Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej laseczki. Jestem. Ale miałam dziś czytania oooooooooo NOWA NOWA NOWA GRATULACJE!!!!! GRATULACJE!!!!! GRATULACJE!!!!! Szczere i naprawdę się cieszę bo wiem ile Cie to kosztowało!!! To znów daje mi też nadzieję na moją fasolkę... Folik czekam na jutrzejszy test!!! Oby Oby..... AAAAA i przypominam się że ja też jeszcze czekam w kolejce do zajścia.... hehe. Czyli Folik, Rea, Lola, Pati i ja. Pati napiszę zaraz do Ciebiena NK. Chmurko cieszę się że już lepiej. A ja jakoś jestem zabiegana, świeżo po @. Szkoła, zebrania, zadania i inne szopki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Ja dlatego tak wczas bo na 7 dzis ale moze wczesniej skonczymy:) FOLIK---testujesz????????????????????? Mysle ze jak wroce z pracy to juz bedzie wiadomo co i jak:) I zycze Ci tego z calego serca zeby Ci sie udalo wkoncu!!!! Mielgo dnia i zbieram sie do pracy.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ----i jak i jak ??? :) potwierdzona? U mnie bzzzz wczoraj bylo...No wlasnie dlaczego zapominacie,ze ja tez sie staram :( czy juz jestem skazana na niepowodzenie??? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zrobilam test wczoraj wieczorem... i pojawila sie kreska ale jeszcze bardziej blada niz wczorajsza a rano mialam test strumieniowy i niestety ale nie ma na tym nic... czyli dupa... to co czas ochlonac o poddac sie i dopuscic @ dzis 34dc temp. 36,9 czyli spada wiec @ niebawem... Jak widac testy tez nie sa wiarygodne wczorajsza kreska jest do tej pory mysle ze to jest z powodu moich dolegliwosci zwiazanych z zapelaniem pecherza... byc moze sie myle... ale... tak chyba sadze... wiec czekamy na@ dziwi mnie tylko moja cera... ktora jest gldziutka jak nigdy dotad... przed@ zawsze mnie wywalało a tu cisza ani jednego syfola... dziwne ale to sa moje anmalie w organizmie.... cdn. poki co @ brak i mysle ze ciazy tez... wiec plemniki idziemy badac a juz M sie cieszyl i dzis i co i co jest kreska... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika, Chciejka - nikt o was nie zapomina! to przez tą tabelkę, niewidkę nie możemy się doliczyć...... a staraczek coraz mniej:) Ewika - jak tam plan wprowadzania zmian w domu?;) Chciejka - szaleńcu, nie ma nowego narzeczonego jeszcze?;) staraj się staraj, widzisz co się dzieje - jak grzyby po deszczu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku cos mi sie nie podoba z tymi Twoimi testami....To jakas podejrzana sprawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik nie wierzę, żeby jakiś antybiotyk miał w składzie coś, co odczytałb test. MOże się mylę, chemikiem nie jestem.... jedyne, co mnie martwi - i co też klaudia miała - to, żeby się utrzymało..... ja kilka miesięcy temu też czułam się dziwnie, @ się spóźnił i wszystko przeszło, wiecie dlaczego......:( Dlatego Folik, spokojnie, zaciskaj mocno nogi i walcz. Nic nie dzwigaj i się nie denerwuj. Ja wziełabym luteinę albo duphaston - zadzwoń może do lekarza, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
Folkiku Rea ma racje, moze bete by trzeba teraz i do lekarza na wszelki wypadek, zeby dmuchac na zimne. Bo cos dziwne, ze o ile dzisiejszy nic nie pokazla to jak dobrze zrozumialam wczoraj wieczorem drugi test robilas i kreseczka byla. Dziwne to.. nie czekaj na@, tylko bete powtorz, albo do lekarza zadzwon i spytaj co masz zrobic. Chciejko, a ile Ty z tym Mme jestes? Ja Cie kobieto podziwiam, moze to przeskok wieku, Tys mlodsza:) ale ja bym tak nie mogla sie zdecydowac hop siup o staraniach. Pewna jestes? Ze to ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babolki. A ja bym poszla na bete..Moze to ten test co robilas dzisiaj jest trefny??Z gory zakladasz,ze wczoraj 2 sie pomylily a 1 sie nie mylil. Idz na bete bedziesz przynajmniej wiedziec co jest ciete,bo skoro bierzesz leki to lepiej wiedziec na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko - to inne pokolenie jest:) nie to co my ciotki! cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuję, moje ulubienica @ nadchodzi..... znowu nogi na ściane....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, piszcie, namówcie tego naszego Folika na telefon do lekarza, ja spadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina czy to TEN ? hmm niech pomysle..ja wam powiem ..bylam pewna ze ex(ten co nie wiedzial czego chce) to TEN zycie razem planowalismy....i co...i nic...dzis nawet moja mama przy sniadaniu do nas powiedziala,ze juz moglabym byc w ciazy :) M sie zasmial nic nie powiedzial(bo co powiemy,ze bzzz juz jest? ) co ma byc to bedzie..tak mam nadzieje,ze juz nic sie nie stanie i zaloze rodzine...dobrze mi :) u mnie zawsze wszystko sie szybko dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
Wlasnie, Pati, hop hop!! chciejko, to mam nadzieje ze to TEN i ze niedlugo spelnia se Wasze marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
Foliku co myslisz?Jka Ci? zdecydowalas sie ne bete czy czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko- poczekam do poniedziałku... nie wydaje mi sie ciaza... jakos chyba sklaniam sie do @bardziej... jednak godze sie z tym ze to blady jakis zarazek wyszadł i @ nadejdzie... i rozpoczne nowy cykl... no gdybym @ do poniedziałku nie dostała to chyba jednak cos bede robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---za Ciebie też, choć właściwie to chyba nie jest potrzebne, ochłoniesz i wszystko wróci do normy. Przecież się kochacie a to najważniejsze. Poza tym popieram wszystko co napisała o milości REA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Dziękuję wszystkim za dobre słowa w ciążkich chwilach. Teraz już się trochę zebrałam, ale ból nadal jest. Bardzo ciężko mi jest szczególnie w domu rodziców, tym bardziej, że przed mamą musimy "trzymać fason" - ona okropnie to przeżyła. Niestety nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego co pisałyście i nie do końca wiem, co się działo. Widzę, że serdeczne GRATULACJE należą się Nowej i mam nadzieję również Folikowi (trzymam mocno kciuki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy:) właśnie się dzisiaj dowiedziałam, że te moje rehabilitacje potrwają aż do końca listopada!!!! szlag mnie trafi, ile muszę na nie czekać.... masaże skończyłam i teraz bezczynnie siedzę! ciągle mnie boli, to co zrobiłam prywatnie to za mało i tak się kółko kręcę..... od jutra znowu biorę masaże i gimnastykę. chcę się zapisać też na aqua aerobik, muszę się trochę poruszać, może schudnę troszkę..... Nikusia - co u ciebie? jak cukier? Chmurka - co to było z tym szpitalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Annolia - trzymajcie się mocno. Mamę trzeba czyms zająć, prosić o przysługi, rady, zapraszać do siebie - nie powinna być za dużo sama..... mam koleżankę w takiej samej sytuacji, mama najgorzej to zniosła z całej rodziny.... i taką mają strategię - działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----przepraszam, ale postanowiłam nie pisać już co u mnie. Może poza Tobą i jeszcze jedną, dwiema osobami i tak nikt tu nie reaguje co najwyżej posądzona zostałam o uzależneinie od badań...których przecież sama sobie nie zlecam:(Nie bede więc już pisać co u mnie, no chyba,że na maila:) Przykro mi strasznie,że tak długo musisz czekać:(Mam nadzieje chociaż,że to co zrobilas prywatnie nie pójdzie na marne i nie bedziesz musiała tego powtarzać przed listopadem!A powiedz jak tam Inter Polska? Załatwiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia---popieram to co napisała REA....znowu:)Najwazniejsze to teraz Mamę czymś zająć, ciągle musi mieć coś "na głowie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta - siuper:) Cześć chmurko! jak tam brzusio, lepiej? Nikusia - no co ty! jakie posądzenia, pewnie żarty, jak to u nas - przekomarzanie się i tyle! dziewuszki - nie bierzcie tego co piszemy tak poważnie - ja pisze co mi slina na język przyniesie, pewnie nie jestem osamotniona:) mają tu być wszystkie plotki i tyle:) a ty Niki, nie jesteś badanio-holiczką - tylko skarbnicą wiedzy medycznej A jak się płaci co miesiąc prywatnie, to się chodzi i bada - i tyle. Je pewnie też tak zrobię! co tydzień jakieś małe badanko, a co!!!!:)))) napisz mi co i jak, czy to na forum, czy na maila - ale pewnie nie tylko ja jestem zainteresowana, jak się czujesz... tylko żeby mi się tu zaraz dyskusja żadna niemiła nie wdała, bo się SCHOWAM W SOBIE!!!! generalnie uważam, że każda koza życzy wszystkim innym kozom jaknajlepiej, a wiecie jaki język (choć bogaty) jest nieudolny, jak możemy nieopatrznie komuś dopiec, ale jak pisze się na kolanie, szybko, w biegu, to i czasami głupotka jakaś się może wkraść - proszę się nie złościć - JUŻ I TAK JESTEŚMY PO PRZEJŚCIACH, TAK?:))) mów, co u ciebie i tyle - ja chcę napewno posłuchać mądrych rzeczy, kto wie, co i mi się przytrafi, wiedzy o sobie nigdy nie za wiele.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×