Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ewika____ taką miałam nadzieję.... aj...wiem jak teraz się czujesz i przykro mi ... naprawdę :( ale proszę pisz...będzie lepiej i Tobie i nam. A z tymi testami to też tak różnie... pamiętam jak byłam jeszcze w liceum i na fakultetach robiliśmy na koleżance, której się wpadło testy ciążowe... była w 5 m-cu a ani jeden test nie wyszedł pozytywny... kiedyś też czytałam na jakimś forum o dziewczynie, która była w ciąży a testy wychodziły negatywnie... A tak w ogole...... Witam Foczki, ciężaróweczki i nowe w dzisiejszy cudnie słoneczny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma... :( no trudno... w takim razie zdaję raport hihi... temperatura do 23dc. czyli do czwartku włącznie była niska max do 36,38 od24dc wzrosła 36,81 dziś miałam 36,90 co do szyjki to nie wiem,czy otwarta czy zamknięta , bo jej nie dostanę - jest bardzo wysoko nadal boli mnie brzuch ale da się wytrzymać bez tabletek poza tym cały czas mam sporo sluzu a tak zupełnie poza tym... to wróciłam pełna energii, było cudownie pomimo kiepskiej pogody i tak jak pisałam wczoraj... sok z kwiatów bzu czarnego już w słoju się robi... no i... nalewka... tak ślicznie wygląda KLaudia____ okopałam moje warzywka hihi ale marchewka chyba nie wyszła :( za to mam sałat całe mnóstwo... czerwone, bordowe, zielone... już nawet nie pamiętam co posiałam :) ale to nic... szwagierka zasiała wszystkiego pod dostatkiem... arbuzy, melony cuda wianki i \"niedziwy\" hihi Klaudia... ale zaszalałam z motyczką , mówię Ci jaka frajda :) jak będzie ładna pogoda w weekend to może znowu pojedziemy, bo drzewa ... chyba z 5metrowe pełne czereśni na nas czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kózki, Miałam bardzo ciężki weekend. Żeby się nie rozpisywać, stwierdziliśmy z eMem, że mamy kryzys. Jest ogólnie nieciekawie, podejrzewam, że sedno tkwi w naszej firmie. M spędza tam całe dnie i czasami weekendy, narazie pchamy w nią całą kasę, ciągle jej brakuje. Ja mam też stres, bo do tej pory to ja ratowałam swoją pensją sytuację. Od stycznia praktycznie ciągniemy ledwo i od stycznia się między nami psuje. Wzajemne pretensje, wybuchy złości, są uzasadnione, mamy poprostu duże problemy, ale niestety odbija się to czkawką w domu, a w szczególności w sypialni. Nie wiem co się dzieje, ale co miesiąc w okolicach owu odwracamy się do siebie tyłkami i co miesiąc jestem o to na siebie zła. Ale ostatnio sobie to przemyślałam i stwierdziłam, że my podświadomie na zmiany nie jesteśmy przygotowani. Dużo się o tym mówi, nic w tym zakresie nie robimy. Oboje. Myślałam, że teraz będzie inaczej, ale niestety nie. Nie wiem, czy akurat jest to zbieg okoliczności, że w dniach płodnych się kłócimy, czy to jednak podświadomość. Nie wiem. Wiem tylko, że ja już jestem tym zmęczona, zmartwiona całkiem innymi rzeczami, nie stać nas teraz na dziecko i poważnie zastanawiam się na ile to przesunąć. Kochamy się i myślę, że poważniejsze zmiany nie nastąpia narazie, ale na dziecko gotowi psychicznie i finansowo nie jesteśmy. A ja jestem osobą pragmatyczną i nie chcę siebie skazać na na dodatkowe stresy.. Także oczywiście z wami Kozy zostaję, ale wypisuję się z tej tabelki, bo ja od kilku miesięcy staraczką nie jestem i wygląda to śmiesznie, że liczę sobie cykle w których śpię sama na kanapie. Nic się nie zmienia, kibicuję wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..14......?..........03.12.09...........22.......... . Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Klaudia0405...........6.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............5........18.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi, super, że jesteś:)))) opowiadaj jak w nowej pracy i co sie u ciebie działo. zostawiłaś nas na kilka dobrych miesięcy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lalki... REA - to niedobrze ale moze jednak na te stresy dziecko nie jest najlepszym rozwiazaniem.... i jak sie troche rozjasni u Was to i dzidzi przyjedzie niesspodziewanie........ a teraz czeka az rodzice sie uspokoja itp.... ale fajnie ze zostajesz z nami.... :) i trzymam kciuki co by sie udało rozwiazac te problemy bo nie jest fajnie jak sie w zwiazku psuje..... A moj M o dziwo wczoraj mowi do mnie ze juz ma dosc czekania az antybiotyki przestana działac... bo juz mu sie nudzi czekanie na bzzzz..... hehehehe a ja i tak ma byc.... wiec musi czekac co najmniej 20 dni jeszcze bo dzis 19dc... moja temp. troche wzrasta ale juz mnie koniecznie w tym miesiacu nie obchodzi..... ale czasami sobie term. wloze tam gdzie M w tm miesiacu nie moze.... hehehehe.... ide po kawe.... :) PS pogoda do spania dzis super.... pochmurno bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ witaj Słońce... wiesz ja tez tak miałam, ale u mnie wynikało to zupełnie z czego innego. eM wiedział kiedy te dni i to ja oczekiwałam , że będzie zabiegał robił fasolkę a ja jak królewna hihi. to było w ubiegłym roku... dokładnie na wiosnę... kiedy ja zmieniłam nastawienie eM tez się zmienił i powiedział mi , że myślał, że to ja nie chce, że nie mam ochoty, bo tak to właśnie wyglądało. REA ja myślę, że kobiece spojrzenie jest zupełnie inne , mogę się założyć , że Twój eM tak wcale nie myśli nasza Ty królewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, nie wiem co on myśli... trochę mnie to niepokoi, ta cisza w sypialni....do tej pory biegał za mną po całym domu.... mam nadzieję, że nie stałam się dla niego nieatrakcyjna. Boję się tej rutyny, która wkracza naszymi drzwiami. Nie miało tak być, nie spodziewałam się po 3 latach fajerwerków, ale jeszcze kilka miesięcy temu były małe wybuchy:)))) wiem, wiem, stresy, finanse, ale w całej swojej naiwności myślałam, że tej sfery to nie zepsuje.... szkoda, pierwszy raz nie wiem, co robić... no nic, załamywać rąk nie będę, damy sobie czas, może to chwilowe. Folik, tak właśnie myślę, że to nie jest dobry moment:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, matko:) gdzie ty się podziewasz? nie otwierasz korowodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien Dobry Babolki. Ewika przykro mi,ze jedna krecha, a tak kciuki trzymalam.. Reus,a moze szczerej rozmowy Wam trzeba,co?? Mi to mowilyscie pogadaj z eMem,wyjasnijcie sobie, a same co?czekacie az samo sie wyjasni??Oj babolki babolki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, juz setki razy rozmawialismy, ale wiesz, jak sa nerwy to sie te same bledy popełnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:D A ja wlasnie wstalam i pije kawke mamy piekny sloneczny dzieni pojedziemy nad ocean naplaze polece:D Wczoraj posiedzielismy ze znajomymi do 1:30 popilismy troche u wisnioweczka swojskiej roboty przez tesciowa pyszna byla do tego piwko martini uff scielo nas troche a moj eM nie pje i biedny musil patrzec na wariatow ale co tam powiedzialam ze od czerwca nie pije i dotrzymam slowa bo chcemy o fasolkesie starac. Rea Pati i cala reszta jak fajnie ze jestescie /:D my dzis wolne mamy dlatego sie nad ocean wybieramy a jutro ipojutrze tyko do pracy i znowu 4 dni wolne LD juppi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata611
Witam babeczki u mnie paskudna pogoda i tak też sie czuje i najgorsze to nic nie jadłam jeszcze bo tak mnie mdli i naciąga chyba zaczynam okres chawtowania;-) a przy pierwszym dziecku tak nie miałam. Ewika szkoda że tylko 1 kreska a myślałam że nasze grono fasolkowiczek sie powiększy ale jeszcze nadzieja jest dopuki @ niema mojej koleżanki bratowa 3 testy zrobiła i wszystkie były egatywne a była w ciąży hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki____ zgubiłam gdzieś szyjkę hihi, gdzie małpa zawędrowała tak daleko? no niech mi ktoś pomoże buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja pisałam tylko coś sie mi pokićkało hi hi Ania dziś mnie już nic nie boli ale postanowiłam iść szytbko na L4 boje sie bo niby u mnie na hali nie śmierdzi lakierami klejami itd... ale chodze cały czas i wdycham to świństwo i dźwigam wieć chyba byle gdzie do gina polece po zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Pati i dobrze że ją zgubiłaś niech sobie siedzi tak daleko ha ha załóż jakąś bramke tam żeby nie zeszła nisko ja dalej mam daleko szyje i miękka jest i wszędzie mam tak miękko i ciaśniej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA___ u Ciebie też taka "piękna "pogodA???? łeb mnie boli i nic mi się mnie chce, hmmm jak to w poniedziałek :) Lola___ jak tam żabko? ja tez kawkę piję już drugą dzisiaj, i coś mnie do fotela przywiązało hih pewnie lenistwo, dobrze, że obiad mama wczoraj ugotowała przed wyjazdem swoim i naszym przyjazdem, hmmm... i znowu sami... jak ja to lubię ;) ale niestety muszę się odkleić na chwilę, bo syrop się odparowywuje :) a gdzie NIKAMO____???????????????????????????????????????///// MEG____???? KLAUDIA____???? CHCIEJKA____????? co z padalcem? to ja jadę do Was.... z tęsknotą a tu co? na straży jak zwykle LOLA, ANIA i BEATA...pewnie gościnnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a juz jest o wiele wiele lepiej niz bylo jakis czas temu zaczynamy staranka od tego tyg moze zamowie sobie czerwiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA____ co rusz to inne opinie, ale skoro ma być wysoko to... niech będzie, myślałam , ze ma być nisko przy ciąży, co rusz to inna wersja... a gdzie to jeszcze do soboty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOlA___ zamów , zamów... :) ale fasolka będzie czarnitka... hmmm do mamusi podobna... już nie mogę się doczekać Lolus zdjęć twojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati hmm zobaczymy jak bedzie to bdzie bardzo pragniemy tego:D hmm mulatka taka to juz sie nie moge doczekac takze widze ze na dziewczynke stawiasz no ja bym tez chciala coreczk ale moj eM synka hehe:D czas pokaze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati o mnie jest wysoko ta szyjka i taka mała bo jest rozpulchniona ostatnio jej sięgnąć nie mogłam. U mnie pogoda paskudna co jakiś czas padai zimno jak niewiem co i spać mi sie chce ale to z wiadomych powodów hi hi a do pracy ide na 15 fe fe fe jeszcze troche i spadam z tamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola Pati a ja bym bardzo chciała chłopczyka bo dziewczynke już mam ale co tam niech bedzie zdrowe OK lece do szkoły bede wnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie Laseczki:) Pati jestem,jestem ale miałam fatalny weekend i nawet mi sie kompa nie chciało właczać znów się pokłociłam z eMem,cholerka zrobiłam mu awanture ze na ryby wolał jechac niz do mnie no i przeleżałam i przepłakałam dwa dni ze złości. Ale juz ok:) @juz mi się kończy ,dziś mam dostac testy owulacyjne wiec zabieramy się do roboty od przyszłego tygodnia:). A wogóle to dzień dziś tragiczny u was tez taka pogoda ? FUJ!! Ewika ----przykro mi z tej jednej kreski ale głowa do góry skoro po maju było 3 to w czerwcu mam nadzieje ze przynajmniej 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×