Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Mój lekarz ciągle o tym kwasie foliowym trabił, bo hormony wypłukują witaminy z wątroby więc i jem... A że Folik to Folik-cóż ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,sprawdzilam wszystkie mozliwe kalkulatory dni plodnych i wychodzi na to ze powinnam sie starac od dzis:D:D:D az do samiutkich swiat!!!!!! a gdzie pompony i okrzyki DO BOJU!!!DO BOJU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej dziewczynki, lecę za chwilkę do domku. będę w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angiletto jeśli możesz to powiedz coś o tych twoich kalkulatorach płodności, może i ja skorzystam::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, to ty zrobilas znowu testa nie z porannego moczu?????????? nic juz nie rozumiem, czy ty sama juz robisz sobie na przekore czy co? spozniala ci sie @ kiedys dluzej niz teraz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i dziewczyny, nie jedzcie witaminy C!!!!! to jest wczesnoporonna, jak zajdziecie i bedziecie to dalej jesc to nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek co do kalkulatorow, to wpisz w wyszukiwarke i tam ci wyskocza kalkulatory, potem wpisujesz date ostatniej @ i zatwierdzasz i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79--- kolezanka mnie namówiła nawet testa mi kupila.... a ja powiem tak jutro jade na to badanie hcg aby wykluczyc calkowicie boo mnie to tez wyprowadza z równowagi.... chce wiedziec na czym stoje i chyba testowac nie bede chyba ze mnie m namówi.. ale chyba od razu pojade na badanie - za 4 godziny bedzie wynik pewny a nie jakies tam testy - moze i nie bedzie II kresek ale przynajmniej bede wiedziec na 10000% a tak sie mecze i to pewnie zatrzymuje okres..... i bede sie leczyc na cos innego pewnie..... a tak stres stres i jeszcze raz stres ..... on to wszystko robi... ale nigdy tak nie mialam to mnie dziwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no ja juz nie wiem, nie chce sie juz wtracac bo juz tyle uslyszalas od nas wszystkich i z osobna,wszystkie czekalysmy na wiesci jak na szpilkach ale ja bym jednak powtorzyla na spokojnie test w domu i RANO !!!!! i bez stojacego meza pod drzwiami!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tyle czasu okres sie nie spoznia przeciez, nawet i przez stres, a nawet stres to przyspiesza jeszcze @,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jestes dorosla i odpowiedzialna kobieta, zrobisz jak uwazasz, a swoja droga to co cie znowu pokusilo na jakies popoludniowe testowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam ze nie wiem.....co mnie podkusiło kate ale jakos nie czuje sie inaczej tyle tylko ze brak@ a jak jutro test z 1 krecha wyjdzie to jechac na bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce 26
hej dziwczyny ja tylko na chwilke,wrocilam od fryzjera,zrobilismy male zakupy z moim M,on teraz drzemke ma i chyba do niego dolacze :).Strasznie piersi mnie bola dotknac sie nie moge i brzuch bolal az sie balam ze @ dostane i nerwa mialam z dolem sama nie wiem na co i na kogo,ale juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce 26
ok 22,23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce 26
brzuch mam duzy i nabrzmialy,wygladam jak armata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi 3 pierwsze testy wyszly negatywne bo robilam z popoludniowego moczu a juz dawno bylam w ciazy:). Teraz jestem w 13 tygodniu i zgaga mnie meczy co dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce 26
a dziewczyny jak jest z ta temperatura?czy rzeczywiscie zawsze jest podwyzszona u kobiet w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce 26
o rany !!! ja mam 37,3 !!!! czy przed @ tez jest podwyzszona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaka
Hej.. mogę do Was dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwj,pewnie ze mozesz;) wpisz sie do tabelki i jesli mozesz zmien kolor na carny bo ten pomarancz troszke razi hahah:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie jako pierwsza;) musze sie zaraz zwijac do pracy ale bede wieczorkiem;) milego dnia dziewczyny!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,wczoraj W KONCU sie przytulalam troszeczke,ale znowu wszystko ze mnie szybko ucielo:( moze tak musi byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja juz od 2h w pracy jestem,niezly cyrk tu mam,ale jakos powoli daje rade.jeszcze kilka godzin;)a co u was??? wszystkie na zakupach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem , własnie wrócilam z zakupów. Juz prezenty mam dla wszystkich, teraz ide stroić choinke:) hura hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×