Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No na La Rambla jedlismy tylko raz...Pozostale razy byly daleko od centrum i nadal bleee W Madrycie nam sie duzo bardziej podobalo i tam na pewno jeszcze pojedziemy,a Barcelona..no coz...raczej juz odpada...Na pewno latem jest fajniej,ale na pewno nadal brudno...Wszedzie walaly sie smieci...Fakt,ze im dalej od centrum tym ladniej,ale wlasnie to urzeklo mnie w Madrycie,ze wszedzie bylo ladnie.Nawet centrum bylo zadbane,z kwiatkami wszedzie,czysciutko nawet w bocznych uliczkach no i nigdzie nie smierdzialo z kanalizacji..I te madryckie bagietki mmmm pycha... Tak,juz dawno wrocilam do hotelu. M w porzadku.Teraz przez ta pogode wraca pozno z pracy,bo nie moze jezdzic po tych malych drozkach,bo by nie wyjechal i farmerzy zwoza mleko do ich firmy.Siedzi w ciezarowce i czeka az przyjada,zasysa mleko i jak ciezarowka sie zapelni to jedzie do mleczarni. Teraz troche zaczynamy sie martwic ta sytuacja w Irl.Nie chcialabym uciekac do Pl,bo i tam niewiadomo jak bedzie.W przyszlym roku rzad chce obnizyc pensje o 1euro na godzine!Obciac zasilki o 20%...7 grudnia ogloszenie budzetu na przyszly rok i wszyscy zaczynaja sie bac co to bedzie.A mielismy w planie wziac kredyt w Pl,zeby kupic jakies mieszkanie w trojmiescie i je wynajac,ale w tej sytuacji nie bedziemy ryzykowac.Juz przestaje wierzyc w to,ze kiedykolwiek wrocimy do Pl.Jak tu sie tak popierdzieli to nie ma szans.. Irlandia jest na granicy bankructwa...serce mi sie kraje jak widze w tv te blakajace sie konie...wiekszosc z nich albo padnie albo zostanie uspiona,bo schronisk nie stac na ich utrzymanie..ehhh co to sie dzieje na tym swiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - zaraz tam zajrzę :) Lola a jak u was z nastrojami kryzysowymi? Anka - no jest się czym martwić. Najbardziej się obawiam złego nastawienia do polaków w tej sytuacji. wiesz, irlandczycy mogą pomyśleć, że dodatkowi obywatele będą obciążać budżet i zabierać im stołki. Inna kwestia jest taka, że oni nie będą zwykle wykonywać tej pracy, co my. Napewno trzeba dobrze rozważyć kredyty, czy jakieś inne poważniejsze decyzje. Może to chwilowe, może przesadzone? Co do koni ... Ania, ja nawet nie wiem dlaczeo się błąkają, bo nie mogę tego oglądać ani słuchać ... ja mam naprawdę problem z takimi rzeczami - zresztą obydwie jesteśmy animalsiary. Ja zaraz płaczę, a M na mnie krzyczy .... świat jest bezwzględny - ludzi jeszcze chroni prawo i moralność - zwierząt to jeszcze niestety nie dotyczy. Nie wiem, jak można porzucić bezbronne zwierze .. ja sobie tego nie wyobrażam. Mogłabym takiego dupka zabić, strzelić do niego nawet ... prawnik :))))))))))))) Kocham wszystko co się rusza, ostatnio nawet się zastanawiałam nad tym, że powinnam właśnie pracować ze zwierzakami, to mi daje taką frajdę .... To jest okropne, ale jak widzę chore dzieci, czy ludzi ogólnie nie rusza mnie to w ogóle. Wiem, źe ktoś im pomoże.... To wróciłaś do pracy? Bardzo dobrze, ale z kim zostawiacie małego? macie opiekunkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, a co do madrytu - dla mnie jest mega niebezpieczny. poszłyśmy z przyjaciółką kilka uliczek dalej od muzeum La Reina Sofia, dosłownie 3 przecznice, niby centrum. Ja z aparatem pstrykam sobie, śmiejemy się, nie zdałyśmy sobie sprawy, że uliczka jest kompletnie pusta. Nie było turystów, knajpek, tylko wąskie ulice z suszącym się praniem i poootwieranymi drzwiami. 3 małolatów zaczęło do nas krzyczeć coś - słaba jestem z hiszpańskiego - zrobiło się trochę nerwowo, odwróciłyśmy się i zaczęłyśmy wracać a tu nagle z otwartych drzwi kamienicy ktoś mnie łapie za zdjęcie z aparatem. młody bandzior, z nim stał jeszcze jeden, z nami tych 3. narobiłam rabanu i dali spokój, ale tylko dlatego, że szła grupka turystów. póżniej nam powiedzieli, że napadli 2 osoby od nich z grupy w centrum i 1 w metrze. wieczorem chodziłyśmy tylko po ścisłym centrum - normalnie bałam się tam chodzić. ale disco mają świetne! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że poprostu umówimy się któregoś dnia na lotnisku z barcelonie i pokażę tobie MOJE MIASTO od innej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea dzieki za wiadomosc odpisalam:) No u Nas tez kiepsko ale jak narazie jeszcze jest praca zawsze przed swietami tak bylo ze duzo pracy a styczen luty po 2-3 dni pracy ciekawe jak bedzie tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :):) Widzę ruch się zrobił :-D :-D fajnie, fajnie :) u mnie zima na całego, pociągi się opóźniają, tramwaje nawalają. Szok :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea umowa stoi hehe :) A te konie blakaja sie,bo u iroli ilosc koni byla wyznacznikiem bogactwa.Teraz nie stac ich na utrzymywanie zwierzat,zabic nie potrafia,wiec puszczaja je wolno.Byloby w miare ok gdyby nie ten snieg,bo bidaki nie moga znalezc jedzenia... Co do sytuacji w Irlandii to mam nadzieje,ze przesadzaja,ale mamy takiego znajomego,ktory interesuje sie tym wszystkim i mowi,ze raczej nie przesadzaja..Irlandia ma 700mld dlugu!!! na ok 4mln mieszkancow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - pakuj śniegowce! :)))))))) jakieś wieści? :p Anka - a rząd nic z tym nie robi? ładne długi, życie ponad stan!!!! Ja właśnie się wkurzyłam i szukam na necie butów emu! Jest mi ciągle zimno w stopy, mokro, mam to gdzieś - ale drogieeeeeeeee, od 300 PLN w górę - za to mogą przylecieć prosto z australii.... FIU FIU jak wy dajecie sobie radę w normalnych butach? dajecie? ja nie mogę chodzić po śniegu w obcasach - nogi mi się rozjeżdżają, jak wilczycy na lodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski... ja na sekunde na neta przyszlam... mam w niedziele chrzciny wiec bleee roboty po pachy... ale pozdrowic Was chcialam i tesknie za Wami.... jak nie wiem co.... bardzo tesknie..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatttkaa
My z męzem tak mocno się nie staramy,kochamy się kiedy mamy ochote.Noi kochaliśmy się z nocy 5 na 6 grudnia.W zeszłym miesiącu miałam @ 16 listopada.Mam nieregularne okresy,więc cięzko powiedzieć kiedy mam płodne. :/ No,ale chyba się nie udalo,bo dzisiaj mam przed okresowe objawy :/ Wczoraj było mi mokro,a dzisiaj mam wrażenie że na @ mi się zbliża. :/ No,ale się okaże wkrótce bo 20 grudnia chce testowac jesli do tego czasu nie dostatne @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku :) młoda chyba za mało daje tobie popalić, cha cha!!!! Przepraszam za brak wieści, ale mam mocne wytłumaczenie - napiszę napewno w weekend..... Nie dostałam zaproszenia na chrzciny jeszcze? Nie doszło? :P Herbatttkaa - witamy :) życzymy powodzenia. To jest najlepszy ruch, jak nie robicie tego na siłę - widzę przed wami przyszłość :D Oby się już udało! Pozdrawiam was wszystkie z białego i zachmurzonego Dolnego Śląska!!!!! Szykujcie jakieś śniadako :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ciotka:) co u Cieie:) Ja juz sie nie moge doczekac jutra:) Wyjezdzamy do PL na urlop!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał - to ciotka się wybyczysz tam, najesz i naplotkujesz! tylko grzeczna bądź! :P ja jestem przeziębiona i siedzę w domu. boli mnie gardło, ale muszę wyjść po leki, bo mój książę mnie normalnie zbagatelizował :))) ineczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He hej nio bede grzeczna spoko spoko:) a co do wybyczenia to troche napewno ale planujemy zmiany troszke jakis maly remoncik pokoiku malowanie panele meble zeby cos zmienic takze bedzie zajecie,a jeszcze do Swiat pomoc takze raczej sie nie bede nudzila.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziekuje wlasnie skonczylam pic kawke z mleczkiem,za niedlugo sie wybiore na spacerek na poczte wyslac karteczki na swieta. Pozniej jeszcze obiad kanapki na droge lodowke odmrozic i do spania bo o 2 w nocy wyjazd na lotniksko autobusem,albo o 6 rano jeszcze znajomy ma dac znac czy jedzie czy nie autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokoik? u rodziców tak? no pewnie remontujcie .... a święta gdzie? u twoich rodziców, czy ema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio troszke odswiezymy pokoik pomalujemy mebelki kupimy i jakos tak fajnie bedzie narazie.A swieta u eMa rodzicow niechce mi sie samej przygotowywaj Swiat u taty mojego a on i tak pozniej jedzie do swojej kobiety na Wigilie takze najwyzej w drugi dzien swiat zaprosimy go do tesciow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ja narazie zmykam ide sie ubrac bo jeszcze w pizamie siedze hehe:) I pozniej sie wziasc za dopakowywanie rzeczy zeby nie zapomniec niczego. Takze milego dnia zycze:) Pozdrawiam i jakbym nie miala czasu juz w PL to Zdrowych Wesolych i Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia Zyczymy:) Ale mam nadzieje ze sie jeszcze odezwe na poczte.Pozdrawiam:) Buzka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to fajnie! ty lepiej życzenia to złóż w wigilie nam :)))) nie znikaj szaleńcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjejku
oj co za pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych spokojnych i szczęsliwych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym roku dla mamuś zadowolenia z dzieciaczków dla staraczek dwóch kreseczek na teście no i większego ruchu na topiku!!! Buziaki również od Michałka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zycze Wam wszystkim z okazji Swiat Niechaj Boże Narodzenie stępi wszelkie lody,niech usunie wszystkie troski, a otworzy szczęścia grody, niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szczęściem opromienia, w nadchodzącym Nowym Roku 2011 - oto szczere są życzenia...życze Wam wszystkim wszystkiego najlepszego w te święta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki - Wesołych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, duuuuużo prezentów pod choinką oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2011 Roku.... WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!! Zagapiłam się na święta, ale za to pożyczę wam na nowy rok: - szczęścia w miłości, - zauważania małych z pozoru nieistotnych rzeczy, - optymizmu, - zdrowych latorośli, - więcej latorośli? :P - stabilizacji finansowej, - asertywności, - nieszwankującego zdrówka, - szczerych przyjaciół, - realizacji postanowień noworocznych i nie tylko, - pewności siebie i samoakceptacji, - codziennej porcji energii, żeby to wszystko jakoś ogarnąć :) - aktywności forumowej - nie można pisać samej do siebie :)))))))))))))))))) tego życzę wam ja. ostatni bastion! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz organizuję konkurs na przebranie sylwestrowe z wykorzystaniem domowych zapasów. co mi przyszło na myśl: - wampirzyca - diablica - prostytutka? :P - hipiska tylko to jest wszystkko oklepane ..... może mi pomożecie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babony....!!!! anka folik może jakieś pomysły? :) przerzucam wszystkie szmaty i nie mam pojęcia. objechałam wypożyczalnie kostiumów - zostały same albo wielkie albo typu jakbłko goryl i ...... KUPA :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, mój kuzyn idzie na Sylwestra, którego motyw przewodni to "dziwki i alfonsi... To najlepsze, o czym ostatnio słyszałam! :D Może coś takiego, jeśli M się zgodzi robic za alfonsa?No i duzo ciuchów nie trzeba ;) Więcej niestety nie pomogę, bo my idziemy na takiego tradycyjnego, bez przebieranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zagapiłam na Swięta z życzeniami (chroniczny brak czasu) więc również życzę na Nowy Rok dla wszystkich spełnienia marzeń, zwłaszcza tych o dwóch kreseczkach, wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i dużo, dużo zdrówka! Przepraszam że tak ogólnikowo, ale ej nie pozwala. Lecę, bo mnie ciągnie za rękę,żeby się bawic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×