Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka.19546

Mój chłopak odmówił...pomyślą że przeze mnie????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość majka.19546

Mój chłopak został poproszony na świadka do swojego brata. Rozmawialiśmy o tym i powiedziałam ze nie mam nic przeciwko, a on jednak odmówił i powiedzial mi o tym dopiero nastepnym razem już po fakcie. powiedział że chce sie bawić ze mną a nie towarzyszyć świadkowej która będzie sama. Teraz troche głupio wyszło bo jego brat i rodzina moga pomyslec że to przeze mnie odmówił, a przecież ja nie miałam nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.19546
nie macie zadnego zdania w tej sprawie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i niestety zapewne
wszyscy tak pomysla... wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie podal
im powodu dla ktorego odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleszko
ja mam zdanie na ten temat:nie przejmuj się rodzinką swojego chłopaka,ja rodzinkę mojego chłopaka dawno olałam,ponieważ mnie wkurzali swoim zachowaniem i cieszę się niezmiernie,że bierzemy tylko ślub cywilny,bo nie będziemy mogli być niczyimi świadkami ani chrzestnymi,ponieważ osoby żyjące bez ślubu kościelnego nie mogą przystępować do komunii.Ja bym się cieszyła na Twoim miejscu,że on odmówił,a kto powiedział,że świadkowie muszą być z rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
to jego brat....nie powinien mu odmawiać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.19546
no własnie powiedział ze nie chce mnie zostawić samej na weselu bo jednak swiadek ma pewne obowiązki- tak im powiedzial i pózniej mi. jest ok nikt mi nic nie wypomina ale oni napewno myślą ze to ja go namówiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.19546
koleszko wiesz zazwyczaj swiadków bierze się z rodziny mnie nie wkurza jego rodzina ale chcialabym zeby mieli o mnie dobre zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleszko
a czym Ty się przejmujesz?Ja do gorszych rzeczy namawiam mojego chłopaka,tym bardziej,że rodzinka dobra dla niego nigdy nie była,raczej go wykorzystywali.Mam gdzieś,co sobie o mnie myślą,rzadko ich widuję i to mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.19546
????????????????????/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleszko
a tak po prawdzie,to jak jego chcą na świadka,to Ciebie powinni wziąć na świadkowa,to z ich strony nieładnie.Olej ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.19546
no wlasnie on mi to powiedzial ze powinni ale nie wzieli i dlatego on sie tez nie zgodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleszko
oj,młodziutka jeszcze jesteś.Wiesz,co Ci powiem?Ciesz się,że masz takiego faceta,widać że jesteś dla niego najważniejsza!Resztą się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie musieli jej brac na
swiadkowa na swiadkow bierze sie osoby bliskie, a nie takie ktore sa zwiazane z kims bliskim. Niedlugo slub mojego brata swiadokowa bede ja a swiadkiem brat panny mlodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhkkjl
ja uwazam ze zazwyczaj powinno sie brac osoby samotne... zrobilabym to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.19546
moim zdaniem tez powinno brac sie osoby samotne a jesli juz to pary, nie podoba mi sie takie rozdzielanie. ale skoro brat go poprosil to co mialam sie sprzeciwiac i robic rozpiernicz na cała rodzine ze nie pozwalam mu swiadkowac? z 1 str ciesze sie ze cale wesele bylismy razem ale z 2 wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.19546
WCALE NIE MUSIELI JEJ BRAC NA- wydaje mi sie ze mowisz tak bo to ty bedziesz ta swiadkowa a nie partnerka swiadka, a to 2 zupełnie rózne punkty widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.19546
a nie partnerką swiadka- miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy świadek musi towarzyszyć świadkowej skoro idzie z dziewczyną na wesele? Raczej świadkowa powinna zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Chyba może porozmawiać o tym z bratem i wyjaśnić sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwietniu byłam świadkową i jedynie na sesję zdjęciową i mszę opuściłam mojego partnera.Nawet jednego tańca nie zatańczyłam ze świadkiem i nikt tego nie oczekiwał ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.19546
no raczej towarzyszy w kosciele, przy oczepinach, u fotografa, przy tym calym zbieraniu prezentów znoszeniu kwiatów, no i wypada zatanczyc im razem chociaz kilka tanców. a nie zawsze jest tak ze swiadkowa ma swojego partnera i wtedy czuje sie tak jakby jej partnerem byl świadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty z niego brat
nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.19546
o co ci chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się dziewczyno.. a nie problemy wymyślasz. Zrobił to dla ciebie żebyś dobrze się bawiła. I dla siebie. Być może z innych powodów nie chce byc świadkiem. gdyby sie zgodził pewnie byś założyła topik "o nie . mój facet będzie świadkiem na ślubie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×