Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastrzelona cena

jakie sa srednio ceny za fotografa???

Polecane posty

Gość zastrzelona cena

myzmy znalezli malzenstwo fotografow o ktorych cennik wyglada tak ze cena starndardowa to 1700 zł za : Wykonanie zdjęć w kościele - 1,5 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć na weselu - 2 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć w plenerze - 2 godziny fotografowania, udostępnienie wszystkich zdjęć na płycie CD/DVD, udostępnienie 40 wybranych i obrobionych zdjęć na CD/DVD oraz w formie dwóch albumów formatu A4 (po 40 zdjęć każdy, np. 10x15 lub 15x21cm). czy to rozsadna cena za takie uslugi? dzikeuje z gory za odp. i jeszcze pytanie. daja dwa albumy. wiadomo jeden dla nas dla mlodych a drugi? oboje mamy rodzicow. wiec co zrobic z drugim. nie rozerwiemy go przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam imię
zależy od miejsca. Ja niedaleko Tarnobrzega za kościół + sala (2 godziny) + plener zapłaciłam 700 zł w tamtym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrzelona cena
n ja z wroclawia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W W-wie płaciłam 1450 za reportaż, krótki plener i wesele do 12-ej. Kilkaset zdjęć na płytkach i 120 w albumie. Nie wiem czy obrobione czy nie, ale piękne :) Dwa albumy- zrób co zechcesz.. Możesz np. sama zrobić trzeci i dać rodzicom. My robilismy trzy- 2 dla moich rodziców (są osobno) i jeden dla rodziców męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynia
W Warszawie 1800 zł za błogosławieństwo, ślub, przyjęcie weselne, plener w kilku miejscach około 5godz i do tego zdjęcia próbne. Dwa albumy po 100 zdjęć w formacie 15x21cm lub 24x18cm. Fotograf zapewnia na plenery samochód. Wyjazdy plenerowe zdaje się, że do 150 km za Warszawie nie są wliczane w usługę. Dodatkowo zdjęcia na płytach w JPG i RAW. Dodatkowo obraz ze zdjęcia na płótnie wielkości 90x70 cm lub ramka cyfrowa z wgranymi zdjęciami. Fotografa mamy z polecenia. Widzieliśmy też tego fotografa jak pracował na ślubie i weselu. Zdjęcia koleżanki są prześliczne. Fotograf zawiózł koleżankę na zdjęcia plenerowe do Łodzi a skończył w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiol26
Kruszyno czy możesz mi podać namiary na swojego fotografa. Cena i oferta są interesujące. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
po 120 zdiec w albumie?no kurde ci 40 daja u nas:/ mamy z nmi w niedziele rozmawiac bo narazie tylko ich mamy na oku. mowie ich bo to malzenstwo. to widze chyba nie znajde fotografa ktory za taka cene naprawde cos konkretnego by dla nas zrobil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolanka
u nas przeciętna cena u fotografa nie artysty (bo ci to się cenią bardzo) wynosi ok 1200 zł za reportaż. W skład reportażu wchodzą zdjęcia z przygotowań, błogosławieństwa, ślubu i wesela (fotograf jest do ok 1 w nocy)+ zdjęcia plenerowe. Młodzi otrzymują album z ok 120 zdjęciami, 2 małe albumy z ok po 20 zdjęć w każdym + 3 płytki po ok 500 zdjęć na każdej. Ewentualnie, my mamy zdjecia robione przez kamerzyste z doskoku za 300 - mały album (ok 20 zdjęć)+ok 80 na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
nie. ja z wroclawia jestem . i tu w porownaniu z warszawa to jakis koszmar. licza sobie wiecej niz tam a zdiec w albumach nie po 100 tlyko 40. w dodatku dwa albumy. a przydalyby sie trzy przeciez. troszke sie dzisiaj podlamalam juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoMałopolskaŚląsk
Witam serdecznie. Od kilku lat robie zdjęcia na ślubach. Posiadam pozwolenie na fotografowanie w kościołach oraz odpowiedni sprzęt - dwie lustrzanki, dwie lampy, jasny obiektyw. Obecnie kończe swoje rozbudowane PORT-FOLIO więc przydało by mi się jeszcze kilka ślubów. Jeżeli się zgodzicie na zamieszczenie kilku waszych zdjęć w moim portfolio wykonam wam zdjęcia na waszej uroczystości ślubnej. Dotyczy to 2009roku, mam jeszcze kilka wolnych terminów. Odpowiadam tylko na E-maile: nowafotografia@wp.pl (odpisuje na każdy wasz meil) :-) TEREN DZIAŁANIA: malopolska śląsk ( tychy pszczyna wadowice kęty zator andrychów osiek polanka wielka żywiec międzybrodzie bielskie dwory okolice tych miast ) Młoda para dostaje wszystkie zdjęcia nagrane na płyte DVD oraz możliwość zamówienia odbitek na Profesjonalnym papierze ENDURA. 15x21 oraz 10x15. (( nie odpowiadam na pytania na forum))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happynewyear
a ja dałam 500 zl za około 200 zdjęć, w tym 120 wywołanych; fotograf był do naszej dyspozycji przez około 7 godzin ( przygotowanie w domu, msza , obecność na weselu do około 21)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sascurka
katarzyna84 możesz ujawnić swojego fotografa? jestem na etapie poszukiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my płacimy w tym roku
400 zł :) za blogoslawienstwo, kosciol, plener, poczatek wesela :) woj.podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my płacimy w tym roku
aha znaczy w tym roku zamowiony a w przyszlym mamy wesele ;) dostaniemy duzy portret, 50 wywolanych zdjec w albumie i pewnie z 500 na cd :) nam to wystarczy ;) fotograf sprawdzony i polecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuu
a moze ktos w lubelskim sie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
zastrzelona cena, ja też z Wrocławia. Domyślam się co to za małżeństwo :) Ja wybrałam jednak kogoś innego i za przygotowania, ceremonię i wesele do oczepin + plener w inny dzień bez jakiegoś limitu czasowego + kilkadziesiąt (nie pamiętam dokładnie ile) odbitek w albumie płacę 1900 zł. Uważam, że to dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf albo cos..
Ceny zaleza od miejsca jedynie w przypadku fotografow \"lokalnych\" - czyli na tyle slabych, ze nie maja zlecen poza swoim wlasnym miastem. Ci ktorzy maja dobre zdjecia - maja klientow z calej Polski, a wtedy cena jest niezalezna od regionu... A druga prawda - czasem lepiej wziac fotografa spoza swojego miejsca zamieszkania, niz byc skazanym na kiepska jakosc lokalnych \"mistrzow\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zł
dobry fotograf ceni się nieco wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od 400 zł
WIDZIAŁAM zdjecia naszego fotografa, nam sie podobaja i kazdy kto go mial byl zadowolony, wiec nie wiem o co sie rozchodzi. ja sie ciesze, ze tak malo placimy, bo wesele bedzie skromne i nie potrzebuje fotografa za 1500 zl.poza tym ceny sa rozne w zaleznosci od miasta, wiec prosze nie uogolniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za plener i fotoreportaz od blogoslawienstwa do 2 w nocy w tym dwa albumy jeden ze zdjeciami z pleneru w albumie 50 zdjec oraz w drugim albumie 150 z wesela i slubu...oraz dwie plyty ze zdjeciami jedna z obrobionymi tymi samymi co w albumach a druga ogolnie w formacie jpg ze wszystkmi zdjeciami jakie byly robione czyli jakies 200 z pleneru i 400 z wesela zaplacilismy 2500 tys. w Radomiu. zdjecia do albumów wybieralismy sami po weselu te ktore najbardziej nam sie podobaly..:) wiec ilosc do albumu zalezała od nas..:) u nas koszt wzrosł ze wzgledu na to ze liczbe zdjec w albumie podnieslismy o drugie tyle:)... w podstawie do albumu szlo 25 plener i 65 wesele..:).. i to jest fakt ze cena zalezy od miejsca ale rowniez od tego czy jest profesjonalista .,czy zdjecia obrabia czy nie...od dojazdu czy i od wielu innych czynnikow:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
a my placimy 2200 w 2010roku. wtym jest film, zdjecia w albumie, do tego cala reszta zdjec z wesela na plytach, oraz zdjecia w plenerze. za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy podpisalu umowe z fotopgrafemm wlasnie malzenstwo z wroclawia. placimy 1700 zł ale mamy w albumie 40 zdiec w jednej rozdzielczosci i 70 w innej rozdxzielczosci , plus plyta ze wszystkimi fotkami tez obrobione. no i wiadomo fotki z przygotowan ze slubu , pleneru i wesela. ciesze sie bo dzieki temu ze malzenstwo beda dwa rozne swieze pojrzenia na mozliwosc wykonania zdiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WesołaAnia
Dziewczyny nie płaćcie za zdjęcia dawane na płytach. Te płytowe zdjęcia to najczęściej wielka ściema i lep na usługi. Zdjęcia to papier i za takie zdjęcia powinno się płacić. Mam fotografa z polecenia i on do zdjęć dodaje płytę z wywołanymi wszystkimi zdjęciami na papierze. Kilka razy byłam przestrzegana przed zdjęciami na płycie. Są to zdjęcia powtarzające się i nieobrabiane. Koszt wywołania zdjęcia to około dwa złote, czyli nie jest to cena zaporowa dla fotografa. Jeśli zdjęcia się spodobają to klient kupi wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WesołaAnia
Princessaa dziwię się Tobie, że przyjęłaś taką ofertę. Jeśli fotograf zapewnia Ciebie, że wszystkie zdjęcia na płycie będą obrobione to w jego interesie jest je skopiować na papierze. Jeśli będą Ci się podobały to je też kupisz i fotograf więcej zarobi. LUDZIE NIE DAJCIE Z SIEBIE ROBIC BALONA… Wejdźcie tam gdzie mieszkacie do pierwszego punktu gdzie kopiują zdjęcia i spytajcie się o te płytowe zdjęcia jak one wychodzą na papierze. Ja to zrobiłam u siebie w Łodzi. W trzech miejscach mnie przestrzegano przed takimi ofertami. Laboratoria wręcz boją się przyjmować do kopiowania takie dodatkowe zdjęcia. Jak zdjęcia wyjdą niezbyt ładnie to wina jest laboratorium a nie fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie kumam. przeciez kazdy fotograf ma w swojej ofercie ze daje foty wszystkie na plycie. mi to akurat w niczym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie kumam. przeciez kazdy fotograf ma w swojej ofercie ze daje foty wszystkie na plycie. mi to akurat w niczym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfbbfb
Weź się zastanów co Ty piszesz, na co Ci 300 zdjęć wywołanych? To dopiero koszty! Przecież tylko część będziesz wywoływała, a resztę można mieć na płycie czy dać płytkę bliskim. Poza tym cena za fotografa to cena za usługę - robienie zdjęć, a nie za płytkę czy wywołanie (przynajmniej nie tylko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×