Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

A u nas słoneczko wyszło.... :) nareszcie :) jak tam Rea u Ciebie ? Słonce w domu jest czy jeszcze malutka mżawka ? mam nadzieję, że taka olbrzymia pomarańcza zagości w Twoim domu na dobre :) NIKAMO___ a Ty znowu gdzie? a co z nowymi staraczkami ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, na dziewczyny polecial moze?:))) ja to mialam koty zawsze w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jedzenia to mam tragedie w pracy sie tak na mnie patrzą że ja tak mało jem a zawsze dużo jadłam może ja też folik jem a reszte bede brała jak gin każe w 1ierwszej ciąży miałam cały czas mało magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA____ to ja maliny zamawiam :) niby teść ma ale w tamtym roku szwagierka pozwoliła mi łaskawie prze jeden dzień zebrać ( na 10 słoiczków malutkich wystarczył) bo ... jak ona to robi... trzeba sprzedać i zarobić. To niech się wypcha , w tym roku już eMowi zapowiedziałam ,ze sobie kupimy. Mam jechać na czereśnie w piątek, bo teść nam kazał sobie oberwać ale tak sobie myślę, że... może też już opyliła hihi niech jej na zdrowie wyjdzie a Ty też powinnaś zrobić dużo soczku na zimę, żeby nie chorować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, a tyś nam jakieś przepisy fajne na weki sprzedala, co? trzymasz w ukryciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZUCHATKI_____ tak, tak... czytałam...że na początku to normalne z sercem i puls jest wysoki... to też objaw wczesnej ciąży BEATA____ myślę, że do soboty te 5 kabelków wystarczy... a potem... może swoją ZAPOSIĄDĘ hihi KLaudia daj też troszkę kabekla ... bliżej jesteś... chociaż ja wiem czy bliżej...od Beaty... chyba nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, ja sie uskarzam na kłucie serca od kilku tygodni. tak mnie łapie i puszcza, po kilku dniach znowu...moze to jakis nerwoból... lub niepokalane poczęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati masz bety ile chcesz ja cały czas wysyłam ha ha i zastpiam przy komp. Dobrze że doczytałaś sie tego ze ten ból serca to tez objaw ciąży bo sie martwiłam a teraz już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea ha ha wiatropylna czy co?????????????? Serce też z nerwów boli więc możesz mieć nerwobóle macie z eMm problemy to może serce już ma dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ on nie jest do końca mój... przychodzi na wiosnę jak jego pierworodna pani go wypuszcza i jest u nas do jesieni, cwaniak mały... jak go cos boli albo źle się czuje to wie gdzie droga do swojej pani... a tak to opowiada mi , że star ma na jego punkcie fioła i co miesiąc do weterynarza z nim by chodziła.... hihi mówił, że najbardziej nie lubi tabletek a czopki do różowej pupci... bleeee.... w takim przypadku najlepsza jest jego kudłata Pysia, bo nie grzebie tam gdzie nie trzeba. Rea ... może faktycznie poszedł do domku albo na panny ( chociaż wykastrowany... i tu ma żal do swojej pani hahahahha ale już mu wytłumaczyłam ... futerko zakrywa... mówię... udawaj , że ...znaczysz teren ... nikt sie nie dowie... a panny ... no cóż... poradziłam mu, żeby powiedział, że seks go nie interesuje a kocha tylko Pysię... i tej wersji się trzymamy.... mamy takie małe kocie sekrety :) koniec bajki.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze, moze, dużu miałam stresów ostatnio, nie tylko z emem no nic, co mnie nie zabije, to wzmocni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZUCHATKI ____ mam coś dla Was.... specjalnie wczoraj ... zapisałam .... tylko niech to znajdę....zaraz , zaraz... KLAUDIA i BEATA>>>> za tą marchewkę , malinki i przede wszystkim betę no i.... dla Spacerka.... ona bidula tyle mi tej bety dała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Pati, koty są kochane:) uśmiałam się trochę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ za to proszę podwójna betę i bociana dorzućcie :) to jest bilet ciążowy ... proszę bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Kobietki ja kończe ide po małą do szkoły i do pracy bede sie zbierać fe fe jeszcze troche może wytrzymam. bede jutro ranobo wieczór to padam jak jestem w domu o 23.30 MIŁEGO POPOŁUDNIA BABECZKI PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam na sobie jakby to wyglądało, gdyby fasolka była majowa.... cudnie aż mi łezki poleciały.... potem to maleństwo będzie się oczywiście powiększać.... Macie kochane prezent na dzień dziecka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Pati ja jestem bliżej Rzeszowa niż Beata podpinaj się już wysyłam ;) Ostatnio moja koleżanka była na weselu w Rzeszowie i bardzo jej się podobało mówiła że podali najpierw pierwsze i drugie danie a na stołach było tylko ciasto i owoce i dopiero gzieś za dwie godz.postawili resztę potraw na stól no i fajnie wszystko świeżutkie. Mnie serce nie tyle boli co mam takie kołatanie i mocne bicie i robi mi sie ciemno przed oczami. Pati soki malinowe,aroniowe i wiśniowe robię co roku.Zbieram też kwiat lipy i suszę bo uwielbiam herbatkę lipową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) Ja Was czytam od rana tylko miałam trochę pracy wieć nic nie pisałam. wogóle to spiąca strasznie jestem.Moja kotka ma znów ruję!!! i prawie całaa noc mnie budziła... A propos smieje się że dobrze że my tak nie mamy....ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ a nie sprzedałam ..... :) ale sprzedam :) nawet oddam za darmo :) chyba najfajniejsze to truskawki moczone w spirytusie... wiesz Rea one później takie twarde wychodzą... wiadomo pomarszczą się troszkę ale... są całe owocki z takimi wybałuszonymi pesteczkami. Ja spisze to, co teraz...można zrobić... a jaką mam nalewkę z zielonego agrestu .... hmmmm... a jaką malinową.... normalnie w alkoholizm można wpaść :) jak będę mieć chwile to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam bo właśnie dzwoniła moja mam że zajadą na kawkę(jeszcze nic nie wiedzą o ciąży)powiem im dopiero za tydzień po wizycie u giny jak się upewnię że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA_____ Rzeszów piękny jest teraz to musicie się kiedyś wybrać a o tym sercu to wiem od lekarzy , bo w tamtym roku jak byłam chora to początkowo podejrzewali, ze jestem w ciąży, miałam takie napady kołatania, ściskania i takie tam historie, stąd wiem od kardiologa, że to normalne jak puls jest ponad 100 nawet w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ NIKAMO____ chyba taki dzień , bo ja tez na stojąco zasypiam i gdyby nie to, że sobie żelazne postanowienie zrobiłam wczoraj, co do porządku dzisiejszego dnia i prac, które mam zrobić... :0 to najchętniej poszłabym spać ale niestety.... rabarbaru nawiozłam od teścia to trzeba robić. a jak a eMem? już dobrze ... jak domniemam hihi, na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati _______z moim eMem juz super,Słodziak po kłotni dzwoni po 13 razy dzienie stęskniony:). A marzy mi sie placek z rabarbarem ale od wczoraj zaczęłam odchudzanie i .......rzuciłam palenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ no pięknie :) z tymi papierosami... a co do odchudzania.... a z czego Ty się chcesz odchudzać kochana... bo jakoś na zdjęciu to wyglądasz na niedowagę ;) a odchudzać to ja się muszę... ale jak jak mama upiekła takie pyszne ciasto z rabarbarem , truskawkami i pianą.... no sama powiedz jak ? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam mam ,boczki mi po zimie porosły:), Ale mi smaczka narobiłać tym plackiem....mniam ,mniam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×