Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dziewczyna bonda,faktycznie cykle podobe terminowo byly,tyle ze moj dlugasny taki:D nic sie nie martw.ja nosze malenstwo pod serduchem od powiedzmy 20go grudnia,a ost @ mialam 6-go.wiec dumam sobie tez:D ze jestem w ciazy20dni-3 tygodnie,ale lekarz powie ze 5tygodni liczac od @.wiec mamy podobnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha 86... widze idziemy \"łeb w łeb\" ... mamy ten sam dzien spodziewanej @ i tele samo cykli w staraniach.... tylko jakie masz cykle bo ja 30 dniowe ale poprzedni mi sie pochrzanil wiec nie wiem czy nie doliczac sobie tak ok 10 dni.... i dopoero cokowiek myslec.... ale czas pokaze.... działania trwaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki! witam tez nowe staraczki. przepraszam ze sie nie udzielam, ale wcale nie mam glowy do pisania-dzis czekam na wiesci od rodziny ,bo mieli isc do cioci do szpitala-ale narazie nic nie pisza. pozatym jestem strasznie, ale to okropnie leniwa ostatnio i do tego taka zmierzla jak niewiem,mam takie zmiany nastrojow-a wszystko odbija sie na moim mezu,ktory musi to cierpliwie znosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie wam co za glupi stan teraz przechodze. bylismy tez pare dni temu tak orientacyjnie rozejrzec sie za wozkami lozeczkami, wyszlam z tych sklepow taka zalamana-bo tam tych buteleczek,smoczkow i mnostwo innych rzeczy o ktorych ja nie mam pojecia-wszyscy wokol pocieszaja ze dam rade i takie tam-a ja z natury jestem pesymistka i jakos mnie to nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem prawie napewno, ze wozek to ja chyba kupie w PL bo w maju jedziemy naszym samochodem do PL to przywioze z polski.nasze wozki sa o wiele ladniejsze niz te tutaj,i bardziej funkcjonalne i cenowo tez troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj ale sie rozpisalam, bedziecie mialy co czytac,bo wyglosilam cos w rodzaju monologu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lozeczko chyba kupimy tutaj, bo w pl cenowo jest tak samo-bo tesciowa juz polatala tu i tam i posprawdzala nam ceny i w ogole. a tak w ogole drogo w tym naszym kraju, jeny wiem ze to taki wydatek jednorazowy ale z takimi cenami-dajcie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio znajoma dala mi krem taki do smarowania sutkowi brodawek-zmiekczajacy. masakra ja sie nawet dotknac nie moge a co dopiero smarowac. mam tez polski krem na rozstepy,tez kolezanka kupila mi w polsce podobno bardzo dobry-polecil jej ginekolog zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlyscie juz do domu? czy co? bo bede na was krzyczec zamiast na mojego meza!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten krem to mustela-9 miesiecy. a z moimi tygodniami to jajuz sie pogubilam, napewno juz 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate witaj .... oj normalnie az sie trzeba Ciebie teraz bac.... hehehe.... takie nastroje.... ze ten mąz wytrzymuje..... a ciaza miała byc taka fajowa troche marudzicie dziewuszki oj marudzicie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate... ile jestes po slubie... bo zapomniałam jakos niedawno... bo wiesz taka miała byc ta nasza tajemnica.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate hmmmm to moze ja jeszcze bede musiała poczekac z ciaza jesli ta nasza "tajemnica" ma sie godzic... hehehe ale ja glupek jestem... ale juz tak bym chciała ... ja Wy zygac i miec krecioła w glowie... awyzywałabym sie na tesciowej...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!!! :) Postanowiłam spaść do dolnej tabelki i zasilić grono brzuchatek ;) Jak nie miałam żadnych dolegliwości do czasu zrobienia testu, tak teraz mam je wszystkie na raz za wyjątkiem mdłości :( Odpukać,żeby nie przyszły. Nie daje rady wysiedzieć w pracy... ja chce do domu!!! :( POCZEKALNIA-same fajne babki NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24-----------24.12-------------25.12--------- 5 Mfigielek----------------24-----------05.01------------- 24.12---------4 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 -------------09.01---------2 Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------6-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------4-----------09.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09---------- Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze zal mi jednego, tak zawsze lubilam jogurciki, to bbyla taka mala przekaska-a teraz bleee.wczoraj moj maz kupil dla mnie moj ulubiony jogobella kiwi-no i zadna to juz rewelaja, wole sloik z nutella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszczescie mnie nie ciagnie do slodyczy :) ale roznie to jeszcze moze byc... A przytyłyscie juz? bo moja waga narazie bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dogi, dupsko, biodra-w normie ale boki i brzuch poza norme wylazi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×