Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość fermian30
Witam dziewczyny.. Folik Mysl pozytywnie, moze powinnas wybrac sie do lekarza, jezeli te cykle takie nieregularne zaczeły bywać. Niech powie, czy to psychika tylko, czy nalezy regulować jakimiś tabsami. Mfigielek, jesteśmy z Tobą, ale jestesmy tu po to, zeby z za uszy do góry ciaganąc, nawet na siłe! Nastepny cykl! Meg nie zazdroszcze sytuacji .....ale udanych prób:P Dziewczyny, mam pytanie, czy lekarz te tabletki duphastony, luteiny przepisywała Wam po badaniach szczegółowych jakiś? Po hormonach czy czymś tam jeszcze? Czy tylko po wywiadzie? na podstawie czego stwierdziła, że nalezy to łykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fermian30
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 kate z olka............27.01......???..........?...........24...... .3 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.......4 Dziewczyna Bonda...06.02......27-28........?.........33.......2 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.......7 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................11.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam plamienie od 24dc do 26 czyli do teraz. temperatura to 37.0. czy to na pewno ciaza?? czy moze to byc cos innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC Złą tabelkę skopiowałam, juz poprawiłam mfigielku:) NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 Mfigielek..............26.02.........27........tak...... 24........5 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 kate z olka............27.01......???..........?...........24...... .3 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Dziewczyna Bonda...06.02......27-28........?.........33.......2 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.......7 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................11.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik weż ty się nie załamuj kobito!Jakie latka?Daj spokój jesteś w najlepszym wieku żeby mieć bobaska.Co ma być to będzie trzeba myśleć pozytywnie.A może taka mała przerwa w staraniach dobrze zrobi?Ciąża zawsze przychodzi niespodziewanie jak myślisz że nie możliwe albo nic z tego...Głowa do góry ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem moze powiedzialabyc mi co myslisz o tych plamieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale cisza tu, co potwierdza moją teorie, ze po weekendzie spokojniej jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------Fermina30 Kochana mi gin najpierw przepisał duphaston, kiedy zaczęły się nieregularne cykle, bez żadnych tam konkretnych badań, ale że mój organizm źle reagował na duphaston, wiec drugi gin mi zapisał luteina dopochwowo. obydwa leki to czysty progesteron, który jest wytwarzany w 2 połowie cyklu. powoduje on rozpulchnienie błony śłuzowej macicy. wiec jeśli się zajdzie w ciąże to poamaga otrzymać płód, a jak nie to powoduje wystąpienie miesiączki. oprócz tego dał mi skierowanie na badanie hormonów THS i PRL no i mojemu M na zbadanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po braniu luteiny przez 10 dni od 16 dc dostałam @ 27 dc. ale np. ziarenko lnu też brała ją tylko że doustnie i dostała @ już w trakcie brania po kilku dniach. więc jak widać róznie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek, dzieki za odp. A jeszcze zapytam, czy te badaniana hormony juz miałaś> i czy Twoj M tez się badał? Mi gin powiedział, ze jak nie zajde przez kilka miesięcy, to mam zrobić cykl badań, zaznaczył jakies dla mnie i dla M na nasienie. Al eja bym nie chciała badać M na razie, nie chce, zeby i on się denerwował..ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej ciszy na forum..hmm. pwoinam być zła, bo jak ja akurat jestem, to n ie ma pijaństwa i objadania się . No, może pora zbyt ranna na drinki, poczekam jeszcze.. jak na razie to na kawe zapraszam, a serujwuję z przyprawa do kawy i deserów Kamisa..polecam bardzo.. taka w słoiczku, wydajna i ten zestaw przypraw.mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kózki, jestem już:) a co to za cisza? no, nie, nie wierzę. co siędzieje? ferminko, może dzisiaj jakoś ekologicznie? koktajle owocowe może? zaraz zmiksuję...... i same wypijemy.... Foliku, chłopa dp szpitala oddawaj w te pędy - widać domowe sposoby nie pomagają.... a ja szykuję już drugie jajo dla ciebie, nic się nie martw.. jak się czujemy, raporty proszę... u mnie bardzo dziwnie - zaraz po owu zaczęły mi się dyskoteki jajników i mam tak cały czas, tzn. że cały czas je czuję, do tego czasami ćmienia kręgosłupa, już tydzień i cały czas się coś dzieje. mam nadzieję, że nie mam żadnej cysty, ani tych moich gond nie przeziębiłam... poza tym super, odzyskałam siły witalne, mam lepszy humor - na razie, weekend miałam towarzyski:) co u was, jakie odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea _ szykuj jajo szykuj choc to nie wypadło... ale mimo wszystko szykuj.... to zagineło pewnie w transporcie DHL-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już mam, będzie za 3 tygodnie, nówka sztuka. u mnie jak w fabryce wyskakują - tak przynajmniej testy mówią:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeetam koktajl owocowy! Ja wiem,że Ty nie jestes pewna czy możesz sie alkoholizować troszkę, ale ja bym drineczka zaryzykowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ rzuc jakism jedzonkiem ..... ja mam dzis szarlotke.... sama robilam.... mniam mniam pyszottttaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina swoje już wykonałam, moje wyniki: PRL 21,4 ng/ml norma: 4,8-23,3 TSH 0,921 ulU/ml norma: 0,270-4,200 więc, jak widać chyba się mieszczę w normach, chociaż ta prolaktyna to już podchodzi pod górną granicę. M jeszcze nie robił, stwierdziłam, że jeśli nie uda na się w tym cyklu, to dopiero wtedy zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea- ale jak masz takie zawirowania w organizmie to moze jednak wiesz fiku miku jednak było bedzie sie działo.... oj bedzie i test cos wykaze....... hmmmm moze jednak "kłamca" zolnierze miał w tym m-cu dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka!!! pycha, dawaj szybko! fermina słyszałaś, wyżerka jest! Foliku, to pod teściówkę?:)))) z tą armią kłamcy, to raczej wątpię, bo działania były epizodyczne, że tak powiem oględnie...myślę, że to raczej coś nie tak jest, ale jutro idę do gina, to go pomęczę.... ale cały czas coś czuję, jakbym miała od tygodnia @ dostać. w sobotę tak mnie jajnik zakłuł, że usiadłam, chyba nie jest dobrze. ostatnio jak byłam u gina, to mówił o jakiejś malutkiej cyście, kto wie? ty mi powiedz, co się stało z moim jajem lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, nie możemy tu ciągle chlać, bo nikt do nas już nie zajrzy. ustalmy, że w piątek przynosimy alkohole, i może żeby było sprawiedliwie, emy będą nas odwozić, ok? szampan tylko przy nowej fasoli - bolała mnie głowa po nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ja nie wiem gdzie to JAJO Twoje..... normalnie nic mi go glowy nie przychodzi..... nie wiem .... niby nogi zaciskam.... a moze juz popuscic.... i wyleci skoro nie zagniezdzilo sie..... a ja otrzymam nowe od Ciebie.... szarloke - dobra podaje bierz.... mam duzo.... na wet na jutro wystarczy.... fermina mimo ze mnie nazwała krowa.... (foch) to jej dam... mam dobre serce bierz fermina moze kiedys Ty przyniesiesz.... smacznego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folki Drogi, \"krowę\" cofam, a szarlotke poproszę, bez trutki:) Rea Ty notuj co pan doktor powie i nam relacje zdaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdam, zdam, ale go przepytam! będzie kwiczał, a mnie nie tak łatwo zbyć:)))) dobre to ciacho, Folik jest jeszcze nadzieja, ze cię teściówka pokocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu dzisiaj nudą powiewa...:D Chyba zajrzę do Was jutro bo dzisiaj aby kawa i szarlotka(ta przynajmniej w bioderka nie pójdzie) A co tam ukradnę Wam kawałek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ponawiam pytanko co do tych testów na owu z allegro co sądzicie?Bo ja nie bardzo przekonana jestem.Jak mam cykle 29-30 dni to kiedy powinnam zacząć testować?Tam niby pisze że od14-stego dc aale mi się wydaje że 14-15-stego to mam już owulkę.Sama nie wiem czy tych testów używać bo niby mam wszystkie objawy-ból jajników,śluz to może poprostu pójść na żywioł i bzzz po kolei przez 5 dni?Jak myślicie?Doradzcie mi coś mądre kobitki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no gdzie wyście wszystkie pouciekały?Tak czy inaczej zajrzę do Was póżniej i czekam na jakieś sugestie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, ja kupiłam testy na stronie VITALMARKET. 10 szt. owu plus 1 ciążowy - 28 zł.z kosztami przesyłki. są świetne. zrobiłam pierwszy, wtedy, gdy przypuszczałam, że mam owu, jak lekko mnie bolały jajniki. nie sugerowałam się opisem. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×