Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

A to jak dr. kazał spaść z wagi to trzeba ja właśnie jem bułke z masłem bo leki czekają a ten antybiotyk mam taki wielki ze w gardle mi staje fe fe Ja sie boje nawet myśleć o odchudzaniu boja od razu lece z wagi i nie chce jak szkielet znów wyglądać wole juz mieć troche ciałka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki. No widze juz po ciuchach ze jest mnie mniej takze jest dobrze ale musze cwiczyc na rowerku spowrotem.Bo zaniedbalam sie:( Pozniej pojedziemy na zakupki a teraz rozmawiam z bratem przez skypa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia89.02 ja mysle ze dopiero w dniu spodziewanej@ mozesz zrobic testa albo nawet 2 dni po tym terminie.... temperaturą sie nie sugeruj. bo moze spasc nawet na kilka godzin przed@ nadzieja jest zawsze na II kreski.... poki nie ma okresu... a co do sugerowania ze mdli Cie na jedzienie itp... to moze byc autosugestia myslisz ze jestes w ciazy i sie nakrecasz a wówczas wszystkie objawy wystaepuja..... to juz tez przeszłysmy ... ból piersi tez jest przed @.... musisz czekac do dnia spodziewanej @ i wtedy zrobic testa.... jak bedzie kreska bedzie ciaza bo juz niejedna pod swiatlo widziała cien cienia..... i nie bylo ciazy.... Ale wiara czyni cuda... wiec poki co trzymamy kciucki bo zapewne chesz dzidziusia i czekamy na wiesci o II kreskach pewnych dzidziowych a stres i nakrecanie moze jedynie zaszkodzic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no my już coś o tym nakręcaniu wiemy hi hi każda z nas miała objawy ciąży i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry BABONY:) kreski, testy, nie za wcześnie na takie tematy, herbatka u tadka jest teraz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia89.02
dzięki dziewczynki za odp. bardzo chciałabym dzidziusia, jednak jak teraz się nie udało pójdę na studia, i po studiach postaramy się tak konkretnie. wiem dużo sobie wmawiam bo tak bardzo chcę, test zrobię za 5dni jeśli miesiączka nie przyjdzie po jutrze. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Witaj wkoncu sie odezwalaas,a co z reszta kobitek wcielo i nie odzywaja sie co jest grane!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia Folik ma racje ja nawet mialam 2 kreski na 2 testach a niebylam w ciazy hehe niezle nonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem co się dzieje, pomór jakiś: chmurka - śpi cały dzień chciejka - wybiera nowego eMa Bondowa - zniknęła Pati - ma chyba dołek reszta brzuchatek - nie pokazuje się nie wiem, nie wiem, ja tu tylko sprzątam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Masz szczescie ze do mnie niemasz nic:D ja tu zagladam codziennie:D No!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejlaski przede wszsytkim REA dziekuje za komplemencik.ale ty to dopiero jestes sliczna. KLAUDIA ja wspinam sie na drabinie, ale malymi krokami, a wlasciwie szczeblami.stara sie juz nie zalamywac.pewnie jak przyjdzie @ to mi bedzie smutno, ale nie poddam sie i bede walczyc dalej. dzisiaj snila mi sie kobieta w ciazy i z 2 dzieci, a ja na nia patrzylam i plakalam, ze tez nie moge miec takiego brzuszka. a tak w ogole to moj 27dc, brzuch mnie boli juz od jakis 5 dni, piersi w tym cyklu tez strasznie bola, no i ciagle bym spala za dnia, ale ja i tak czuje ze @ przyjdzie.pewnie to jakies przesilenie wiosenne.milego dnia wszystkim zycze i przesylajcie mi jeszcze swoj fotki.nie od wszystkich dostalam:(pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - do ciebie nie mam żadnych zastrzeżeń, jesteś wzorową forumowiczką:)))) zdradzę tobie sekret, że moja dieta legła w gruzach w weekend, ale dzisiaj znowu się staram. tylko zauważyłam, że jak jem za mało, to po pierwsze myślę o jedzeniu, po drugie mam momenty tzw. CHAPANIA z lodówki, ale mam sposób: jak mam zaplanowane menu, 5-6 małych conieco w tym śniadanie i obiad, to nie mam chapania. jak nie zaplanuję, jem co popadnie. ogólnie nie jem dużo, ale kalorycznie, w weekend był grill, wczoraj kawałek ciasta, w poniedziałek capnęłam snickersa, o będzie trudno, naprawdę!!!! Nowa - nie marszcz swojego ślicznego czółka, będziesz miała brzuszek jeszcze, zobaczycz, ale zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz. Jak masz takie sny, to oznacza, że myślisz o tym cały dzień. spokojnie!!!! zajmij się synkiem i spokojnie rób swoje. Oby się teraz udało, ale pamiętaj, głowa płata nam figle. nigdzie nam się przecież nie spieszy..prawda? mamy co robić, wszystko w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, żyjesz ty? jak tam oskrzela Plujko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin Dybry Kobitki. Pije sobie kawke.. Dzis nie wytrzymalam i zrobila sobie testa,ale d..oczywiscie negatywny..moze za wczesnie go zrobilam,no ale to juz 10dni po owu.Brzuch mnie boli od kilku dni,tempa nadal powyzej 37,ale na bank @ przyjdzie..Jeszcze wczoraj sie dowiedzialam,ze kumpel bedzie mial dzidziusia i jest strasznie niezadowolony z tego powodu.Jakbym go trzasla w leb..Sam dupek nie wie czego chce..Jak bym sam to stekal,ma super dziewczyne i jeszcze dzidzie w drodze i tez steka.Dupek i tyle. Wlasnie przeczytalam w necie,ze TVN wczesniej w tym roku zacznie nadawac powtorki..Juz pod koniec maja..chyba zaczne ksiazki czytac..A co najgorsze Dzien Dobry Tvn tez zdejma z anteny na czas wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, nie szalej z tymi testami: 14 dni po owu, i nie wcześniej!!!! ALE MASZ KOTA!!! wysyłam tobie swojego, też jest piękny. dachowiec pospolity, kot śmietnikowy:))) i następna czarnula do kolekcji.... NIEBIESKOOKA:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no REA ładny kot..... phiii...... hehehehehehehe a ja mam dosc popisałam do Was i mi wyskoczył bład wrrr.... REA oskrzela sa na miejscu.... czuje sie w miare dobrze.... tylko patrze czy nie pluje krwia ale chyba... nie jeszcze nie..... ma byc lepiej.... a nie gorzej.... antybiotyk dzis drugi dzien moze cos sie bedzie poprawiwac..... Anka - wlasnie nie szalej z testami..... aj REA REA nie odpoerne te nasze kolezanki.... a gdzie jest Bondowa..... pewnie załmana jak stary dach..... a moze wrecz przeciwnie... Wiecie co dzis napisałam na kartce Ż (czyt. tesciowa) co by obiad dla M-a ugotowala zostawilam produkty ale podarłam przed wyjsciem katrke .... mam z nia ciche dni.... nie wiedziec czemu.... ale stwierdzilam ze Ż musi sobie sam radzic.... ma 2 rece.... wczoraj I raz mi herbate zrobil.... i o wszystko pytał gdzie co jest tak go mamusia nauczyła ze nie wie gdzie co lezy w domu.... wiec ma nauke szkole zycia.... oj bedzie chodzil jak zegareczke szwajcarskiej produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Rea ja tez odpuscilam sobie ta diete przez tamten tydzien ale dzis sie musze wziasc powaznie za siebie bo jest dobrze juz jest mnie mniej ale nie to co chce takze do dziela babo!! mowie do siebie:D A teraz jedziemy na zakupki bo pusta lodowka:D bede popoludniu.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem wiem,no ale nie wytrzymalam... Wlasnie moj niunius wysypal zwirek z kuwetki tak pracowicie kupqe zakopywal.. Cos czarnule sa tu w mniejszosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea pospolity mowisz? hmmm wiesz jakos mi sie nie wydaje..Sliiiiiczny jest! Jak taki tygrysek zminimalizowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, nie kapię, nie masz już swojej kuchni i osobnego wejścia? gotujesz u niej i ona tobie u siebie kartki zostawia? nic nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bable a nie chcecie za mnie prania zrobic i obaidu dla eMa?? Bo ja co przywarlam do kanapy..w szlafroku jeszcze siedze i nie chce mi sie ruszyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka..... moja tesciowa nic nie robi tylko siedzi i sie nudzi... moze jakis obiad Ci zrobic.... REA.... ja mam pokoj swoj i kuchnie konczymy ale nie podlaczony jest gaz jeszcze w sobote bedziemy mogli gotowac.... i to ja rano jej kartke napisałam..... zeby ugotowała dzis dla Ma jedzonko.... ona ma kuchniopokoj i tam gotowałam ale ja juz nie chce z nia przebywac wiec nie chce tez tam gotowac.... wytrzymam... mamy wspolna lazienke i przedpokoj - oj rea przeciez bylas u nas... no tak wtedy jak zwykle bylas pijana.... tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki____ jestem trochę zaganiana, ale tak poza tym to oki jest ze mną :) no... prócz tego, że... mam katar, że... mało mi noska nie urwie.... i pakuję mojego eMa na poligon :( ale na szczęście na krótko, mam taka nadzieję, bo ... akurat te dni się zbliżają hihi tempę mierzę tak sobie, bo i tak przy przeziębieniu nie jest wiarygodna, poza tym dostałam jakiegoś podrażnienia :( nawet nie wiem jaki dziś dzień cyklu... mam czym innym zaprzątnietą głowę :) REA___ KLAUDIA___ NIKUSIA____ poczta!!!!!! Ania ____... ja też chce kotka zobaczyć, i Twojego Rea też... więc czekam na maile Spacerku___ kochana do Ciebie napiszę specjalnego maila :) tylko niech weny nabiorę, ale tęskniłam baaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już trochę poczytałam :) LOLA___ i tak jesteś dzielna :) tylko faktycznie jedz częściej i wszystko a w małych ilościach, bo się nam nie - jedzenie szybko nudzi, wiem to po sobie... a jak samopoczucie? już lepiej , mam nadzieję? napisz na maila jak tak.... ten ... tego.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ Ty sobie okropne tempo nałożyłaś, ja przy Tobie wymiękam :) a teraz przez to przeziębienie nie biegam, bo nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati____poczta W koncu sie pojawilas Babolu jeden.Jak tam samopoczucie?Kuruj sie kochana i odzywaj sie tu do nas bo my teszknimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki - a propos mojego kota, a raczej kotki: ja tak na przekór mówię dachowiec śmietniskowiec, bo ona właśnie ze śmietnika, a jest taka piękna. jak whiskas się do mnie zwróci o wypożyczenie, to im z 200 tys. krzyknę! a na żywo jest taka, jak właśnie z tej reklamy. i nie wiem, co ona na tym śmietniku robiła..... :) moja córcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×