ja juz mam weekend do poniedzialku wolne:D DOBRANOC Wsystkim:D 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaludia jak milo ze jestes ja juz mowilam ze ide bo nikogo nie bylo ale jak jestes to mozemy pogadac bo i tak mnie jeszzce kolezanka na gg zaczepila:D o tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci coś do przeczytania.Ja to płaczę jak bóbr do tej pory nie mogę zrozumieć tych wstrętnych bab które zabijają swoje dzieci to dla mnie straszne,nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia. Mamusiu jestem już taki duży, że ledwo się tutaj mieszczę ! Ale cierpliwie tutaj pomieszkam ostatni miesiąc jeszcze. Mamusiu wiem, że jak się tu wiercę to rozciągam Ci brzuszek, nie chcę żebyś się na mnie złościła i nie będę się już poruszał ! Mamusiu nie chcę by Cię bolało i nie chcę żebyś cierpiała urodzę się więc bardzo szybko żebyś mnie już przytulała ! Mamusiu już ! Już jestem na świecie ! Wyszedłem szybko i bez krzyku ! ...Dlaczego więc zamiast do domu zostawiasz mnie w zimnym śmietniku ?..... ...Mamusiu wróć... Tak strasznie tu zimno... Przecież już przyszła zima ! Marzną mi plecki... zmarzły mi rączki... Długo tu nie wytrzymam .... ....Mamusiu wiem pewnie pobiegłaś do domu po kocyk i śpioszki ! Nie będę płakał, nie będę krzyczał żeby Cię nie rozzłościć.... ..... .... ...Mamusiu przyszedł już po mnie pan Bóg, wyjął z foliowego worka i zabrał tam gdzie ciepło jest i zrobił ze mnie aniołka ! Mamusiu moja kocham i tęsknię i czekam tutaj na Ciebie... ..Nie przynoś już kocyka ani śpioszków, to nie potrzebne mi w niebie... ...Mamusiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem dlaczego te baby bo dla mnie to nie są matki tak potrafią zrobić przecież jest tyle miejsc co można zostawić dziecko żeby nie zmarło i ktoś by sie cieszył bo do adopcij takich małych dzieci jest dużo chęnych. pewnie już nikogo niema ale musiałam coś napisać dobranoc babeczki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mi lzy polecialy jak to przeczytalam Ja tez tych kobiet nie rozumie jak moga zabic dziecko albo pozucic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym taką dorwała w swoje ręce to chyba bym ją udusiła nie mogę się pogodzić z przemocą wobec bezbronnych dzieci.Nie rozumiem ludzi którzy biją swoje dzieci a co dopiero takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia co ty wszystko stanelo w miejscu bo niechce mi sie juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie poddawaj się Lola uwierz że możesz schudnąć tylko musisz na stałe zmienić swoją dietę.Pomyśl nie wolałabyś nosić rozm.38 i ubierać się w co tylko masz ochotę?no i dla własnrgo samopoczucia musisz mieć silną wolę a efekty będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale jak ja sobie odmawiam chleba co uwielbiam i ni jem zadnych slodyczy cukru a waga nie spada to mi sie niechce bo waga nie spadnie tylko miesnie mam bo dormalnie ubralam spodnie dresowe 38 ale w biuscie mnie jeszcze trzymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dobranoc.No tak u was juz 23 a u mnie 22:08 hehe.Do jutra.bede rano.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lalki... ja juz na posterunku.... spacer... jak tam brzuszek duzy juz.... a co widzialas ostatnio na usg duza dzidzia.... ???? Lola... ja tam nie ochudzam sie moze jak Ty baardzo intensywnie bo akurat jak chora jestem to odchudzanie nie wskazane ale jem 5 posiłków dziennie.... ale małych i jest juz jakby mniej w brzuchu.... zawsze jest tak ze najpierw widac ze waga spada a pozniej staje a jak cwiczysz to nie waz sie bo wiadomo ze waga bedzie taka sama albo nawet wieksza przeciez zamieniasz takanke tłuszowa na miesnie... ale na pewno po ciuchach zobaczysz roznice.... ze jest Ciebie mniej... ja postanowilam sie troche odchudzic bo mi wskazał lekarz.... dla dzidzi.... i delikatnie zmieniam sposób odzywaiania i godziny na noc juz sie nie obzeram ostatni posiłek 18-sta i basta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Laleczki:-) Co tu tak cicho??????????? ja myślałam ze to już bedzie zapisane troche a tu nic tylko kochany pacerek sie przywitała Zycze miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia89.02
hej, powoli trace nadzieje że się udało. Nie staraliśmy się z narzeczonym o dziecko, ale od pewnego zbliżenia podejrzewałam, że jadnak się udało. Odstawiłąm tabl.anty. 10 dni od odstawienia, kiedy krwawienie już się skończyło kochaliśmy się. Od tamtego czasu minęło już 21 dni. Przez pewne objawy jakie miałam, byłąm pewna że to ciąża. tzn nie miałąm jakiś specjalnych typowych objawów : plamienie lekkie po dwóch dniach od stosunku.. czasem ból jajnika.. około 5ciu razy zawroty głowy- takie mocniejsze. I temperatura w pochwie utrzymująca się ponad 37.c często 37,3. 37,4. 37,2. pierwszy test zrobiłam 8dni po stosunku - wiadomo za wczesnie ale nie wytrzymałam , wynik -. Kolejny zrobiłam 18 dni po stosunku, wynik też ujemny (test pre-test) choć pod światło widziałam taki cień kreseczki, pewnie sobie wkręciłąm bo bardzo chciałam ją zobaczyć.. no i wczoraj 20 dni od stosunku zrobiłam kolejny test tym razem quick, wynik również negatywny.. czy mam jescze szanse, że jestem w ciąży. dziś bardzo bolą mnie piersi i podbrzusze.. ale to pewnie zbliżająca się miesiączka, powinnam ją dostać 23. Co myślicie o mojej sytuacji. Dziękuje za odp. dodam że na widok jedzenia mnie mdli.. a jak kochałam się wczoraj ze swoim to momentami bardzo bolało, miałam wrazenie jakbym była''mniejsza''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Folik a z czego Ty sie chcesz odchudzać przeciesz szczupła laska jesteś ja jem kiedy mam ochote a od wczoraj nic bym nie jadła bo nie dobrze mi jest i zmuszam sie zeby zjeść bo leki musze brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata od Passata.... ja tez jem jakby po to zeby antybiotyki wziac.... bo w chorobie nie mam apetytu... ale co tam.... no niekoniecznie laska mam troche brzucha.... po zimie.... i lekarz mowil ze ja schudne to i dzidzia sie pojawi.... tak mowil wlasnie o 5 kg wiec cóz 5 kg musi spasc bo dzidzia jak sie pojawi to jak bedzie w brzuchu to bedzie + 5 i bedzie wtedy ok.... a tak... bede wygladac jak slonica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×