Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam wszystkie serdecznie:) U mnie nic nowego, jestem już po 2 zastrzykach z insuliny i właściwie to mniej boli niż to badanie glukometrem, wiec jakoś dam rade....mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata gratulacje ale fajnie:) :) Kurcze jak ja bym juz chciała wiedzieć .... moze juto mi cos powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ super :) ale fajnie , że mała widziała... to musiało byc dla niej przeżycie nieziemskie :) a nie jest zazdrosna? NIKUSIU____ dzielna jesteś - dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIU___ pewnie, że dasz radę ...dla swojej Niuni zrobisz wszystko :) przecież już troszkę Cię znam Kochana :) nie jedne lody, żeśmy zjadły hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie my juz po zakupkach z glowy na tydzien mamy:) Beatko Gratulacje synka:) fajnie bedziesz miala parke:) Musialo to byc super uczucie jak Twoja coreczka to widziala szkoda ze eMa nie wzielas ale nastepnym razem zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej juz jestem ogladalam londynczykow. beatko dzieki juz odpisalam na gg.Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... po pracy,nareszcie...dzis robilam badania jak pani doktor kazala wyniki odebralam i co?????? super!!! powiedziala ze jak sportowiec...a wiec zle samopoczucie ,cisnienie itp to zwykly stres i przepracowanie,kazala przystopowoac ale jak ??? teraz mam zrobic usg tarczycy i jak bedzie cos nie tak to wysyla mnie na wszystkie badania hormonalne...nawet nie wiedzialam ze lekarza rodzinnego mam takiego spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki śliczne... wstawać , wstawać... pogoda co prawda nie rozpieszcza promyczkami ale takie przyjemne powietrze ...cudny dzień się zapowiada hmmm.... a Wy Kochane śpicie uśmiecham się do chmurek na niebie i wysyłam Wam mnóstwo dobrej energii :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry... Patrycja serca nie masz tak krzyczec z samego ranca :) pospalam dzis smacznie ,bez chrapania (bo moj M w pracy),bez wstawania siusiu..Tylko wstalam z jakims wielkim nerwem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____ a co to za nerwy.... mi tu pokazujesz ? taki aniołek z nerwami hihi ;) jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczynki_____ jakieś plamienie implantacyjne hi hi właśnie dostałam.... no bez jaj...to pewnie z tej "nauki anielskiego" hmmm ciekawa jestem jaki dzisiaj dc ???? nie wiecie ha ha ha przypadkiem ? a może mi sie krócił cykl...no szczerze to by mógł, bo trochę przydługawy Rea___ hihi to już moja druga implantacja ha ha ha ha, pamiętasz tamtą ? EJ>>>>>>>W_S_T_A_W_A_Ć !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem uuuchh az zadyszki dostałam tak leciałam do Was:) Własnie zrobiłam kawke i jem snikersa ....wiem ile to kalorii ale nie mogłam sie mu oprzeć:) Ale dzien szarobury brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej i ja sie melduje.wlasnie popijam kawke bezkofeinowa, a moj synus biega z samochodzikami.u nas swici dzis sloneczko, ale jest tylko 15 stopni.a co u was? pati - drugie plamienie implantacyjne? to pewnie blizniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA____ kochana nie życz mi na razie ... potem Ci coś napiszę na NK ;) właśnie spojrzałam w kalendarz...specjalnie dla CHmurki ___ :) dziś dopiero 19dc NIKAMO___ no zadyszki, zadyszki... a ja na necie już przed 7 czekałam na Ciebie ha ha ha...ale skoro Cię nie było to znowu nauczyłam się kilka słówek hihi Jak się czuje eM ? Nic go nie boli ? NOWA____ Ty lepiej pisz , co u Ciebie :) który dc? a Twoja córcia jak tam? zagnieździła się już na dobre , czy kombinuje jeszcze ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja - idz polezec jeszcze pogoda do spania jak sie masz.... Lola witam. kupilas mi cos..... do ubrania... ???? Nowa - a co z Twoim testem juz wiesz cos czy pprzeoczyłam... juz chyba po terminie.... @ ? Nikamo.... heja... jak tam sresik sie zaczyna pojawiac przed wystapieniem w kosciele.... juz chyba niedługo ???? A ja jem sniadanie... leki odstawione pije tylko sok zurawinowy i witamine C i na razie spokoj ze szczypawka moczowa.... zobaczymy cze beda nawroty... wrrrr ale jak nie to to pewnie inne choróbska sie pojawia.... a i mam troche z tesciowa spokoj bo mi ogłuchła.... wiec moge troche z M-em pogadac normalnie... hehehe cos od 2 dni zle slyszała i teraz tez ledwo ledwo... do lekarza nie chce isc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ ja czuje się cudownie... hihi dawno się tak nie czułam :) tylko jakieś coś się przyplątało...ale to na pewno nic groźnego :) haha wiesz...chyba czas zejść na ziemię... ha ha bo ja juz na niebie widzę różowe słoniki hihi coś ze mną nie tak :) co do teściowej... ha ha to się tak nie ciesz, bo migać się będziesz musiała uczyć ha ha i będziesz musiała do mnie na nauki jeździć - kiedyś pracowałam z głuchymi - ale to było jeszcze przed studiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ Ty chyba na terapie musisz do mnie przyjechać...jakie znowu choróbska ??? już limit wyczerpałaś na 5 lat do przodu... ja z dwa, trzy tygodnie też miałam wszystko... teraz nie mam nic... no prócz tego różowego koloru ha ha nie wiem czy psychiatra nie będzie potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jesteś? ??? Mam sprawe do Ciebie .Foliku stres zaczyna mnie dopadać bo to jeszcze tydzień!!! Mam nadzieje ze wszystko dobrze pójdzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja----dzis juz lepiej dziekuje,ale jak pomysle ze pracuje do 22 to juz zmeczona jestem hehe. M przywozi dzis lodowke do naszego mieszkanka,odkupil od kolegi..cale szczescie ze tak sie zlozylo to kilka dobrych stowek w kieszeni zostanie,a ja zalatwilam meble kuchenne od kolezanki bo wprowadza sie do nowego domku...wykladzine juz mamy,opal w piwnicy jest,meble z obecnego pokoju wezme..wprowadzamy sie chyba w nast tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece pranie powiesic i nastepne wlaczyc,bo troche teraz nas jest u rodzicow i siostra w ciazy jest wiec jak dzidzia bedzie to dopiero sie zacznie pranie :) aha chyba sie nie chwalilam ze swiadkowa bede u siostry na slubie :) 17 pandziernika slub,ale skromne przyjecie na 25 osob ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×