Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

mysle ze juz w przyszlym tygodniu :) bo tak bardzo sie nie mogę doczekac.. a tak bardzo zalezy mi by wszystko bylo dobrze... a moja znajoma miala dzieciatko bez serduszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże jak to możliwe, ze bez serduszka?? :( Może usg nie wykazało, bo było za wcześnie robione? Ja dlatego wole iść później, ale za to więcej zobaczyć. Tyle, że też się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mam takie pytanie, najpierw do was zanim zadam je ginekologowi, staram sie o dziecko, w pazdzi. odlozylam tabletki zrobilam 1,5miesiaca przerwy staram sie i nic, zaluje, ze nie zaczelam od razu, bo podobno w tym cyklu po tabsach mozna nawet miec 2owulacje, w zwiazku z tym tak sobie mysle, czy gdybym wrocila do tabsow i potem po odlozeniu zaczelabym starac sie od razu, to moze bylaby realna szansa na ciaze? czy ktos moze slyszal o takim czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) No to powoli zaczynamy ;) wałaśnie się dowiedziałam, ze mojej koleżance sie udało, a starała się od maja 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być dobrej myśli. Na początku zawsze są obawy, że coś będzie nie tak, nawet nie mamy na to wpływu. Z resztą do końca nigdy nie wiadomo...Najlepiej to nie myśleć za dużo, a wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to bylo 4 lata temu ... dziecko nie mialo serduszka... ale pozniej jak zaszla w ciaze to wszystko bylo ok. choc ciaze byly ciezkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mam takie pytanie, najpierw do was zanim zadam je ginekologowi, staram sie o dziecko, w pazdzi. odlozylam tabletki zrobilam 1,5miesiaca przerwy staram sie i nic, zaluje, ze nie zaczelam od razu, bo podobno w tym cyklu po tabsach mozna nawet miec 2owulacje, w zwiazku z tym tak sobie mysle, czy gdybym wrocila do tabsow i potem po odlozeniu zaczelabym starac sie od razu, to moze bylaby realna szansa na ciaze? czy ktos moze slyszal o takim czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz, sopiero 2 miesiac sie staram, ale strasznie zaluje ze nie poszlam na calosc zaraz po odstawce, tylko jakis przerw mi sie zachcialo, b.bym chciala sie wyrobic moze to nieladne slowo przed 30-stka a wtym roku stuknie mi 29 i czasami mnie czarnowidztwo nachodzi, ale to chyba kazda staraczka tak ma z tymi czarnymi wizjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentilka pewnie ze tak.. bedziesz w ciazy odrazu zaczniesz sie martwic by dziecko bylo zdrowe i tak cale zycie potem -dosłownie o wszystko... taka ludzi natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfgielek
hej, hej kurczę taka jestem zapracowana, że nie mam nawet chwili czasu zajrzeć w ciągu dnia do was. Jak tak czytam o Was(sara, angioletto i nitaanita)to tak wam zazdroszczę, boje się tylko że będzie was tam coraz więcej na dole, a ja sama zostane na górze i nie będzie juz tematu starania tylko oczekiwania.... chociaż z drugiej strony pokazujecie nam że warto czekać i zawsze trzeba mieć nadzieję, której nie wolno nam tracić. A u mnie 3 dzień @ mija, trochę się musiałam najeśc w tym czasie prochów bo mnie brzuch sporo bolał, no i dosyć obfity jest więc kibelek muszę co chwilę odwiedzać, ale mam przynajmniej nadzieje, że wszystko wróci do normy i owulka tez w czasie nadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfgielek
a czego ja się dzisiaj tak świecę na czerwono??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Przyszłam do was trochę się pożalić. Wkurzyła mnie szefowa. Zapytała czy zamierzamy wkrótce z mężem mieć dziecko i zasugerowała, żebyśmy się jeszcze wstrzymali, najlepiej przez dwa lata. Ma kobieta wyczucie, co jej w ogóle do tego. Jak wróciłam z pracy, to rozbolał mnie brzuch, gdzieś tam w dole i boli do tej pory. Bombelek83 na testach owulacyjnych za bardzo się nie znam, ale myśę że spokojnie możesz już zaczynać starania, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ognik80 :) No to startujemy :) :) :) Mfigielku jak pewnie widzisz ja też się na tych testach słabo znam choć ich używam :) Przekazuje Ci teorię (to co wiem): 24-36h przed owulacją jest skok hormonu LH w organiźmie I właśnie podczas tego skoku na teście są dwie kreseczki. Oznacza to, że za jakieś 24-36h będzie owulacja.Testy można kupić w każdej aptece są różnych firm. Ja mam płytkowe,wyglądają ja ciażowe. W opakowaniu jest ich zwykle pięć. Ceny różne. Ale czy są skuteczne to przekonamy śie dopiero na początku lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synnamon26
hej :) 25 lat i zaczynamy w tym miesiacu :) Trzymam za was misie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Synnamon26 :) Jesteśmy prawie w tkiej samej sytuacji :) Też 25 lat. Tylko, że ja zaczynam drugicykl starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synnamon26
oj to cudownie :) trzymam kciuki za jak najszybsze :) Imie dla dziewczynki to Oliwka a dla chlopca Dominik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synnamon26
oj to cudownie :) trzymam kciuki za jak najszybsze :) Imie dla dziewczynki to Oliwka a dla chlopca Dominik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synnamon26
oj to cudownie BOMBELEK83 :) trzymam kciuki za jak najszybsze :) Imie dla dziewczynki to Oliwka a dla chlopca Dominik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla chłopca Kuba lub Bartek ale z dziewczynką mam problem :) Mam jedno na oku ale wszyscy wyśmiewają więc zrezygnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synnamon26
Bombelek83 wazne ze sie wam podoba :) tez sie zastanawialismy nad Kubą ale zwyciezył ostatecznie Dominik :) wiec jak brzmi to dziewczęce imie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja ale chyba ostatecznie będzie Kinga bo na Anastazję mąż kręci nosem :) Boże gadamy jakbyśmy już były cięzarówkami :) Mam nadzieję, że już niedługo będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synnamon26
To piekne imię..az dziw bierze ze chcesz je odrzucic :) hahaha :) wybrac imiona można zawsze :) a moze to przyniesie nam szczescie? :) trzymam mocno kciuki i chucham na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×