Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Babole szampana otwierac!!!! Ja poprosze Piccollo!!! REA!!!!!!! Pijemy!!!!! Nowa pipo jedna!! A mowilysmy Ci od razu!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE>>>>>> BABONIE TY - dawaj przepis na bobo...... spokoj na pewno i co jeszcze.... ??? heheheh widziesz bedziesz mamusia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w skrócie bo wszystko przebije dzis NOwa... Na badaniach byłam z M-em i dupa poszlismy lecz nie wykonalismy bo musi byc co najwzyej abstynecja seksualna 7 dni a u nas bylo prawie 2 tygodnie i badanie mozna bylo wykonac ale trzeba i tak byloby powtórke robic.... wiec idziemy w piatek.... hmmm to pojdziemy po co 2 razy 150 zł placic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA___ czułam , że płaczesz i miałam nadzieję, że ze szczęścia :) Kochana gratuluję Ci z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa,a teraz usiadz i sie uspokoj :) Tak tak kochana te dwie krechy naprawde tam sa i nie ma potrzeby sprawdzac co chwile czy nie znikly,bo nie znikna hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ u nas kosztuje 100 zł ale masz rację po co płacić dwa razy. A powiedz mi ...zawartość pojemniczka może być w domu robiona :) czy na miejscu... możesz z eMem wejść ? Jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ chciałaś powiedzieć, że podwójną mamusią Nowa będzie :) przecież już ma jednego szkraba :) NOWA___ no co tam robisz???? a pewnie na telefonie wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki.jeszcze rece mi sie trzesa. mam nadzieje, ze test nie klamie i wszystko jest ok. pati- tobie chce w szczegolnosci podziekowac za wsparcie i kopniai kiedy bylo trzeba.dziekuje, ze jestes z mam nadzieje, ze zawsze bedziesz. foliczku-przepis? ja w tym cyklu calkowicie wyluzowalam.bylam w polsce na wakacjach, maz wyjechal z pracy na krete.wrocilismy stesknieni no i... udalo sie!!! aniu- dziekuje, nie bede patrzec juz na test.wiem, ze ona tam sa i musza tam pozostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja - do badania jeszcze nie doszlo a kosztuje to badanie 150 zl gdyz jest rozszerzone a podstawowe 100 zl... lecz lekarz sugerowal rozszerzone gdyz i tak po podstawowym to trzeba bedzie wykonac... wiec ja --- szukam oszczednosci.... a na badanie moge wejsc z M-em albo nie jak sobie tego zycze... ale ja chyba nie wejde bo M nie bardzo chce... dobrze ze sie sam zdecydowal... a co tam aby byl wynik... sam czy ze mna... REA - nie ja ciazy nie oczekuje... mi sie cykl przesunal po tym wyjezdzie... i dlatego tak mam mysle ze dzis jutro sie pojawi czerwonka... a testy laboratoryjne raczej sie nie mysla... a ten dokuczliwy pecherz robi swoje... to moj wykres z tego miesiaca... http://28dni.pl/Lusia1976/wykresy/2009-08-08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK___ ale Ty też masz cały czas podwyższona tempę.... ??? proszę kup jeszcze jeden test ....bo coś mi się wydaje, że...ten szampan się i Tobie przyda...a z tego co pamiętam wczoraj to pisałaś , że bete robiłaś w 24dc ????? tak???? kobieto...popatrz na wykres? to było zaledwie kilka dni po zapłodnieniu !!!!! Foliczku posłuchaj Patusi i kup teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA - GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aLE SIUE CIESZE SUPER MAMY NASTĘPNĄ MAMUSIE teraz uważaj na siebie :-) A ja uciekam na zakupy szukać spodni a mam mało czasu bo mała kończy o 11.25 odezwe sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA___ a widzisz...hihi ja znowu źle zrobiłam... trzeba było wyluzować, żeby zajść....a nie tak jak ja odpuścić i nie wiedzieć nawet , który dzień cyklu się ma :( ale to nic... mam na oku fajnego kota :) jak tylko pójdę do pracy to sobie takiego spraawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA____________juuuuhuuuuu ! GRATULACJE KOCHANA!!!! Strasznie sie ciesze :) No widzisz i doczekałas się ! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już do Loli, bo mnie prosiła o info o Nowej Szkoda tylko , że do Klaudii nie mam nr... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAtrycja prosze Ci nie nakrecaj sie- bo mnie na pewno nie nakrecisz ja wiem swoje... czułabym cos a poza tym gdybym nie byla na becie... a temp. podwyzszona jest dopiero 11 dni a to standard u mnie.... popatrz na inne cykle zwyczajnie mi sie opoznila owulacja o ile byla w ogole... wiec prosze mnie nie namawiac do wydawania pieniedzy na testy ow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n atesty ciazowe mialo - byc... szukam oszczednosci tak... pisałam juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl moj 7 cykl staran.w tym miesiacu mialam isc do szpitala na hsg, ale mnie na szczescie ominelo:) beatko-dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ no rozumiem Cię , bo jedziemy dokładnie na tym samym wózku :( no i wiem co myślisz na temat wydawanych pieniędzy na testy... szczególnie w naszym przypadku , no ale... wiesz, że szczęście pociąga szczęście :) a ja idę dziś do sauny z eMem może mi się żołądek rozluźni hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA___ pisz kochana do mnie po Polsku hahah hsg ????? proszę mi wytłumaczyć hahah, bo mnie zamroczyło dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ tak... wiesz może ja się kochana niepotrzebnie czepiłam ale... ja tam wole na zimne dmuchać. A do sauny ciągle się wybieramy i ciągle jest albo @ albo przed @ i nie wiem czy mogę. Teraz jak kochaliśmy się tylko dla przyjemności to myślę, że spokojnie mogę się w ten sposób zrelaksować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widac... trzeba bylo mysli skierowac gdzie indziej hsg wakacje i wyszlo... ciesze się razem z Toba,... niecierpliwcu ... :) oj to kto zostal Pati LOLA ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA___ o nie nie... ja i tak mam wyrzuty, że wczoraj Cie tak sprałam hahah W ciąży jesteś babonie i nie wolno Ci alkoholu!!!!! właśnie teraz, jak się człowieczek tworzy!!!! Tobie ...hmmm...co aj mogę Ci dać oooo... zrobię Ci czekoladę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×