Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Foliku i dobrez, że kończysz obserwacjami.. przynamniej takimi dokładnymi:)A to Twoje mega jajo wykorzystane jak należy?:) Chciejka, aż się miło czyta tą Twoja love strory:) Ale brzmi to jakoś wręcz nieprawdopodobnie, skad Ty takie faceta wziełas? Myslam, ze juz takich wolnych nie ma..może ma brata? Mam wolne koleznaki, zresztą to chyba i Rea coś kiedyś wpspominała o fajnej kumpeli singielce.. Rea , taki spokój , winko, muzyczka w samotnosci fajna, jak się wie, że niedługo zjawi sie M wyteskniony, ..wyposzczony:) Mi sie troszke brzuszek zarysowuje, oglądam go i oglądam i napatrzeć się nie mogę na ten cud.. Co do wakacji, to dziś znowu wiadomosć o rozbitym samolocie...brrr..boje sie o swoje nerwy przez kilak godzin lotu..I ta wiedza-niewiedza laika \" a on chyba jakoś krzywo lecia, a za nisko, a za szybko zmienia kierunek, jakies turbulencje zbyt silne..burza itp\" ..A ja po prostu chce poleżec na ciepłej plazy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Meg75 ................26.06.........29........tak........34...... ojjj... joanna84.............27.06..........28........nie....... 25........2 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..18....02.07.....03.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........9......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611.............9......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............9.......11-12.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010.....35....... Aktualizuje tabelke i schodze w dół ,jakos mi tak dziwnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki. U mnie dzis koszmarna pogoda,leje jak z cebra... Rea w Borach Tucholskich jest wiele pieknych miejsc.My jezdzilismy nad jezioro Ceksynskie kolo Byslawia,za rok z eMem jedziemy do Zamrzenicy nad Jeziorem Koronowskim, Swornegacie-smieszna nazwa hihi-to tez piekne miejsce,troche tloczno,ale 6 jezior dookola. Teraz ide smazyc nalesniki,bo mam chec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - usmaż mi jednego tez. Z czym masz? jak chcę z serem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wciagnelam 3 z bialym serem mmmmm mniam. Mam jeszcze kilka,to zaraz Ci podam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poprosze o naleśnika. ;-) Ale pogoda znów grzmi szok ciekawe czy sie kiedyś to skończy bo duszno jak niewiem co i gorąca Nikamo wreszcie zeszłaś no dół do nas hi hi cieplej sie zrobiło w tej tabelce żeby wnet wszystkie staraczki mogły wejść. Chciejka no no postępy są ale nie pokaż mu że Ci zależy na nim bardzo bo jak wyczuje to różnie może być Klaudia ja miałam tą skrobanke pod narkozą bo ja sie nawet dotknąć nie dałam żeby mnie zbadać i brzucha nacisnąć nic bo taki był ból byłam wtedy w takim stanie że powiedzieli że jeszcze 2 godziny i było by po mnie to łożysko zgniło wemnie dlatego też powiedzieli lekarze że moge już niemieć dzieci przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ,czym wiecej czytam na temat ciazy tym bardziej sie boje...Chyba przestanę juz to robic i nie bede głowy zawalac takimi rzeczami. Beatka wspólczuje ,ale chwała CBogu ze się wszystko dobrze skonczyło i znów nosisz fasoleczke .A powiedz czy Twoja córa juz o Tym wie? Ania jak jeszcze masz naleśniczka to ja chetna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny ale za jakąś godzinę pojawiła się bardzo lekko widoczna druga kreska już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo tak moja córcia już wie i sie bardzo cieszy ale pyta czy zawsze ona bedzie najkochańszą córeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki - ja juz spadam z forum biore urlop od tego wlazenia i ciagłego czekania z netem na dwie kreski i na owulacje itp zajme sie czyms innym moze kiedys do Was powróce.... ale juz nie to ze nie mam siły itp... ale juz chce odpoczac bo sie uzaleznilam troche od czytania i przypisywania i powórnywania z kims z Was a w sumie kazdy organizm jest inny... powodzenia staraczki moje kochane... :) i brzuchatki oczywiscie.... Wam tez wszyskiego NAJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cywil po godzinie t est jest nieważny i nie patrzy sie wtedy na wynik wszędzie pisze że chyba do 10 minut jest ważny test a później już do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, masz rację tak pisze, chociaż czytałam na innych forach ze jezeli sie nie jest to żadna kreska nie wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie folik, ja tez czytam porównuję, i też mam już dosyć chociaż to dopiero początek Kochana musimy byc cierpilwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze nalesniczki takze czestujcie sie ;) Ale sie dzis zdziwilam..Z ciekawosci weszlam na wage i to po sniadaniu,czyli po 3 nalesnikach,kubku kawy i galaretce z owocami i co?? 55kg z pelnym zoladkiem,czyli jakies 54 by bylo z pustym,a to oznacza,ze pomimo jedzenia jak slon nie przytylam ani kilograma..szooook. Chociaz M mowi,ze zrobilam sie jakby wieksza,ale cycki mi urosly i brzuszek lekko wystaje...no i w biodrach sie troche poszerzylam :/ w biodrach mam 3 cm wiecej.. Czesc Cywil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik odpocznij to ważne i wierze ze znów sie pojawisz i to w ostatniej tabelce:) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Co za upał! REA___ja właśnie bym chciała coś zarezerwować z wyżywieniem,pokój z łazienka. Folik____ciekawe ile wytrzymasz Kozo? Beata____to całe szczęście że to się tak skończyło...ale dziwne że nie zauważyli przy porodzie że łożysko nie wyszło? Nikamo___nie czytaj i się nie nakręcaj.Widzę ze i Ciebie dopadają ciążowe dolegliwośći ;) Chciejka___no właśnie co mu wywróżył?Trochę to dziwne że Cię o śluzy wypytuje weż Ty na niego uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___ja też nic nie przytyłam 57 kg a jem sporo więcej.Ale spoko waga w końcu pójdzie w górę nie ma siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a co pomaga na mdłosci ? masz moze jakis sposób,bo jest mi cąły czas niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...jaka tu dziś cisza! Foliku---który to już raz zostawiasz forum? :) i tak wiem,że wrócisz:)...byle szybko!!! pozdrawiam ciepło ps....w Warszawie właśnie mimo cudnego słońca zaczeło lać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Widze ze troszke pustki tutaj:D Rea no zapeszyl;as ale juz sie dalam przeprosic i jest w porzadku Folik nie odchodz id Nas:( bedzie Nam smutno:( Witaj Cywil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo___trzeba to po prostu przeczekać dobrze że nie wymiotujesz ale mdłości również są dokuczliwe.Ja do tej pory z trudem zjadam śniadanie a jak zjem to do południa mi stoi w gardle a zaczynam już 10 tc...słyszałam że pomaga wypicie herbaty imbirowej.A jak z kawą?bo ja taka kawoszka i jakoś mnie odrzuciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny taką mam ochotę na ogórki kiszone że sobie kupiłam dzisiaj i mam zamiar robić w słoiki.Za 2-3 dni będą małosolne....ale ciapię wszystko słodkie,zaraz kwaśne...no nie wiem co to będzie z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×