Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

REA jak masz jeszcze likierku to i ja chetnie sie napije.u nas skwar, slonce porzadnie grzeje.ide zaraz polozyc malego i sama sie przespie z godzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, ty mi rzuć tylko styl, albo zdjęcia jakie się wnętrza tobie podobają, a ja już coś znajdę. włoskich producentów mam w paluszku, kilka razy w roku na targi wnętrzarskie jeżdżę, tom obcykana:) ja teraz odbieram mieszkanie i mam problem, bo wszystkim znajomym urządzałam, a sobie nie mogę niczego wybrać.... no tak to jest, szewc bez butów! komu dolewka? ja mam dwie butle, a nas tak mało schlejemy się! kto nas odwiezie? ale u mnie leje, oberwanie chmury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa tobie to dobrze, spać możesz sobie, drzemki ucinać... a my, w biurach pozamykane... i chcesz bobaska płaczącego, nieprzespane noce???? ja też:) masz kieliszeczek? o masz, dobra, spróbuj najpierw, czy będzie tobie smakowało, specyficzne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, a co za imprezka? mam szykować kieckę??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie chetnie zabiore Cie z Soba:) Urodzinki tesciowej przyszłej..... BUUUUU! ale musze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, myslałam, że wieczór na wesoło planujesz, posiedzę sobie w domu lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ja tez bym wolała...ale twarada musze byc i dam radę a co tam!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie postraszyło i deszczu niema i burzy też ale bedzie bo ciężko oddech złapać tak jest duszno. ja już spadłam z fotela ale dobry ten likier tylko mocny hi hi teraz jestem pijana a później bedzie kac. REA dawaj jeszcze kielicha nie bede sobie żałować bo @ pewnie i tak przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem podczytuje Was ale bosaa mam za pleami dzis i nie czesto otwieram wasza - nasza stronke.... dzis pracuje i w miedzycxzasie gadam z Wami a zwykle jest na odwrót.... hehehehe dzis piatek.... mialam isc do teatru ale musiałam oddac bilety bo ten kaszel - ludzie by mnie ganiali za kaszel..... a taka fajowa sztuka... musze isc doma sztuke uprawiwac w łózku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo - urosziny tesciowej - przesszłej.... uwazaj uwazaj...... wrrrr uwaga na te typy.... moja przyszła tez była cacy a juz jak sie stała doszłą terazniejszą to miotełka jak nic w prezencie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bebaczki:D Wlasnie nie bylo mnie bo byl znajomy o zjezdza calkie juz do PL i przyniosl znowu Martini mmm i troszke jestem po poludniu wcieta ale tylko 1 lampka nie jest tak zle ,a juz mi sie kurczaczek robi w piekarnku we woreczku takze zjem cos bo glodna po tym winku sie zrobilam.a wieczor juz bedzie wiadomo czy znajomi sie do nas na osiedle wprowadza takz super mi wczoraj i dzis dzien zlatuje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie..... czy na DZIEN MATKI - składacie teciowej jako MAMIE zyczenia itd... bo ja mam tylko jedna mamusie.... i uwazam ze tylko ja kocham.... a tesciowej to chyba nie bede nic obiecywac.... moje Iwsze świeto- i nie wiem jak sie zachowac ? poczatkowo myslałam ze chyba jako mama to mama.... ale MAMA - to jest moja.... jedna..... jak Wy robicie..... REA no Ty mi nie mozesz na swoim przykładzie pomóc cholera.... wychodz za maz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiem wiem narazie jest słodziutka jak cukierek....I to mi sie nie bardzo podoba . Jednak ja sie z Nia juz nie cackam jak cos to wale z grubej rury i tak nie bedziemy razem mieszkac .. to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nikamo- to Ci zazdroszcze tego oddzielnego mieszkania..... to bedzie git..... chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama niewiem ja mam tylko tescowa bo moja mama nie zyje takze tesciowej na pwno zloze zyczenia:D bo tylko ja jedna mam jako mame:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, nie mogę być autorytetem w sprawie dnia matki, ale wypadałoby złożyć życzenia, oficjalnie to matka, tak sie powinnyście zwracać. jeżeli chodzi o jakiś prezencik to chyba razem z emem, jakby dołączając się do jego życzeń, osobno byłoby mi głupio, szczególnie jak napięcie między wami jest. nie wiem, nie znam się, ja teściowej nie mam i sie nie zanosi:)))) komu likieru, bo sama wypiję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka no to jestesmy w takiej samej sytulacji,ale ja zyczenia telafonicznie zloze pewnie bo niema innego wyjscia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea daj tego likierku jeszcze ,moze nam ta praca szybciej minie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.Ja zaraz do domku uciekam :):):) Rea__dawaj ten likier a co tam,wiesz,ze ja zawsze chetna. Do domu ide pieszo,najwyzej pospiewam ludziom w sklepie ;) po drodze jest laweczka to sobie przycupne jakbym sie zmeczyla troszq :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ANia do domku sie zbierasz a ja mam faze kurde po 1 lampce eM mowi nie pij wiecej ale jestem aka wesola ze szok powyglupialam siewlasnie z nim hehe:D bije mi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra baby ostatnie rozdanie, dawać szkło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea ja juz mam dosc zarz bede kuciaka jadla mmm mniam mniam pychotka:D I bede pozniej na forum oczywiscie a co z Pati sie dzieje?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUCIAKA? hmmm, to jakiś owoc?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj REA oficjalnie mama.... e tam.... oficjalnie..... dawaj i mi cos sie napic bo zaraz do domu zmykam... jeszcze po Mamusie musze pojechac bo do teatru idzie.... jutro mamy imprezke i rodzinka sie zjezdza.... moja zeby nie bylo.... dlatego sie ciesze bo weekend spedze ze swoimi..... :) REA podaje kielonek....LEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby..... ale nie pomogłyscie mi wcale co do zyczen mamusinych.... przyktro mi ze nie macie juz swoich rodzonych matek.... bo to jednak te przyszyte to inna krew.... ja swoje wysle czekoladki.... z napisem..... ktoras tu pisała o tym... musze poszperac jak sie to zamawia.... czekoladowy telgram czy cos podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×